klinkt wel zo consider. dr zijn kindjes die al vroeg zijn hoor dus is heel goed mogelijk. moet je anders ff voelen of je bultje voelt. hahah weet niet mer wat ik wou zeggen maar goed reageer vanavond of morgen voreg wel weer hoor tis nu te mooi weer om lang achter de pc te zitten ooh heb mijn kadoo van me pa enh ma la binnen hihi een nieuwe magnetron zijn we wezen uitzoeken vanmorgen heb zelf wat bijgelegd dus is nog combi ook. en stoer design. haha.
@Mamasuus, almar is al een tijdje aan het spelen met een eigen bedrijf.. met de bureaucratie van defensie is hij het spuugzat, alhoewel hij ook leuke dingen meemaakt en het nogal wisselend is... maar hi wil vanalles in de buitensport, fietsenmaker en bouwer.. en ik ben en blijf een beetje een horeca rat die graag buiten is.... en nu zijn we maar gaan zoeken of de mogelijkheden er zijn om zoiets te combineren... ik zou het liefst nog verder weg gaan, maar almar is een beetje verkocht aan de omgeving en de ardennen zijn hier pal naast... vandaar @consider.... hahaha spookt je melkwarmer..... kan gewoon een storing zijn in je apparaat hoor meis... maar goed je hebt je mannetje gebeld...werkt ook dus en mijn HA zegt dat sommige kids gewoon vroeg zijn met tandjes en dat ze zelfs met een tandje geboren kunnen worden... dus wie weet... @meetie, ellende dus he.... ach over een tijdje weet Dylano niet beter, en wil die graag gaan spelen op de opvang.... maar ja het is rottig je kind zo achter te laten.... voel het bij mij ook al aankomen. geesten komen vanzelf naar je toe als je er voor open staat... en als ze je wat te vertellen hebben hihi.. nou vanmorgen naar roermond gereden, naar mn werk met de kleine en er lag nog een cadeautje van onze collega's uit soest... super leuk wit pakje (jurkje met legging) van gymp... het mag wat kosten.. en van mn collegaatje kreeg ik ook nog een kleinigheidje... en muziekdoos, waar je 2 poppetjes op moet zetten die dan gaan dansen/draaien... zucht hadden er al zo 1 gehad alleen in andere kleur en met lieveheerstbeestjes die dan dansen, maar durfde het niet te zeggen.... zucht, maar god het is lief bedoelt zullen we maar zeggen... ja mijn meissie heeft dr draai wel gevonden geloof ik, eet goed, slaapt goed, is veel tevreden en blij.... ja wat moet je er dan nog over zeggen he.. alleen dat ik een blije mama ben
hoi meiden hier is allee nog steed k*t mag de ze zalf niet gebruiken omdat ze niet weten wat het precies doet met de placenta. en voel me eigen gewoon niet zo als het hoort, morgen de echo dus hopelijk voel ik me dan weer beter als ik me kleintje weer heb gezien. @mikmak ow leuk een camping, vindt ik altijd zo gezellig succes er mee. @mama suus nog 1 nachtje voor dat je je mannetje kan ophalen. en de combi mag ben je dus voor geslaagd, nou succes met de taart bakken voor morgen hih @meetie hmm dat is denk ik niet leuk als je kindje huilend achter moeten laten op school, maarja ze moeten op een gegeven moment he, gelukkig was de doktersassisitent zo lief voor een hh recept hopelijk is het snel over. @consider jeetje wat een spookverhalen bij jouw, en dat net voor je wil slapen, nou dan zit slapen er niet meer in hoor hihi. bij mij in iedergeval niet.' ik vondt ook dat die mamalicous hele leuke kleren had en genees zo duur. hoe is het nu met valerie? ga nu even eten en daarna even douchen hopelijk voel ik me dan een stukkie beter.
