Hier gekozen voor een peuterbedje. Gekocht van MP. HIervoor gekozen omdat het knusser is en omdat onze jongste straks er ook in kan liggen...wij vonden het wel de moeite waard. Finn ligt hier vanaf dat hij 28mnd was in, en ging gelijk supergoed.
Ik heb een juniorbed tweedehands gekocht, bij prenatal is hetzelfde jonuirbed merk bopita voor 280,- euro. Ik heb tweedehands voor 70 euro gekocht en matras heb ik nieuw gekocht. Mijn zoontje heeft eerst gehuilt wilde niet liggen want hij was in een andere kamer bed is vreemd het heeft mij half uur geduurd voordat hij ging liggen, en is eerste nacht eruit gevallen ik had al voorbereid heb matras er langs gezet zodat hij zacht op de grond viel. Tweede dag is hij er niet eruit gevallen heeft weer een beetje gehuilt maar minder gelukkig en het ging prima. en heb ook veel ruimte over.
Mijn zoontje ligt sinds een aantal weken in een peuterbed van de ikea. Met aan 1 kant een rekje want de andere kant staat tegen de muur aan. Hij heeft nu al een hoop ruimte over kwa lengte, laat staan als ik hem gelijk in een groot bed zou laten slapen.... Kunnen we alvast gaan sparen voor een 1 persoonsbed tegen die tijd, maar dat duurt nog wel even.
Mijn zoon was 15 maanden toen hij naar een 1 persoonsbed ging hij ging er beter door slapen omdat hij juist die vrijheid in zijn bed zo fijn vind Onze dochter slaapt sinds een week in een groot bed ook zij slaapt nu een stuk beter en zij is nu 19 maanden