@mamasuus, dus jij vind de sint ook maar een rare piet hihi.. tja als me man er was geweest hadden we wel naar de intocht gegaan, maar die is dr niet dus dan ook maar niet. hier vieren we de sint altijd met familie. @lydia, zo lekker inkopen gedaan voor jou en fer. had ook pas nieuwe laarzen gekocht, maar wil nog een paar, voor extra erbij, altijd leuk beetje afwisselen hihi..
ghe ghe dat snappik ! ik wil niet weten hoeveel schoenen ik heb .. en nu loop ik 8 vd 10 keer op mn uggs ! die wil ik nog een paar !
haha zoveel heb ik niet, heb altijd maar 1 paar, ik heb hele moeilijke voeten en pas niet veel laarzen en heb dan ook meestal wel dure en doe er een paar jaar mee..
ohhhke , nee mn uggs zijn de duurste maar verder niet boven de 50/60 euro hoor.. vind ik zonde want doe toch altijd verschllende aan
uggs zijn wel helemaal hot, maar juist omdat half nederland erin loopt koop ik ze niet..hihi. vind ze eerlijk gezegd ook helemaal niet mooi, maar geloof zeker dat ze lekker zitten.
ly lekker hoor zo een keertje shoppen das altidj fijn he. we moeten hier ook nog meot nieuwe schoenen voor de kids en wil zelf nog fijne warme voor de winter maar echt geen uggs haha eliesja, pff ben dus niet de enige die die uggs niet mooi vind hahaha snap niet dat mensen op de sloffen over straat gaan hahaha. want zo vind ik ze eruit zien als sloffen. nou hier maar eenns ff de kids doen wil duncan een beetje later erin doen dan anders want vannacht was ie weer ant spoken maar komt denk ik ook doordat nu rechts de kiezen komen boven voel ik hem al maar onder dus nog neit en zou dan wel neit lang meer duren dat die er ook is.
hey meiden hoe is ie met jullie? hier lekker. wij hebben van et weekend van alles en nog wat gedaan, en savond ben ik op internet aan het speuren voor een nieuwe hond hihi maar nu kan ik niet kiezen hihi. @mamasuus hopelijk slaapt duncan vaacht beterder. en lekker hoor een kerstbonus van oma. @eliesja jouw mannetje gaat van de week zeker weg? @lydia zo jij hebt lekker geshopt!!! en ugg ik vindt ze ook geweldig hoor leker warm ook. nou meiden ik had toh verteld over de speelgoedzaak. ik heb net ff de vacature terug gelezen en die man met wie ik het gesprek had heeft het over hele andere dingen gehad. dus ik wacht het telefoontje wel af end at zal ik dat ook even melden. en die winkel is niet echt druk bezocht hierzo. iedereen hoor je nou daar kom ik niet is trouwens ookd e duurste van allemaal dus logische nu zag ik dat de ah ook mesne vroeg van 4 tot max 20 voor achter de kasse lijkt dat de dagen dn wel sneller gaan. dan een winkel waar geen kip komt. dat zei die man ook soms kan je der een kanon afschieten
hmm das wel minder dan dat t daar zo rustig is .. duren de dagen lang.. maar ja als ik zou moeten kiezen tussen een speelgoedwinkel of een ah dan zou ik toch kiezen voor de speelgoedwinkel .. maar ja als daar niks te doen is... hmmzz... haha aan mij heb je niks dus ! succes we horen t wel
idd lastige keuze dan noa, ga je voor drukte en dus wat te doen of ga je voor de keuze om speelgoed maar dan kans dat je de helft van de tijd uit je neus staat te eten.... lastig is dat dan zeg. nou hier niet veel bijzonders eigenlijk. vnamorgen ff boodschappen gedaan. madma is met een vriendje meegegaan dus die haal ik op als duncan wakker word. duncan heeft ook zijn 3e kies nu en denk dus dat die vierde ook wle snel komt. net ff afspraak gemaakt voor de kia voor een beurt we hebben er nu al haast weer 20 duizend opzitten.. jaja we rijden veel hihihi. tja nu zo maar eens beginnen met opruimen heb het rijk ff alleen hihihi en ben dan snel geneigt ff achter de pc te duiken hahaha.
Haai, @lyd, uggs he... had zaterdag mooie gezien met een sleehak.. maar ja 279 eurie..... moet het er maar voor over hebben haha.... @noa, AH is ook niet leuk om te werken hoor... die rommelen maar wat aan met contracten enzo..... een vriendin van mij heeft er gewerkt en zei me dat... maar een rustige winkel... tja is wel easy money... Nou hier zaterdag met mn mam en zus geshopt... heb bij ecco een paar laarzen van mn moeder gehad... in de opruiming van 180 naa 149... is nog genoeg, maar moeders wilde trakteren omdat ik gewoon deze maand het geld niet kan missen.. nog wel voor mezelf een wit setje van SAPP gekocht, want die zitten gewoon het lekkerst.... en zondag kwam nog een dinnetje in de middag langs.. smorgens eerst effe naar mn pap geweest effe vertellen dat ik weer super verwend was door mn moeder...... barstte er gelijk maar bij in tranen uit.... zei nog tegen mn dinnetje, ben dan wel 35 maar nog veels te jong om geen papa meer te hebben...