@ Consider raar zo'n flessenwarmer die vanzelf aan gaat . Ik zou als je nog garantie hebt op dat ding hem maar even na laten kijken of voortaan de stekker maar uit het stopcontact als je hem niet gebruikt want lijkt me gevaarlijk als hij aan gaat en je niet thuis bent. Kwijlen en een rood wangetje kan idd duiden op een tandje als ze ook opeeens anders ruikende poepluiers en een beetje koorts heeft kan het zeker . Bij ons op het Cb zeggen ze dat de meeste baby's tussen 4 maanden en 6 maanden hun eerste tandje krijgen dus zou ze iets vroeger zijn . Ik vermoed dat Mara er ook een krijgt . @ Noa Balen dat je die zalf niet mag gebruiken , word je niet helemaal gek van de jeuk? Hoop voor je dat de echo morgen weer prima is. @ Mikmak Een tevreden Mama dus dat is toch super mooi! Ja Mara begint de box nu steeds leuker te vinden eerst vond ze er ook geen bal aan lag ze maar een beetje te piepen als ik haar er even in legde maar nu houd ze zichzelf bezig met een speeltje of kijken naar alles om haar heen. Lief dat je collega's een cadeautje voor je hadden maar jammer dat je zo'n muziek doosje al had. Ik heb van de kraamvisite ook iets dubbel gehad . Het is een roze vestje met beertjes en ook nog eens de zelfde maat maar ook ik durfde het niet te zeggen . Heb nu maar een zo'n vestje bij mijn moeder liggen voor als ze daar is en ze haar kleertjes op een of andere manier vies heeft . @ Meetie wat sneu dat Dylano geen zin had in school en dat je hem echt door de straat ernaar toe moest slepen . Ik kan me voorstellen dat je moeder hart breekt als je je kleine jongen zo ziet. @ Mamasuus morgen dus als het goed is wel je ventje ophalen of heeft defentie weer andere plannen ? Vandaag lekker rustig dagje op mijn werk, middelbre scholieren van het evangelisch onderwijs van hun school naar een sporthal rijden en terug en dat 3 keer was al om 2 uur klaar maar heb toen nog even geholpen op de zaak. We hebben 2 bussen die helemaal vol zitten met reclame stickers aan de buitenkant en die moeten er nu af dus heb leker staan pulken aan de bus en met de fohn stickers warm maken dan komen ze er sneller af maar 2 collega's waren er al de hele morgen mee bezig maar waren nog niet eens op de helft bij een bus . Gisteren Mara dus naar mijn moeder gebracht en vannacht slaapt ze nog een nachtje daar zodat ik morgen een keer kan uitslapen dat is namelijk al heeeeeeeeel lang geleden niet dat ik het erg vind hoor om er voor ons meisje vroeg uit te moeten maar mijn moeder bood het aan dus ik heb maar lekker JA gezegt ga ik Mara als ik wakker ben weer ophalen samen met John want die is om 12 uur al thuis en ik hoef niet te werken omdat ze geen werk hebben . Mara heeft trouwens bij mijn moeder de hele nacht doorgeslapen , tutje dat moet ze thuis doen hahaha.
@buster ow lekker morgen een dagje uitslapen, heb je wel verdiend! en een fohn op stickers helpt inderdaad hartstikke goed, heb hiet ook gedaan op de auto, hadde ze leuk bij de apk keuring een nl sticker opgeplakt was ik erg blij mee maar niet heus. en de jeuk ik wordt er gek van! je krabt je eigen helemaal open, en ja dan komt er beetje vocht uit en dat brandt weer. ik hoop echt dat snel de zon komt, want zonnebank mocht niet. het liefst zou ik slapen tot aan na me bevalling hihi
