Mijn dreumes heeft echt enorm veel last van eczeem. Ik gebruik al vaseline/ lanette en hormoonzalf. Maar het het gaat maar niet weg en ze heeft er zo ontzettend veel last van. Heeft iemand een tip?
In erge tijden gebruiken we hormoonzalf volgens schema umcg (googlen aFbouwschema eczeem umcg) daarnaast smeren we LIPIKAR van la roche posay en vette zalf. Hiermee houden we het eczeem aardig stabiel. Hopelijk kun je hier wat mee.
Onze dochter heeft een extreme eczeemuitbraak rondom kerst gehad. Het was zo erg dat een heel team van kinderartsen dit nog nooit hadden gezien en niet wisten wat het was. Uiteindelijk bij de dermatoloog terecht gekomen en deze stelde eigenlijk meteen eczeem vast. Toen hebben we Elocon gekregen, 2 dagen smeren was de eczeem weg. Nu hoef ik alleen bij een uitbraak maar 1 keer te smeren (ongeveer 1 keer per 1-2 weken) en dan is het weer weg. Ik zou dus als het echt te erg is en niet weg gaat voor een zwaardere creme vragen. Ik smeer zelf liever 1 keer per 1-2 weken met iets zwaardere creme, dan elke dag volgens schema en dan nog niet over.
Ga naar een dermatoloog. Toen onze zoon eczeem had (waar hij gelukkig uit is gegroeid) wist onze huisarts er niet echt raad mee. Hij bleef maar verschillende middeltjes voorschrijven die nauwelijks hielpen. De dermatoloog, daarentegen, gaf wel goede producten mee.
Hormoonzalf op dahen dat het extreem is en lannette crème met 50%vaseline voor de rest van de tijd. Hoe vaak smeer je? Ons werd aangeraden om zeker 4/5 keer per dag te smeren. Zodra we daar van afweken werd het erger
Hier ook hormoonzalf en indien nodig ook allergie medicatie. Als de jeuk erg heftig is, gaat er een antihistaminica in. En verder smeren we huidolie.
Echt naar een dermatoloog gaan.. onze zoon zat tot twee weken geleden helemaal vol! Nu nieuwe zalf gekregen en zijn hele rug is weer gaaf gelukkig!
Ik denk niet dat het een allergie is. Want dan zou ze de eczeem toch eerder moeten hebben of niet? Ze heeft het nog niet haar hele leven. Ik smeer 3 x per dag vaseline lanette of cetomacrogol. En dan zonodig hormoonzalf. Maar ik houd niet zo van die hormoonzalf. Ik zou graag een hormoonloos alternatief hebben.
Hier kreeg onze zoon meer last van. Uierzalf werkte als een tiet Ik heb meerdere dure middelen gebruikt en die hielpen niet of maakte het zelfs erger. Terwijl uierzalf zo goed als niks kost.
Onze huisarts vertelde ons het maakt niet uit wat je smeert als het maar vet is. De een is alleen smeerbaarder dan de ander
indd. En Uierzalf is ook goed smeerbaar. Ik weet niet hoe het komt maar onze oudste was zelfs allergisch voor ceto. Dus het gaat denk ik ook wel om de stoffen. Bij eczeem komt vaak allergie voor en dan moet je de vette creme zien te vinden waar ze niet op reageren.
Vaseline smeert niet lekker in de winter maar helpt goed. In de zomer moet je juist weer opletten wat voor zonnebrandcrème je gebruikte. Bij ons werkte no Ad goed en had hij geen extra last.
Hier werkt de Droge Huid Zalf van Drs Leenarts heel goed, smeert ook fijn. En dat icm hormoonzalf bij opvlammingen.
Ik heb zelf ook enorm eczeem. Hormoonzalf werd het uiteindelijk erger van. Ik gebruik balneum, werkt echt heel fijn. En niet te vaak douchen of badderen. Kijken welke zeep ze niet verdraagt.
Hoi, mag ik jullie vragen welke zonnebrandcreme jullie bij eczeem gebruiken? Ik las net No Ad bij iemand, maar zijn er nog meer?