Waar kopen jullie je Tupperware? Zit een beetje op marktplaats te kijken en staat genoeg op, maar ja de verzendkosten....... En zo'n party vind ik helemaal niks Ben vooral op zoek naar bekers met deksel met of zonder rietje. De shaker en opbergdoosjes..... Thx!
Heel af en toe hebben de dirk vd broek, xenos, marskramer enz.. acties met een hele set van die boxen/doosjes in verschillende maten. Dit is niet van tupperware maar ik gerbuik deze doosjes en voor mij is er geen verschil te merken..
Misschien dat je op MP eens kunt kijken naar Tupper-verkopers die in de buurt wonen, zodat je het kunt afhalen? Ja door de afmetingen/vormen kun je Tupper-doosjes meestal niet in een envelopje frummelen en kom je al snel aan 7 euro verzendkosten (tot 5 kilo).
Hebben bovengenoemde winkels Tupperware in het assortiment? De echte dus he? Die bekers heb ik er nl nog nooit gezien! Hopmarjanneke heb er nu idd 1 gevonden hier in de buurt! Thx! Vanavond eens neuzen wat ze heeft..... Marjolinos, zal eens kijken of ik iets kan vinden!
Oh ja dat is dat grote winkelcentrum! Daar wilde we toch al eens een keer naar toe dus nu nog een extra reden
De meeste winkels hebben helaas geen Tupperware in hun assortiment, dat komt omdat Tupper eigenlijk alleen via het Party-systeem aan de man/vrouw wordt gebracht. Inderdaad kun je het eea vinden op MP. Wel zijn er in NL een paar locaties waar wel een Tupper winkel is, maar dat is volgens mij beperkt en op de vingers van 1 hand te tellen.
Mijn moeder heeft een QuickChef, die zijn ideaal! Zal eens kijken of ze er wat mee doet, anders denk ik dat ik hem overneem. En zo is er nog zoveel meer dat ik graag wil hebben! Mijn oud collega was een een Tupper-Juf, en ik bestelde er regelmatig!
je hoeft niet perse een party te geven. je kan ook kijken wie het bij jou in de buurt doet en dan via het boekje bestellen en het bij haar afhalen. mn buuf doet het ook en als ik iets wil hebben hoef ik niet gelijk een party te geven of naar eentje toe te gaan. liefs doris