Hai, Ben dus lekker bezig om het huisje schoon te krijgen en alles.. nu staat de box midden in de woonkamer hihi. Maar voorheen was het een soort van opslagplaats voor mijn broertje, maar die is nu verhuisd, dus ik heb de box weer schoongemakt en in elkaar gezet en nu ligt Jesse erin. Hij vind het heerlijk! Hij kan nu lekker om zich heen kijken en waar wij ook zitten, hij kan ons gewoon zien haha. De afgelopen dagen lag hij met de boxkleed op de grond, maar dat vind hij dus niets als hij moe wordt. Nu zit ik eraan te denken om de box ergens anders te zetten (vandaar dat hij nog midden in de kamer staat hihi) Want we hebben een tijdje terug ook een computerkast bij gekregen van mijn oma, maar die twee plus de eettafel staan met zn drietjes echt maar zomaar naast elkaar neergekwakt hihi En daar weer naast gewoon los de strijkplank en stoel met wasgoed.. alsof we hier letterlijk pas zijn ingetrokken. Morgen dus maar even kijken hoe ik dat ga doen. @MamaSuus, O wat een mooi kado van je ouders, een combimagnetron! Hoe laat komt je mannetje morgen ongeveer? 's Avonds pas? Nou, het is in ieder geval niet zo lang wachten meer! En dan zijn jullie eindelijk weer lekker bij elkaar! Als ik je niet meer spreek, Genietse meis! En alvast ook een fijne verjaardag he! En ik ben benieuwd naar de reacties van je familie op de grote verrassing! @Mikmak, Waar hangt het nu dan vanaf of jullie wel of niet die camping gaan overnemen? En zal dit dan op kort termijn zijn of iets voor in de toekomst? En ik hoop niet voor je dat Linette moeilijk gaat doen op de opvang Maar ze is toch nog niet eenkennig? Volgens mij zijn babietjes er wel makkelijker in.. dus er is hoop Wat leuk dat je kadootjes op werk kreeg! Attent zeg! En wel jammer dat je dat muziekdoosje dubbel kreeg.. misschien kan je hem iemand anders weer als kraamkado geven? @Noa, Argh balen dat je die zalf niet mag gebruiken! Zijn er nog andere opties? Of zal je nu maar moeten bikkelen tot je bent bevallen? Maar je hebt morgen dus weer een echo! Leuk! Dat zal je vast wel goed doen En misschien kan je nu wel zien wat het is! @Eerste tandje, Hihi met tandje geboren, heb ik ook wel eens gehoord ja, lijkt me echt zo apart om te zien! Maar hier zeiden ze toentertijd dat ze vanaf 6 maanden pas eerste tandje krijgen.. maar ja, er zijn er altijd natuurlijk wel die wat vroeger zijn.. maar ik dacht echt pas vanaf 6 tot uh 9 maanden ofzo.. Nu keek ik even snel op google, en echt gek dat je op elke site weer een totaal verschillende leeftijd zie :-s @Busster, Jou meissie lijkt dus ook al een tandje te krijgen Wat een vroegelingen hier hihi Wat lekker dat je morgen een extra dagje vrij bent! En je moeder wilt dus vanavond ook oppassen, lekker uitslapen! Waren jullie trouwens nog ver gekomen met het afpeuteren van de stickers? Jammer trouwens dat ze bij je moeder wél doorslaapt hahaha.
@meetie haha de box midden in de woonkamer, ach is toch ook een optie, je zal er vast wel een mooi plekkie voor vinden. neej er zit niks anders op dan alleen insmeren met een soort koelzalf voor de jeuk, ze kunne voor de rest niks ivm de kleine. het zal me cker goed doen om even naar me kleintje te kijken, en het inderdaad de echo om te kijken wat we gaan krijgen. ik ga wel alllen heen omdat niemand het mag weten. en jullie mogen het wel weten want volgens mij leest er bij deze geen bekende mee hihi/ ik ga zo naar bed meiden ben echt kapot, en ben in me stuitje wederom. fijne avond allemaal en morgen heb ik nieuws
@ Mikmak wat een stoer plan om een camping te beginnen in de ardennen hoop dat het jullie gaat lukken . @ Meetie lekker op aan het ruimen en poetsen dus . De box tja dat is moeilijk he om hem een goed plaatsje te geven wij hebben hem zo staan dat ik mara als ze in de box ligt vanuit de woonkamer kan zien maar ook vanaf de keuken en als we aan de eettafel zitten dan ook nog dus prima. Pfffff peuteren was nog heel veel werk de we zijn nog niet eens klaar met 1 bus , mijn bus zit dus nog onder de stickers ( we hebben allemaal een eigen bus) @ Noa ik wens je veel sterkte met die jeuk . Pfffff ellende hoor. @ Mamasuus Alvast een hele fijne verjaardag en veel plezier met het onthullen van jullie geheimpje. Ik ga mezelf hier even verwennen en lekker relaxt in bad liggen met een muziekje aan en kaarsjes erbij heerlijk . Mischien tot later en anders tot morgen dames. Hihihi nu kan het even nu mara lekker bij Oma is. O meiden mijn baas heeft eindelijk de kleermaker gebeld voor mij en een andere collega die een tijd is ziek geweest dus als het goed is loop ik binnenkort niet meer in mijn eigen kleren maar in een net uniform ziet er wel beter uit dan als ik met mijn collega's ergens naar toe ga denken ze nu namelijk vaak dat ik de gids ben omdat ik dus geen uniform draag grrrrrrr
