Hey meiden, Hij ligt nu vanaf half 7 al heerlijk in zijn wiegje te slapen, zijn we niet gewend dus dit is heerlijk . Heb nog een foto in mijn album gezet, keano zit op schoot bij sinterklaar die kwam vandaag nog langs in het ziekenhuis, hij heeft ook 2 cadeautjes gehad, een mooie teddybeer en een schaapje die geluid maakt echt heel leuk. Hij vond het ook heerlijk om bij de sint op schoot te zitten, zat met grote ogen te kijken en aan zijn baard te friemelen haha. liefs, misspuma
Allemaal goed nieuws dus. Maar Misspuma, was hij niet gewoon aan het controleren of het de echte sinterklaas wel was!
Leuke foto! Grappig, net geboren en dan al sinterklaas vieren. Fijn hoor dat hij nu lekker slaapt. Ik wens jullie alle rust toe!
Thanx Pendrag! Het is vooral voor Keano fijn dat hij zijn slaap nu wel kan vatten. Anders was hij altijd wel heel moe maar ja iedere keer sliep hij bijna en werd weer wakker door zijn reflux...tja en maagzuur is nou eenmaal niet lekker en zeker als klein babytje niet...wij kunnen nog een rennie nemen of een glaasje water... liefs, misspuma
Wat zullen jullie opgelucht zijn zeg dat er nu eindelijk een oorzaak is gevonden! Wat fijn dat Keano weer thuis is en zo geniet!