Afbouwen tot 2-3 voedingen

Discussie in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' gestart door Ago, 14 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ago

    Ago Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.470
    1
    38
    NL
    Hallo,

    Onze dochter krijgt sinds 6 maanden volledige borstvoeding. Doordat het drinken aan de borst niet zo goed verliep, kolf ik fulltime en krijgt ze alles per fles. Nou wil ik het graag een beetje gaan afbouwen tot 2-3 voedingen per dag (en dan de rest kv bijgeven). Maar hoe kan ik dit het beste aanpakken om te voorkomen dat de productie helemaal stopt? Want ik wil heel graag het jaar volmaken.
    Momenteel kolf ik nog 6 keer per dag (om de 3 uur) om de productie op peil te houden, als ik minder vaak kolf loopt mijn productie snel terug.

    Groetjes Ago
     
  2. Teddy

    Teddy Bekend lid

    20 okt 2011
    695
    0
    0
    Ik denk dat jij het beste kunt voelen wat jouw lichaam qua kolven wel en niet kan. Je zou kunnen proberen om 1 x minder te kolven en dan de tijd tussen de kolfbeurten wat op te rekken. Als de productie heel hard terug loopt, kun je het altijd weer terug draaien.

    Succes.
     

Deel Deze Pagina