@busster, maar een vestje dubbel is idd effe ergens neerleggen als reserve, maar heb al zooooo veel van muziekjes hier un huis... hahaha kan op iedere kamer muziekjes neer gaan leggen, en het erge is ze kijkt er ook niet naar om en het muziekje dat er uit komt klinkt ook nog vals achtig.. hihi... @meetie, ja dat zou een goede zijn als ik het doosje niet had weg gegooit hahahaha dus helaas kan ik het nu niet meer weggeven.... misschien aan mijn nichtjes ofzo, als ze hier zijn het leuk vinden, en dan meegeven... En die camping is nabije toekomst, staat tenslotte nu te koop... dus in september wordt het contract van almar omgezet naar fase 2 contract en dan kan hij weg.... en het idee was meer om het in januari 2010 te gaan doen, nog net in het laagseizoen om er in te draaien en zo naar het hoogseizoen te werken dat dan in april weer begint ongeveer.... dan zit je niet dat je een lange periode laagseizoen hebt... maar kun je wel rustig opstarten. maar we zullen wel zien... hier doen we het weer goed, ga er niet overuitwijden, want het is iedere avond en nacht hetzelfde tot nu toe dan... hahaha nou ga effe een tosti maken.. tot strakkies
goeiemorgen meiden, nou als het goed is is het dan toch vandaag zover hoor hahah. hij heeft mij nog neit gebeld grr maar ga dr maar vanuit dat ie toch komt vanavond. das dan om 19.45 staat op teletekst he hihi. word wel latertje dus want moeten dus ook weer 2,5 uur trug maar goed dat hebben we nog wel voor hem ober whahaha. madam heeft er ook zin in. eindelijk papa halen. @meetie, balen is dat zeg dat dylano ineens niet wil. mar is vast wel kwestie van wennen. hij kent natuurlijk nogn iemand en omdat ie dna midden in jaar instroomt heben al die kleintjes al vriendjes das dan ook moeilijker natuurlijk. @noa, he dus ze kunnen niks aan je jeuk doen ok geen mentol peoder oid. wel lastig zeg. dus vandaag is de dag dat je ff mag spieken wat het word oeeeh spannend hoor. @mikmak, leuk hoor dat camping verhaal. is weer eens wat anders he hihi. vast erg leuk. en de ardennen zijn toch ook erg mooi. heeft linnette straks elk jaar weer nieuwe vriendjes hihi. altijd leuk toch. en jah dubbele kadootjes kom je denk ik niet snel onderuit. en dan is ie nog vals ook das helemaal jammer hahaha. nou jah weet je wat je hun ooit kunt geven als ze een kleine krijgen whahaha. @busster, dus je bent druk ant buskrabben nou succes ermee haha. wat een werk lijkt me dat zeg. want die dingen zijn ook neit echt klein. vind een sticker op een auto oid al lastig en dan heb je zon oppervlak pff. wat goed dat je straks ook een net pak krijgt. ziet er vast wel peppi uit hihi. @consider, dus jou flessenwarmer leeft. aaah. heb hier ook wel eens onverklaarbare dingen hihi. zo appart niet. en begrijp je helemaal hoor dat je dan in het donker niet naar beneden wilt. ik heb gelukig twee doggies beneden liggen dus als er wat is dan blaffen ze wel. maar goed das ook wel eens lastig hihi. zo heb ik een keer gehad woonde nog in ned. dikke buik had ik toen al wel. honties blaffen ik naar beneden hihi stok in de hand natuurlijk whahah. ik zoeken kon niks vinden bleek er buiten achter het huis een egeltje te wandelen. was natuurlijk een geluid die ze niet dagelijks hoorden dus moest geblaft worden hihi. de buurman stond ook al buiten whahaha. nou meiden ga aan de gang heb het druk. gr en jullie horen het allemaal nog hihi.
