Ik heb last van slappe koffie uit mijn Senseo. Eerder nooit last van gehad, maar ik ben overgestapt op andere pads en die geven slappe koffie. Echter als ik de pads voor het koffiezetten even nat maak is de koffie prima. Iemand een idee waar dit aan ligt?
Ik lees mee! Mijn senseo is een klein stapje verwijderd van het moment dat ik hem door het raam gooi... Slappe koffie en haagse bakkies is het enige dat dat kreng kan maken!
Ontkalk je wel regelmatig? Onze heeft dat ook wel gehad, 3x achterelkaar ontkalkt en toen was het over. Het lijkt bij mij iig echt aan het merk pads te liggen. Ik heb nu pads van IKEA-food. Wel lekkere koffie als hte goed gaat, maar te vaak erg slap.
Senseo is al meerdere malen ontkalkt, van binnen en buiten helemaal schoongemaakt, uit elkaar gehaald.... noem het maar op! Hier bij alle pads problemen
Vervelend, hoe oud is hij, wij hadden er een uit de tweede generatie, die is ondertussen al vervangen, want hij werkte niet zo lekker meer. Nu dus een nieuwe met instelbare koffiesterkte, maar daar ligt dit probleem niet, het ligt nu echt aan de pads. En ik kan niet zonder een goede bak koffie. (lekker avatar heb je trouwens )
Hehehe, thnx! Das mijn snoepje... Heb eerlijk gezegt geen flauw idee van welke generatie deze senseo is. Hij is nu een jaartje of 3 oud. Al meerdere malen gezegt dat ik graag een nieuwe wil kopen, maar jammergenoeg geen geld voor op dit moment. Vind ze nog wel steeds érg duur hoor, moet ik zeggen
Misschien ligt het aan de soort koffie. Als je zelf koffie maakt in een filter met heet water erop, moet je ook altijd eerst klein scheutje water erop gooien voordat je de rest van het water erbij doet. Krijg je betere koffie van
Dan is het dus een productiefout, want ik ga er toch van uit dat als ik pads in de Senseo doe, dat ik koffie krijg en geen slootwater
@ Loeki, gewoon ff een mail sturen naar IKEA of een brief en daarin zo een padje doen. Dan krijf je misschien wel een hele doos vol koffiepads!
dan ligt je padje niet goed erin waardoor er meer water langsgaat dan door het padje heen, had ik ook.
Waarom zou ik de pads na 7 jaar Senseo gebruik ineens verkeerd leggen? En waarom is de koffie dan wel goed als ik de pads eerst nat maak.
nee ik bedoel dat de pads dan aan 1 kant minder gevuld zijn dan aan de andere kant waardoor daar meer water dan koffie doorheengaat. Als je ze nat maakt is de koffie weer gelijkmatig verdeeld.
Wij hebben ook een senseo die je kan instellen met de sterkte Sinds we die hebben hebben wij ook regelmatig slappe hap/slok Het is hoe je je pad dus neerlegt, hij moet dus echt plat liggen en recht. Wij hadden het met de andere senseo nooit ergens last van Misschien omdat je het dus nat maakt dat hij dan recht komt te liggen en plat, snappie
Ik moet de laatste tijd ook steeds vaker de koffie in het padje goed verdelen voordat ik de senseo aanzet. Heel vervelend. Sta er eigenlijk van te kijken dat veel meer mensen dus dit probleem hebben. Het regelmatig last van slappe bakken, zie het gelijk al. Er zit geen mooi creme laagje op, het ruikt/stinkt en is dun als pis. Ik gebruik trouwens altijd Dark roast van DE.
Hier een Senseo weggemieterd. Het apparaat was 5 jaar oud en maakte bakkies hoogtevrees (halfvol) en slappe meuk. Ontkalken hielp niet en de fabrikant wees op de leeftijd van het apparaat. Ammehoela. Ik koop nooit meer een Senseo, zó duur en dan dit? Hoe lekker de koffie ook is...
Volgens mij gaat de Senseo gewoon niet dicht als de pads niet goed liggen, al kan dat met de nieuwe wel iets makkelijker dan met de oude.