mijn man heeft zich laten steriliseren en ik vind dat niet leuk...

Discussie in 'De lounge' gestart door Natja, 23 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Ja, het is gewoon ook moeilijk te weten dat je nooit meer zwanger zult zijn of een babytje zult hebben, tenminste dat heb ik
     
  2. eliesja

    eliesja VIP lid

    3 okt 2005
    8.226
    0
    0
    @t Home
    dat heb ik dus ook, gewoon nooit meer, ook al weet ik dat het goed is zo...dat is wat er nog wel knaagt aan me...dat idee...;)
     
  3. Mamasu

    Mamasu Fanatiek lid

    10 apr 2007
    1.778
    1
    0
    Hier gaat mijn man zich dus waarschijnlijk na de bevalling ook laten steriliseren. Drie vinden we een heel mooi aantal kindjes! Maar toch lijkt me een sterilisatie erg heftig. Mocht het trouwens een ks worden (heb al 2x eerder een ks gehad dus die kans zit er wel in) dan denk ik dat ik mij zelf laat steriliseren. Maar ik denk dat ik er hoe dan ook, bij hem of bij mij, best moeite mee zal hebben dat het zo definitief is hoor. Ik begrijp je dus heel goed! Sterkte!
     
  4. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad

    dank je wel, jij ook alvast sterkte!
    geniet nu nog maar even lekker van je zwangerschap!
     
  5. nikster

    nikster Fanatiek lid

    26 sep 2006
    1.434
    0
    0
    Studente, bijnbaan: caissiere
    Enschede
    Hej meis!...

    Allereerst wat ontzeettend fijn dat jullie zo'n gelukkig en gezond gezinntje hebben! lekker van blijven genieten.

    Het gevoel wat je beschrijft kan ik me wel iets bij voorstellen. Het betekend natuurlijk ook definitief het einde, ook al had je in je hoofd besloten dat het zo goed was. Er is zo gezegt nu geen weg meer terug!ik denk dat het gewoon wat tijd nodig heeft om ernaan te wennen. Net als waarschijnlijk na de zwangerschap van je laatste, dat dat echt de laatste keer was!....

    Succes met het 'verwerken' en het komt vast allemaal wel goed!

    Liefs!
     
  6. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    ik vind het zo lief hoe jullie allemaal reageren, dat doet me heel goed, dank je wel!
     
  7. schaapie123

    schaapie123 Niet meer actief


    heb ik al, maar het is nooit 100% betrouwbaar
     
  8. Annalise74

    Annalise74 Fanatiek lid

    6 mei 2006
    2.258
    2
    38
    West Nederland
    Mocht een man ooit een hersteloperatie na een sterilisatie overwegen moet hij er rekening mee houden dat de kansen ieder jaar kleiner worden om normaal vruchtbaar te zijn.
    Het zaad wat in de bal wordt aangemaakt wordt door het lichaam afgebroken (het kan er nl niet meer uit want er zit een "knoop" in). Hierdoor gaat het lichaam antistoffen aanmaken tegen de eigen zaadcellen en die blijven in het lichaam aanwezig. Ook na een evt. hersteloperatie.

    Ik zou mijn man nooit vragen zich te laten steriliseren. Mannen kunnen tot op latere leeftijd nog een kind "maken". Mocht hij alleen achter blijven (scheiding, overlijden bv) en hij krijgt een nieuwe jongere partner die nog een kinderwens heeft, hebben ze toch een groot probleem.
    Ik heb dit nl aan de lijve ondervonden. Mijn ex was gescheiden, had 2 kinderen en was gesteriliseerd....

    Goed, ik zal jullie de details besparen... het is niet gelukt in ieder geval en de relatie liep stuk, mede hierdoor...
     
  9. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Je weet wel wat ik je hierover heb verteld heh mop!?
    KUS voor jou nogmaals!


    enne...herstel operatie...pfff...spreek me er niet van!
    Mijn vader heeft dat laten doen op zn 49e ofzo...want hij en zijn vrouw wilde graag een kindje (zij is 14 jaar jonger)...nou dat is finaaaaaaal mislukt!
    Vandaag de dag (hij is nu 54)loopt hij nog steeds met blauwe ballen (serieus!) en zit hij al 2 jaar af en aan in de ziektewet!
    Hij wordt waarschijnlijk helemaal afgekeurd en hij zit aan zware medicijnen waardoor hij zn werk niet meer kan doen en niet eens meer mag fietsen of autorijden!
    Echt letterlijk en figuurlijk KLOTE dus!
     
  10. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Nee dat is waar, maar in het anticonceptie overzicht staat dat de betrouwbaarheid van de mirena gelijk is aan sterilisatie
     
  11. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Ja, dat heb ik hem dus ook gezegd, maar hij is er 100% zeker van dat hij geen kids meer wilt....
     
  12. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Jee, dat is wel heel erg zeg! Inderdaad "klote"
    Daarom snap ik ook nog steeds niet waarom mijn man het in vredesnaam perse wilde laten doen......
     

Deel Deze Pagina