Mijn traject: IVF icm draagmoederschap

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Betty Barclay, 6 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kittehs

    Kittehs Niet meer actief

    Wow wat een bijzondere foto, en wat is het jullie gegund. Ik kan persoonlijk ook bijna niet wachten tot er meer nieuws is, spannend! Wat zijn die kindjes welkom en gewenst.
     
  2. Sanst

    Sanst Actief lid

    29 mei 2012
    161
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Betty,

    Spannend allemaal zeg! Laat het dit keer gebeuren. Ik duim voor jullie.

    Liefs Sanst
     
  3. Marieke502

    Marieke502 Fanatiek lid

    29 sep 2014
    1.493
    0
    0
    Gastouder
    Brabant
    Wauw wat een mooie foto! Ik heb er kippenvel van :) ik duim als een dolle met jullie mee! Op naar 5 feb (leuk dag, mijn verjaardag hehe)
     
  4. LittleWoodstock

    LittleWoodstock Bekend lid

    10 aug 2014
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    Iedereen die meedoet met duimen voor BB en BB-man zijn nu officieel toegevoegd tot ''De Club van Dolle Duimers''!!

    Lidmaatschapskosten: geen!
    Club-bijeenkomsten: dagelijks!
    Nodig om toe te kunnen treden: 1 paar duimen en 1000% inzet (en een gezonde dosis humor is meegenomen)
     
  5. LittleWoodstock

    LittleWoodstock Bekend lid

    10 aug 2014
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    BB, hebben jullie nog gehoord wat er met de overige embryo's gaat gebeuren?
     
  6. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Jij bent echt prettig gestoord he LW :D
    Maar t helpt wel moet ik zeggen! Dank voor je leuke bijdragen <3

    We horen vanmiddag of er nog embryo's ingevroren gaan worden. Ze laten ze voor cryo's liever doordelen tot dag 6 in de States.
    Ik heb het liefst dat er geen cryo's over zijn. We willen er echt een einde aan breien volgende week als het niet slaagt (we zijn zo moe na 5 jaar) en die navelstreng doorknippen is minder makkelijk als je nog een "uitweg" hebt in de vorm van een extra poging.

    ps. Marieke, ik hoop dat we ELKAAR kunnen feliciteren de 5e! :)
     
  7. Liesje82

    Liesje82 Lid

    10 mei 2011
    59
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieve BB, heel veel succes deze "wachtweken".... Zenuwslopend en ik duim voor je!!!
     
  8. LittleWoodstock

    LittleWoodstock Bekend lid

    10 aug 2014
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oké, vanmiddag dus meer nieuws. Kan me voorstellen dat jullie geen cryo's willen. Klaar is dan ook echt klaar.
    Ik ben benieuwd naar wat er over blijft.

    (PS Ik ben serieus waar het moet, maar over het algemeen inderdaad in ernstige mate prettig gestoord.
    Om maar in Frozen-termen te blijven: een soort Olaf ;)

    Ik kan gewoon soms niet in woorden uitdrukken hoezeer ik jullie dit gun...dat het gaat lukken. Daarom val ik vaak terug op een soort relativerende humor...waardoor hopelijk alsnog tussen de regels doorschemert hoe ik meeleef en meeduim :))
     
  9. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Waar kan ik inschrijven :)
     
  10. Picaris

    Picaris Actief lid

    12 jun 2011
    302
    120
    43
    Ringkøbing, Denmark
    Een stille meelever, maar jeetje wat gun ik het jullie zeg.
    Elke keer vertel ik mijn man hoe het jullie vergaat en roepen we dit wordt um!

    Zet em op, deense duimen draaien ook!
     
  11. LittleWoodstock

    LittleWoodstock Bekend lid

    10 aug 2014
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij deze geregeld :)
    Welkom Dolle Duimer LianneE!
     
  12. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Ohhh yeaahhh!

    ik zie trouwens leuke mogelijkheden: stickers voor op de auto, buttons... hmm ik draaf door he ;)

    on topic: ik duim heel hard hoor!!
     
  13. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    hier nog een stille meelezer. Ik draai mijn duimen eraf voor jou!
     
  14. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    En weet je al meer? Of er toch nog wel wat op poolexpeditie is gegegaan??
     
  15. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Nou, ze hebben er op dag 6 nog 2 kunnen opslaan. 4 hadden een 'arrested development'
    Dat valt ons eigenlijk behoorlijk tegen. Niet dat we ze nog willen gaan gebruiken, maar wat zegt dat over de 2 die er op maandag zijn ingegaan. Hadden die nu niet ook bij de afvallers gehoord uiteindelijk?
    We zijn echt van een ontzettend positief gevoel naar een (erg bekend voelend) "nou vergeet het maar" gezakt in 1 dag.

    Nog 5 nachtjes wachten. Pffff
     
  16. Yvon1893

    Yvon1893 Fanatiek lid

    24 jun 2011
    2.177
    0
    0
    De kempen
    een reactie van een "stille meelezer"
    Wat een zenuwslopende dagen weer! Ik duim voor jullie hoor, dat de twee maar bij de goede mag horen, en dat er maar snel een zonnestraaltje jullie kant op mag.

    *duimen draaien door!*
     
  17. Sorry, ik besef me dat ik er echt heel weinig verstand van heb en nu misschien een heel domme vraag stel, maar zou het in het lichaam van de draagmoeder niet een grotere overlevingskans hebben dan buiten het lichaam ?? :)
     
  18. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Ohhh Betty wat een spanning, mijn duimen draaien door!!
     
  19. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Bagger, Betty. En dat door die stomme sneeuw. Ik begrijp maar al te goed dat jullie niet positief durven te zijn na het laatste bericht. Al zo vaak onderuit gegaan, en al zoveel moeten verdragen, dan breng je dat niet of nauwelijks meer op. Toch hoop ik met jullie op dat ene lucky shot dat jullie zo ontzettend verdienen. Xx
     
  20. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Lieve Betty, ik snap je gevoel, maar voor een cryo zijn held hoge eisen. Ze hebben sowieso de twee allerbesten uitgezocht voor tp. En niet het gehaald te hebben tot cryo zegt niets over de slagingskans van dat embryo. Kijk naar DD: daar vriezen ze alles in integenstelling tot sommige andere Zhen en klinieken. Het is ook een kwestie van beleid van een kliniek. Want in DD worden uit die embryo's ook kindjes geboren. Ga er dus maar vanuit dag jouw kliniek alleen met absolute toppers wbt embryo's werkt!!

    Wel of niet invriezen heeft ook te maken met fragmentatie, verbrokkeling van de cellen. Die embryo's kunnen prima tot gezonde kindjes leiden, maar zijn lastiger in te vriezen. Dat jullie nog twee hebben die op dag 6 (zover gaat men in nl niet eens in het lab!!!) zegt dat het absolute toppers zijn!!! En die twee in de buik zijn nog beter want anders hadden ze wel twee andere getpt!

    Houd moed, hoe moeilijk ook!!


    En wbt beter in buik dan in lab: ja! Een lab is een kunstmatige omgeving. De buik is de beste plek voor een embryo, zeker bij zo'n goede draagmoeder!!

    X
     

Deel Deze Pagina