Hoi allemaal, Spoedvraagje Doordat liefjelief nogal moe is valt ze nogal snel in slaap hehehe. Zo ook nu. Op zich is dat niet heel erg maar ze heeft morgen een vroege dienst, wat vinden jullie: 'laten slapen en daarna door naar bed' of 'op tijd wekken zodat ze vannacht ook nog kan slapen'. Nu weet ik niet zo goed of jullie dames moe genoeg zijn na het slapen om later weer te slapen. Het lijkt een stomme vraag maar alsnog een vraag
ik zou dr laten slapen! ikzelf word meestal na n halfuurtje wel weer wakker. en kan ook wel vrij snel weer in slaap komen als ik later weer ga liggen. misschien slaapt ze ook wel door. ook lekker, tenzij ze dr wekker niet heeft gezet..... maar ik heb ook een gloeiende hekel aan mensen die me wakker maken... tenzij iets belangrijks
Ze is zwanger, zwangere vrouwen zijn erg onvoorspelbaar hehehe Normaal wordt ze een beetje prikkelbaar als ik haar wakker maak (omdat ze anders de hele nacht ligt te draaien) maar tegenwoordig is ze ook wel eens prikkelbaar als ik het niet doe... Wat moet ik doehoehoen *in paniek rondjes rent* ps. ze slaapt nu al 2 uur en ze moet er om half 6 weer uit (morgenvroeg)
Ik zou dr wakker maken en dan zelf de keuze laten maken Zo van zou je niet lekker in bed gaan liggen wie weet is ze dan milder
haha, wow oke.. zou ze dan niet gewoon door gaan slapen? kan jij dr wekker niet zetten? heeft ze niks gezegd van te voren, van maak me wakker na..... ?
Bedankt voor de reacties. @Spikkel19: Strak plan, ik doe even mijn harnas aan en ga het dan proberen Grapje, ik zal der zo eens even vragen. @Crazy angel: Ik zet altijd mijn eigen wekker tegelijk met die van haar, ik ben graag solidair en ga er gelijk met haar uit Ze was in slaap gevallen voor ze iets kon zeggen of ik iets kon vragen.
Als ze op bed ligt. haar wekker zetten en laten slapen. eventueel glas water naast t bed... voor als ze wakker wordt.. dat zou ik t fijnste vinden als ze al 2 uur slaapt.
Ze ligt naast me op de bank ik zit dus ook heeeeeeeel stiekem en zachtjes te typen hehehe. Ik denk dat ik haar nog even laat liggen en straks naar bed breng, aangezien het toch geen straf is om even rustig naar haar te kijken mooie dame it is!
Lieve partner heeft je vriendin... Mijn man zich daar niet druk kom maken, me om een uurtje of 2200 wakker maken en naar bed sturen hahaha..hem een zorg of ik nou doorslaap of wakker ben snachts.. Ik ging in die vroege periode ook van 1900 totdat miijn zoontje de andere ochtend wakker was naar bed..sliep voordat ik lag al. Maarre,,jij kan haar vast op een lieve manier in haar bed brengen.. Hihi hoe lief je over haar praat zeg...heerlijk Mijn man noemt me zijn kamerolifantje, zijn biggetje, zijn nijlpaardje..ach ja..meer dan 30 kg gegroeid deze zwangerschap En flink uit mijn vel gebarsten op buik en benen een tijgerprintje....vol met vocht.... Hihi hij gaat niet zo verliefd meer naar me kijken op t moment, en ik snap heel goed waarom! Ze boft maar met jou als partner!! (oh enne ik neem de plagerijtjes van mijn man ook met een korrel zout hoor)
Haha ten eerste moet je begrijpen dat je het nooit goed kan doen bij zwangere vrouwen Ik werk zelf ook onregelmatige diensten en als ik op dit moment naar mijzelf zou kijken en ik zou morgen een vroege dienst hebben, dan wordt ik nu liever wakker gemaakt zodat ik in mijn bed een fatsoenlijke nachtrust kan krijgen. Succes ermee. Ben benieuwd wat je gedaan hebt
