Volgens mij wel.. Heb wel eens gehoord dat je op moet passen voor softijs omdat de machine (vooral in kleine zaakjes die niet veel gebruikt worden en waar softijs dus een hee tijd in 'stilstaat') misschien niet vaak genoeg schoon gemaakt wordt, maar neem aan dat het bij de mac altijd druk is en dat milkshakes genoeg verkocht worden om veilig te zijn. Lekker doen dus
Ik heb ook al een paar milkshakes bij de Mac gehad en heb er eigenlijk nooit bij stil gestaan dat het misschien niet verstandig was.... Maar kan wel dus?
Kijk wel uit met je bloeddruk er zit vrij veel zout in. Meteen hogere bloeddruk is het niet aan te raden
Waarom zou je geen milkshake mogen dan? De hoeveelheid zout in die milkshakes van hun valt echt wel mee hoor. Dat kun je beter hebben dan de hoeveelheid zout die ze over hun frietjes gooien. Overigens kun je dan bijna niks meer eten als je zo redeneert. Gewoon je gezonde verstand gebruiken en alles met gepaste mate. Je bent zwanger, geen patiënt die ergens aan lijdt oid.
en die machines worden elke avond schoongemaakt en helemaal doorgespoeld, maak je geen zorgen over stilstaan of wat dan ook... gewoon lekker je man er op uit sturen dus! die met appel/peer is geweldig!
Ik heb eventjes op internet gezocht, want ik was wel benieuwd of milkshakes (net als softijs) ook worden afgeraden. Meerdere Nederlandse en ook veel buitenlandse (Engels) websites raden het af. NIET DOEN, OF HOME MADE. Waarom niet? De ijsmachines waar ze in worden gemaakt schijnen (hoewel ze gereinigd worden) vaak nog kleine beetjes gesmolten ijs te bevatten. Daar komen veel bacteriën in, sommige van die bacteriën kunnen dus gevaarlijk zijn. Maar gelukkig kunnen we het dus nog wel gewoon zelf thuis maken. Vast ook nog goedkoper denk ik. En dan kun je er eventueel ook gewoon geen zout in doen, misschien? (Dit voor de hoge bloeddruk mensen.)
Ja dat mag, Ik heb het toevallig aan me vk gevraagd laatst ivm dat ik er zo zin in had, en zij vertelde mij dat het bij de mac gewoon mag, bij een lokale onderneming word afgeraden maar bij een landelijk concept als de Mac mag het wel ivm dat die een grote afname hebben en dus geen oud spul is waar veel bacteriën in kunnen zitten, en omdat die dus vaker schoon gemaakt worden
Ik haal regelmatig softijs bij de Jamin. Dat apparaat wordt ook elke avond schoongemaakt en wat zout betreft, mijn bloeddruk is zo laag dat het bijna niet eens meer te meten is hahaha.