OOOooohhh Assi, wat spannend meid! Heel veel succes en sterkte en hopelijk krijgen we snel nieuws van je -x- Ufuk
meid kan jou het schelen dat je nog niet alles in huis heb. Daar is nu niets meer aan te doen. Zet hem op en prober toch je gedachtte op je weeen te brengen ipv op alles wat er nog moest gebeuren.
Hi meissie!! succes, je kunt het! Misschien heb je je wondertje nu al wel in je armen! We wachten af!
Hoi meiden, mijn water brak om 02.30 uur. Mijn bevalling begon om 03.00 uur DIRECT met een weeenstorm met weeen om de 3 minuten. Heb dus geen tijd gehad om eraan te wennen. Om 06.00 uur had ik 6 cm. ontsluiting. De VK zag echt dat ik leed en dat de weeen wel erg snel kwamen ze ging dus niet meer weg. Om ongeveer 07.15 uur had ik al persweeen en 10 cm. ontsluiting! Om 08.03 uur is onze dochter Yasemin geboren. Omdat haar hartslagje erg langzaam werd heb ik een knip gekregen.. En 6 tot 8 hechtingen. Dames, ik vond het erg zwaar en onbegrijpelijk pijnlijk...de pijn is niet uit te leggen. Je kan 1 miljoen bevallingsverhalen lezen om erachter te komen hoe het voelt...maar als je er eenmaal in zit....pffffff. De VK zei dat mijn weeen meteen onwijs heftig waren en vandaar de snelle onsluiting. Maarja, kon niet even normaal op adem komen!! Puffen, ziiten, lopen en liggen: niks hielp tegen de pijn!!! Ik heb echtgejankt van de pijn, zeg ik eerlijk... Ook het persen vond ik geen opluchting. Heb echt boel bij elkaar geschreeuwd, dat hielp me bij het persen terwijl het niet mocht van de VK. Desondanks ben ik toch thuis bevallen zonder pijnbestrijding. Zit alweer lekker op de bank. Ze is zoooo mooi!! Een bos zwart haar, zwarte ogen, wit huidje.. Geboren met 38 weken & 1 dag. 2840 gram 48 cm. Ze heet Yasemin.. Ik wens alle meiden die nog moeten heeeeeel veeeeeel succes.
Wauw, gefeliciteerd hoor! Spannend dat het zo snel ging, maar wel dapper dat je het helemaal zelf en thuis hebt kunnen doen! Veel plezier en geluk met z'n allen!