Ook ik wil je op deze manier condoleren en heel veel sterkte wensen. Hopelijk heb je lieve mensen om je heen die je op kunnen vangen. Ik denk aan je!
Heel veel sterkte met je verlies, het is altijd erg maar net als je zwanger bent vind ik het altijd net even erger. Succes de komende dagen met de voorbereidingen voor de uitvaart en natuurlijk ook de komende tijd. En ze zit in je hart dus ze is altijd bij je.
Jemig meis! Gecondoleerd! Wat vreselijk voor je....ik hoop dat je inderdaad troost vindt met de gedachten dat je moeder heengegaan is met de wetenschap dat haar dochter zo gelukkig is!
Dank je wel meiden, dit doet me echt heel erg goed! Zie erg op tegen de komende dagen, de crematie enz....hoop dat het allemaal snel voorbij is en we het snel een plekje kunnen geven.
Ik snap heel goed dat je er tegenop ziet. Je hebt al genoeg aan je hoofd als een dierbare overleden is en dan komt al dat geregel er ook nog eens bij. Ik hoop dat je toch ondanks alles op een fijne manier afscheid kunt nemen van je moeder. Nogmaals heel veel sterkte!
Wat vreselijk, zeker nu je al 30 weken zwanger bent.. ik kan me indenken dat je graag gewild had dat je moeder haar kleinkind nog had kunnen zien. maar je zal je kleine meisje vast later vertellen over haar oma die er niet meer bij is helaas. Heel veel sterkte met het grote verlies.
Dank jullie wel meiden voor alle reacties!!! Het afscheid van haar was heel mooi en precies zoals zij het gewilt zou hebben. Nu gaat het leven verder en moet zeggen dat ik het erg zwaar heb maar met de steun van mijn vriendinnen en mijn vriend kom ik er wel door! Mijn vader is een hele grote zorg voor me nu, hij is nu helemaal alleen en de spil in zijn leven, de vrouw die altijd aanwezig was en alles regelde is er niet meer. Hij heeft veel steun van ons en van buren en familie, ik probeer er zoveel mogelijk voor hem te zijn maar dat kan natuurlijk ook niet 24 uur per dag. Hij is al op leeftijd(77) en hoop zo dat hij het red alleen, hij zelf zegt van wel maar ik vind het zo zielig als ie dan weer alleen zit! Heeft iemand hier ervaring mee en hoe gingen jullie daar mee om? Liefs Palmie
Wat verschrikkelijk meis... Weet helaas wat je doormaakt; ben vorig jaar ook mijn moeder verloren en nu ik zwanger ben heb ik het er extra moeilijk mee.. Heel heel veel sterkte, maar hou maar in gedachten dat ze bij je is, no matter what Liefs en alle kracht!