Zaterdag vieren wij de 1ste verjaardag van onze dochter. I.v.m. verbouwing in een zaaltje bij de plaatselijke speeltuin. Nu zit ik alleen te brainstormen over het eten/ de hapjes. Meestal maak ik iets van soep etc. Echtee heb ik nu mijn keuken niet bij de hand en zoek ik dus makkelijke dingen die ik kan maken de avond ervoor bijv. en niet perse opgewarmd hoeven te worden. Frituurhapjes maak ik daar wel, maar verder heb ik geen middelen om op te warmen. Wie heeft er tips? Tis voor circa 40 a. 50 man.
Salades doen het hier altijd goed(runder, aardappel, pasta) . Voor de kinderen kadetjes met knakworstjes?
Bladerdeeghapjes met worst of witte kaas of aardappel Fruitbowl kaas en worst spiesjes Salades Wraps met roomkaas/kipfilet en komkommer Rauwkost met evt mozzerella Gevulde eieren Kleine kipsatetjes
Gevulde eieren Knakworstjes in bladerdeeg (Kun je avond van te voren al bakken volgens mij). Wraps met zalm of kip, met roomkaas en sla Augurk met plakje worst Monchou met klein gehakte lente uitjes in ham
Ik zag dat er een fornuis aanwezig is . Dus dat is wel heel erg fijn en zorgt dus voor wat meer opties qua opwarmen. We mogen ook gebruik maken van de friteuse.