@allemaal: Bedankt voor de tips, ik heb haar uiteindelijk maar wakker gemaakt om te vragen wat ze wou, ze wou nog even wat drinken en daarna zijn we op bed gegaan. HET IS DUS GELUKT! YEAH! Hehehe. @ukoldaatje: Dank je voor de lieve reactie Wij hebben ook wel onze plaagmomentjes hoor. Ik heb altijd een 'ik prijs mij gelukkig'-momentje wanneer ik haar zo zie liggen en het maakt me lekker niet uit wat er met de zwangerschap allemaal veranderd, ze blijft voor mij één en dezelfde @Jalou: Klopt... dat zei Kluun ook al :'( hehehe, leuk boek is dat. Ik hou mij strak aan de basisregels (meeveren en woestijnpolitiek) maar ben erachter dat wanneer je lief doet en een beetje begrip toont voor de situatie, je al een heel eind komt Dus het gaat hier nog best goed
hihi wat een grappige vraag... ik lig ook zowat de hele avond op de bank te maffen soms, en moet er elke dag om 5 uur uit. Mn ventje laat me gewoon liggen, en als hij om 11 uur naar bed gaat geeft hij me een por en zegt "gezellig hoor, met jou op de bank! Ik ga naar bed" Hij zegt het wel met een lach, dus trek ik het me nooit aan, poets mn tanden nog met mn duffe kop en als ik in bed lig slaap ik ook zo weer in, no problem! Ik ga me niet schuldig voelen over mn slaap-gedrag hahaha!! Wel heel erg lief van je dat je zo rekening met haar houdt!!
Ja hihi ik vind het ook super lief .... Goed gedaan!! Haha werd ze een beetje wakker vanmorgen? En zo lief dat je dan samen opstaat... Hihi ik werkte voordat ik mama was ook onregelmatig (nu alleen de nachtdiensten) maar mijn mannetje bleef altijd heerlijk liggen als ik eruit moest....en visa versa hoor
Ze was nog moe toen ze eruit moest Kan ze niks aan doen en vanmiddag ligt haar kussentje en dekentje weer klaar op de bank, kan ze zo weer verder. Ik werk gewoon 5 dagen per week van half 9 tot half 6 maar door haar onregelmatige diensten vind ik elk momentje samen leuk, dus als zij vroege dienst heeft ga ik er met haar uit en als zij dan aan het douchen is en zich klaar maakt zet ik koffie en smeer haar broodje. Op die manier hoeft ze zich niet te druk te maken en kunnen we gezellig nog even een bakkie doen Vervolgens heb ik zelf nog heel veel aan mij dag omdat het zo vroeg is hehehe. Andersom blijft zij meestal liggen als ze late dienst heeft, is prima wat mij betreft. Ze kan dan zo een paar uurtjes extra pakken, zij heeft meer slaap nodig dan ik dat heb. Ik ben met 6 uurtje wel klaar met slapen
haha, jij wordt een goede papa, nou ja,...wordt? jij bent nu al een lieve papa, zo goed voor je vriendin en toekomstig babytje zorgen
wat lief! wou dat mijn man dit deed. maar als je (pas) zwanger bent, kan je gewoon extreem moe zijn. ik lag er in het begin ook wel eens om 21.00 in, klom er om 10 uur `s ochtends uit en lag tussen 1 en 4 weer te slapen op de bank een kindje laten groeien kost gewoon veel energie.
Uhmmm ben je wel een man?? Wel leuk om te lezen trouwens dat je ons een kijkje gunt in het hoofd van een man (heb met een glimlach je blogjes gelezen) Zo moeilijk het voor jou is om je vriendin te peilen. Zo moeilijk is dat voor ons andersom. Gelukkig heeft de situatie zichzelf opgelost,en zoals ik kan lezen komen jullie er wel. Geef je evt ook masterclasses? Mijn man heeft namelijk nogal eens de tact van een botte boer maar verder is het een schatje hoor.
@Veritas87 Wat ben jij een lieverd voor je vriendin/vrouw! En je wordt vast een hele goeie papa! Dat wou ik even zeggen.