wat lekker zeg... vanavond mag je je mannetje weer lekker vasthouden suus.... en ben je al zenuwachtig? ik zou de hele dag me geen raad weten met mezelf haha
@ Mamasuus ooeee heb je al zenuwen voor vanavond , ik weet nog goed dat ik helemaal gek werd toen ik John weer ging ophalen in einhoven honderd keer gecontroleerd of ik de auto wel getankt had of ik de juiste kleren aan had of ik zijn cadeautje in mijn tas had etc. Pfff word wel laat voor jullie zeg want als hij om kwart voor 8 land dan moet hij eerst nog wachten op zijn tas en dan krijgen ze altijd nog een praatje van een of andere generaal en dan moet hij zich nog naar jullie toe worstelen door alle andere vrouwen moeders kinderen opa's oma's broers zussen etc die ook op hun relatie staan te wachten. Hoop dat dat allemaal niet te lang duurd want je hebt al wel lang genoeg gewacht en als hij dan zo dichtbij is zijn die laatste minuten zoooooooo lang. @ Mikmak je hebt gelijk een vestje is niet zo'n probleem maar een vals klinkend muziek doosje is idd minder. Hahah je hebt hem dus al weg gedaan . Ik heb helemaal een muziek dingetje gehad van mijn zusje maar verder gelukkig niet . Deze hangt aan haar wagen kap en vind ze super intressant. Nou mijn moeder belde me net uit mijn bed of ik straks een broek voor Mara mee wil nemen want ze heeft er een vies en die andere past niet meer aan haar billen hihi die kleine groeit ook zo hard maar was maatje 62 vond hem al best smal aan de boven kant maar dacht dat het nog wel ging niet dus . nu ligt mevrouwtje in een zomer broekje(kort dus) in de wagen en mijn moeder was al met haar door de duinen aan het wandellen . Lekker actief die Oma.
Helleuw, O joepie, Alex smst net dat hij rond 2 uur al thuis is, kan hij leuk mee Dylano van school halen @Noa, vandaag de echo! Veel plezier meis! @Busster, Ja precies, ik wil de box ook graag op een centraal plekje hebben. Op zich kan hij wel op zijn oude plekje, maar dan kan ik die computerkast weer niet kwijt.. even puzzelen dus. Maar jullie zijn dus nogsteeds bezig met de eerste bus hihi.. frustrerend.. Maar mooi dat je nu ook een uniform krijgt! Staat natuurlijk wel zo netjes. En dan wordt je ook niet meer als gids aangezien hihi En ik heb je raad opgevolgd! Een lekker warm bad, dat was nu precies wat ik nodig had! Weet je wat lekker is.. van kneipp die rozemarijn badolie.. heerlijk! Dan een puzzelboekje erbij, want ik ken nooit zo lang stil in bad blijven liggen hahaha. Woont je moeder hier in Den Haag? Lekker hoor als ze zo dicht bij strand woont! En vervelend is dat he, dat die maatjes onderling toch nog erg kunnen verschillen.. Sommige dingen worden niet eens gedragen, omdat hij dan al te klein blijkt te zijn, echt jammer. Op een gegeven moment begin je de verschillen tussen de winkels wel een beetje te onthouden, maar net als nu, dat ik dan een doos kleding van Dylano in de kast leg, dan weet ik echt niet meer welke dingen nu groot of klein zijn.. maar goed, overleven we ook wel weer hahaha. @Mikmak, Nja januari ofzo zou inderdaad wel ideaal zijn, dan kan je langzaam wennen aan het campingwerk. Staat hij dan nog te koop? @MamaSuus, Jaaaaa vandaag is het zover! Nu echt! Haha. Leuk hoor! Nja ik weet ook nog wel dat ik Alex ging halen.. zoooo zenuwachtig. Vooral toen ik daar in die hal stond.. Ik kon gewoon niet stil staan... continu aan het wiebelen op mijn benen. En vooral toen ik de mensen drukker zag worden omdat die gasten dus waren geland.. nouuu ik stond al half te janken van de zenuwen haha.
@ Meetie Ja mijn Moeder woont in kijkduin vlak bij het strand je kan de duinen net zien als je bij haar op het balkon staat in nog geen 10 minuten lopen staan we langs het strand, heerlijk. Haha jij dus ook in bad gelegen ik neem meestal een boek of idd ook een puzzelboekje mee en een groot glas ranja en dan hou ik het meestal wel een uurtje vol ( wel warm water bij vullen natuurlijk) Ik had gisteren ook kneip in mijn bad maar dan eucaliptus (andere waren op ). Leuk dat Alex al zo vroeg thuis is vandaag kunnen jullie lekker samen naar school om dylano op te halen . Leuke verassing voor je kleine ventje. John is hier ook al over een uurtje dus ik ga nu nog even snel de woonkamer soppen en dan Mara ophalen want ik heb haar wel gemist 2 nachtjes is stiekem best lang. O ja die maatjes kloppen voor geen meter met elkaar sommige dingen past ze nog maat 56 en andere dingen moet ze al 74 aan anders is het te krap zo vreemd . Ik merk wel dat van de zeeman sommige dingen echt klein zijn in verhouding met andere merken.