Ik ga mezelf ook aansluiten. Mijn vriend heeft 11 jaar in militaire dienst gezeten. Aangezien hij een korporaalsfunctie had moest hij met zijn 35ste uit het leger. Dat is geweest op 5 jan 2008. Hij is toen bij de natres (nationale reserve) gegaan, het peleton waar hij in zat lag hem niet echt dus is er weer uit gegaan. Hij had het ook heel erg druk met zijn gewone baan. Nu is hij weer in dienst gegaan bij de NATRES maar bij een ander bataljon. Hoop dat hij het daar wel naar zijn zin gaat krijgen. Het liefst zou hij weer helemaal het leger in willen, maar helaas. Mijn vriend heeft iig 3 uitzendingen achter zijn naam staan. KOSOVO, BOSNIË en AFGHANISTAN . Het lijkt me ook wel leuk om te kijken of onze partners elkaar misschien wel kennen.
nou meiden aan jullie heb ik ook veel hihi. de speelgoedwinkel is echt rustig!!! eerlijk gezegd ik kom er zelf ook nooit staan ook bekend hierzo als de chagerijninge winkel, en tja het is wel lekker geld verdienen maarja wat verdiend het? en weete genees hoevel uren contact het is dat wist hij niet, want hij wou hulpkracht en h3t hoofdbureu wou 24 uur dus ja beetje vreem allemaal. en deze ah is eigenonderemer en draagt dus alleen de naam ah. dus dat scheelt mischie ook wel. en je komt in een wat jongere werkomgeveing in die speeloed zaak zijn het 3 oudere dus ja. krijg in me omg te horen daar ben je zo weg dat is niks voor jouw die speelgoewnkel een andere wel. @lydia het is gewoon lastig dat ik niet eer terug mag naar he werk wat ik deed.en heb als bijbaantjes vaak in de winkel gestaa waar wel wat te doen hihi @mamausuus hopelijk vlt de beurt mee!! en kost het niet zo veel. @mikmak ow wat lief van j moeder een paar laarzen. en een nieuw setje doe je goed!!! en je bent altijd te jong om je vader te moeten misse maakt niet uit hoe oud je bent. @elis jouw mannetje is zeker vertrokken vandaag? @sabrina welkm hier
phoee mikmak das geen geintje ! , die van mij waren 200 .. vond ik al kei veel ! wil er nu nog 1 paar voor mn verjaardag ! lekker verwend das wel fijn , gaat t al wat beter met je mams ? ik heb toevallig zaterdag ook setje van sapph gekocht zitten indd fijn heb er alleen alle extra bandjes en dingetjes afgeknipt want dat vind ik lelijk ! (sorrie ) sabrina welkom mijn ventje is net de dienst uit 6 jaar gezeten .. noa , anders maar even doorzoeken ?!
Waar zaten/zitten jullie mannen gelegerd. Misschien kennen ze elkaar wel.... Mijn mannetje heet korporaal der 1ste klasse dijkhuizen. bijnamen de dijk of dijkie
@lyd ja ik heb ook geen haast hoor! en me vriend sprak ik toevallig vandaag nog ff die zei ik geef je 2 weken daar en dan ben je weg hahaah. hoebevalt het fer eigenlijk bij ze nieuwe job?
zo mikmak lekker verwent mar jaatje zeg 279 euries voor een paar sloffen hahaha dat vind ik nogal wat... en sapph was dat nou weer haha jah sorry hoor ben niet zo in de merken wereld meer hihihi en logisch dat je nog in tranen uitbarst zoals eerder gezegt je bent altijd te jong om een van je ouders te verliezen dat went vast nooit hoor. sabrina ,welkom mijn vent is opc bij genie. soryy nmaar namen zeg ik niet ivm veiligheid iedereen kant het hier zo zien he. mijn vent zit wle voor vast erin hij heeft net voor het fase systeem kwam een vaste aanstelling grekregen en zit dus in principe tot zijn pensioen daar. ooh me ma komt koffie doen en lappie brengen ,kom later weer tjuussie
hoi, nou me vent is gister vertrokken, dag 1 zit er inmiddels al op hihi!! Erg warm en armoedig daar zegt tie.. @noa, idd een lastige keuze zo, maar het was toch tijdelijk? Mischien dan toch die speelgoedwinkel en vanuit daar weer verder zoeken? AH klinkt mij ook niet echt leuk, maar ja je bent idd wel bezig en de tijd vliegt!! Dus aan mij heb je ook niks.. Hoe staat het zoeken naar jullie nieuwe aanwinst? Al ene keuze gemaakt? @mikmak, lekker door mams verwend. Dus ook een uggs fan, tjee dat is niet niks voor een paar laarzen... @mamasuus, dus jij vind ze ook niet leuk die uggs..hihi ben ik tenminste niet alleen hier.. gezellig op de koffie..nieuw lappie?? @lydia, idd hoe vind fer zijn nieuwe baan? @sabrina, welkom hier meis, zie dat je uit rotterdam komt! Me too.. de natres zegt mij niks, kan me vent nu ook niks vragen, die zit momenteel in senegal. Ik moet zo danny alweer halen..heb net de vensterbank wit geverfd..meurt wel erg nu in huis, maar ja wie iets moois wil die zit nooit op roosjes vanavond werken, me ma komt vanmiddag, wel fijn dat ik gewoon kan blijven werken nu hubby weg is..