Inmiddels ben ik al bijna 24 weken zwanger,maar ik ben net pas lid geworden van dit forum,dus kom nu pas met mijn verhaal. Momenteel zitten we in een achtbaan van emoties.Met 11 weken kreeg ik een echo bij de verloskundige en daaruit bleek dat we in verwachting waren van een tweeling.Ik geef toe komt hard aan,maar dat ging snel over in enthousiasme.Omdat je dan speciaal bent moet je onder begeleiding van het ziekenhuis staan.Dus zo gezegd zo gedaan.Een paar dagen later net dat ik 12 weken was een echo laten maken in het ziekenhuis.Alles zag er goed uit.Twee heerlijke kleine hummeltjes.Ze konden alleen niet zien of het nou een één eiige of twee eiige tweeling was.Dus werd er een afspraak gemaakt voor als ik 16 weken zwanger was.Want dan konden ze het beter zien.Vier weken gingen er voorbij en wij op naar het ziekenhuis.En we waren toch goed gestemd.We hadden er zo een zin in.Tot dat dat ding op mijn buik gezet werd en ik toch wel een groot groeiverschil in die twee kleintjes zag.De echoscopiste bevestigde mijn vreselijke vermoedens er was inderdaad geen hartritme meer bij één van onze kanjers.Nou dan zakt de wereld onder je schoenen vandaan.Zoveel emoties gaan er door je heen.Verdriet,Boosheid,Teleurstelling.Maar ook een soort vechtlust.Tuurlijk voor het kindje wat nog wel leeft.Voor dit kindje zijn we nu in de molen geraakt om te kijken of dit kleine hummeltje wel in orde is.En tot nu toe zijn de gynaecologen erg positief.
Jeetje zeg wat lijkt me dat moeilijk. Veel sterkte en ik hoop dat jullie andere ukkie helemaal gezond blijft.
Veel sterkte met het verlies van je ene kindje Ik hoop dat de ander lekker gezond blijft groeien en dat je over een tijdje een gezond kindje vast mag houden!
Allereerst heel veel sterkte gewenst in het verdriet om een van je kleintjes.. pfff jeetje zeg...wat een moeilijke periode lijkt mij dit.. Ik hoop van harte dat dit hummeltje blijft zitten waar het zit, en goed groeit en gezond ter wereld mag komen. ps. misschien een hele rare vraag, en als je geen antwoord wilt geven snap ik dat volkomen, maar wat gebeurt er met het babytje dat overleden is?
sientje: dat kan opgenomen worden door het lichaam.. wendy: heel veel sterkte meid! gaat het verder wel goed met je zwangerschap? dikke knuffel!
opgenomen door t lichaam ? het is wel tussen de 12 en ong 14 weken .. ?? sorry hoor voor de vraag .. wil je heel veel sterkte wensen met het verlies van jullie kindje en duim en hoop voor je dat jullie andere kanjer lekker mag blijven zitten ! xx
Is geen rare vraag hoor! Het kindje wat overleden is blijft zitten tot aan de bevalling.Het kindje wordt alleen met de dag kleiner.Verschrompeld zoals de Gynaecoloog zegt. Het gaat goed voor de rest.De doktoren waren positief.Volgende week krijg ik weer een echo en dan gaan ze nog eventjes bij dit kindje in het hoofdje kijken.Spannend dus allemaal weer!
Wendy wat een verdrietig verhaal. Wij hebben bij onze tweede zoon ook 1 kindje van de tweeling moeten laten gaan. Bij ons welliswaar in een beginstadium van de zwangerschap, maar het heeft ons ook best verdriet gedaan. je gaat door, je moet door, voor dat kleine vechtertje wat er nog zit. Moet je nou blij zijn omdat dat kindje het nog goed doet, of mag je verdrietig zijn voor dat kindje wat niet meer komt? Wij waren vooral blij, maar jaren later kwam toch nog al dat verdriet eruit. Dus ik wens je veel sterkte om dit verlies te verwerken maar daarnaast ook veel kracht om je zelf weer bij elkaar te rapen om toch weer verder te gaan.
Sientje dat overleden kindje kan gewoon blijven zitten. Heel soms zie je dat een lichaam het afstoot. dat gebeurde bij mij wel en dan is het spannend of het gezonde kindje blijft zitten.