Bwhahaha kwamen we bijna een uur te vroeg op school! We stonden zojuist al buiten terwijl hij pas om 1 uur - kwart over 1 er moet zijn haha. Het was dat ik onderweg nog even op me telefoon keek. Maar het ging gewoon automatisch, ik was iedereen aan het klaar maken en toen liepen we automatisch direct naar buiten, zonder op de klok te kijken. Ach, beter te vroeg dan te laat hihi. Dan ga ik maar vast beginnen met strijken om de tijd te doden.. wil verder niet echt wat gaan doen, want ben bang dat we dan alsnog te laat komen hahaha. @Busster, Kijkduin, ook lekker! En ja, een groot glas drinken is inderdaad ook niet verkeerd om mee het bad in te nemen.. ik vind het altijd zo benauwd hihi. Dylano zal dat inderdaad vast leuk vinden als papa hem op staat te wachten! Ik heb het hem nog niet verteld, voor het geval papa toch wat later thuis is of dergelijke.. anders ook weer zo zielig natuurlijk. maar John over uurtje ook al thuis, lekker zeg! Sopse nog even dan! Zometeen weer compleet met zn drietjes! 2 nachtjes in inderdaad lang. Oh en volgens mij zijn juist de rompertjes bij de zeeman lekker groot? hooo baby spuugt!
Aaa Jesse ligt in zijn box, op zijn buik.. en ik hoorde hem al hele tijd gillen en doen.. keek ik net even weer op.. zie ik dat hij zich vooruit heeft verplaatst!
wat goed meetie, nou heb nog niks gehoord, grr vorige keer belde hij tenminste nog een keer. had ie daar telkaart gekocht. en nu alleen woensdag een schaggie belletje dat ie niet meemocht. en erna niks meer. als ie maarn iet boos op mij is deed namelijk beetje lachterig van nou jah dan maar vrijdag toch. vind altijd dat je het er het beste vsan moet maken. en ga ook echt niet aan de tel lopen janken als madma dichtbij me staat. kan ik dan niet maken vind ik. word zij miss ook overstuur. en dat wilde ik neit. nou jah vraag het hem wel meteen. vorige keer had ie ook nog een keer gsmst met tel van een ander. maar jah die jongens kende hij natuurlijk erg goed. dat waren zijn jongens hij is nu met een groep mee die hij neit zo goed kent. nou jah we zien wel hoop maar dat ie erin zit hahaha. anders zijn we voor niks zon eind ant rijden geweest. dat schiet ook neit op hihi. nou meidne gooi nog ff de stofzuiger door me huis. en dan gaan we ons omkleden en optutten. oh nee moet ook nog de tuinslang opruimen en de was van de lijn halen hahaha. gaat goed hoor alles onder controle hihi.
Nou ik zou het wel flauw vinden als hij bij aankomst nog boos op je is hoor! Ik neem aan dat dat wel niet zal gebeuren Maak je maar niet druk meis. En anders bel je citcen ofzo toch nog even om te controleren of hij echt in het vliegtuig zit, aangezien je niets gehoord heb? Als je er echt aan twijfel, zullen ze dat vast wel begrijpen. Of ben je nu gewoon zo zenuwachtig dat je overal vraagtekens bij zet? Hihi. Nou meid, nog een paar uurtjes maar, ga lekker even de was doen enzo, dan schiet het al op
hahah jah geloof ze voor geen meter meer allemaal hihi. wil van hem horen of ie er nou inzit of neit. maar jah dat zou dan wel niet gebueren. terwijl ie toch altijd netjes belt ed. haha krijg dan meteen ineens overal vraagtekens bij hihi maar jah zouden ook de hormonen wel zijn denk. je hoort ook altijd zulke wilde vehalen over kreta. al zou het zulke dingen nooit doen, die vraagtekens die blijven dan toch raar he. als ie ff belt is het weer goed maar jah. zullen er maar van uit gaan dat het allemaal wel goed is en dat ie dolblij is als ie bij ons op eindhoven staat. nou zou eens ff madam dr kleren van boven halen en dr gaan optutten ze ligt nu lam op de bank. en ons klaarmaken want gaan om 3 ur al weg ivm files en tanken.