Ojee tis weer zover, wil de boel weer veranderen maar weet niet hoe, dus ik dacht ik vraag de dames op het forum maar even. Nu komt het, het gaat om woon en eet kamer in 1, van een totaal van ongeveer 30 vierkante meter, ja ik weet dat is heel klein. Maar ben er super trots op, nu is misschien het plattegrondje wat onduidelijk ik kan niet met paint overleg. Nu wil ik dus de inrichting veranderen, maar mijn 2 grootste trotsen, mijn 2 grote sanserverias staan ook op de grond en die moeten dus voldoende licht krijgen maar ook mogen ze niet in de tocht staan, ze geven mij iedere keer heel veel stekjes.
ik heb inmiddels ook onze woonkamer weer gedaan en gisteren onze slaapkamer en vandaag bezig geweest in de babykamer, maar mijn vraag aan jou: kan de tv eventueel op het langwerpige kastje??? en waar staan die planten nu??
Nee op het langwerpige kastje is moeilijk, ik heb nog dikke kont als tv, mijn planten, 1 staat naast de tv kast en 1 naast de grote wandkast.
ik maak altijd een plattegrond met dit programma. Ontwerp je plattegrond online met Floorplanner.com als ik alle maten juist invoer en ook die van de meubels kan ik precies zien wat past en hoe het uitkomt voor ik begin te schuiven.. geeft op die manier een heel goed beeld. heb zelf geen adviezen verder vooral omdat ik de maten van alles niet weet en het dan lastig is om in te schatten hoeveel ruimte je hebt en hoe het uit komt met deuren en ramen
is het raam aan de kant van de tv kast ook zo breed? dus echt van muur tot aan tv kast of zit er nog veel ruimte tussen?? en ik neem aan een 2 en 3 zits??
raam is net zo breed als de gehele kamer, idd een 3 en 2 zits, behalve bij de eetkamer die loopt maar tot de deur.
heb net even op die site van denise gekeken is wel een goede tip hoor moet ik zeggen!!! verder ga ik even brainstormen voor je, wat wil je precies bereiken? ruimte? of gewoon eens wat anders??
Meer een nette ruimte creeeren, zit ook al te denken om er wat uit te gooien, dat het een beetje netjes maar ruim lijkt.
sorry, heb wel een aantal ideetjes maar weet niet of het past en of het staat zeg maar, daarvoor moet ik echt iets gezien hebben inplaats van dit plaatje dus kan je echt niet helpen..ik krijg zo heel moeilijk inzicht in wat wel en niet kan..
Wat zo in mij op komt ... TV kastje een kwartslag draaien (met de rug tegen de lange muur) en dan wat verder van het raam af (als dat kan met de kabels enzo ) De 3-zits onder het raam. Zo krijg je een 'open' zithoek, oogt denk ik wat ruimer. De eettafel zou ik ook een kwartslag draaien zodat de kopse kant niet tegen de muur staat maar voor het raam uitkomt. (als dat kan met je hanglamp (als je die hebt))
Hier een linkje, zoals het nu staat. Floorplanner - woonruimte Kwa grote van de ruimte zit ik wel redelijk goed maar denk dat de 2 zits nog water groter moet en de salontafel klopt ook niet helemaal zie ik net
Had ik ook al aan zitten denken om de 3 zits daar neer te zetten, maar me verwarming loopt daar, dus heel veel warmte verlies ik dan weer.
ja nu heb ik een beter beeld thanks voor de link hoe zit je met kabel lengte? maw heb je genoeg kabel om de tv om te zetten bijv?? want dan ben ik klaar en heb ik de oplossing als het past..
zijn de beide kasten ook zo hoog als op de 3D view van de floorplanner?? of zijn het kasten tot heuphoogte?? als ze echt zo hoog zijn dan komt het heel erg smal en bedrukkend op mij over zoals de inrichting nu is. zou er dan ook denk ik voor kiezen om de grootste kast eruit te doen vooral ook omdat je eettafel groot is ik zou er dan voor kiezen om de grote bank aan de andere kant te zetten en de kleine bank bij de verwarming. ik weet niet hoeveel warme verlies je dan hebt maar misschien 5 tot 10 cm van de verwarming afzetten. en dan de tv kast aan de andere kant en dan beetje van het raam af. wat zijn de maten van je woonkamer??
3,60 bij 7,66 totaal dus niet veel, dit is inclusief eetkamer, die ene witte kon geen lage kastmodel vinden maar komt ongeveer op knie hoogte. De andere gaat bijna 2 meter de lucht in. Het voelt nu ook wel wat krapjes, dat is het nadeel.
oke! dat langwerpige ding eruit! -3 zits tegen de muur aan van de langwerpige kast -2 zits onder het raam voor de verwarming iets ervan af zetten warmteverlies valt best mee en we gaan de zomer in -in de hoek tussen je banken dat kleine ronde tafeltje -tvmeubel recht tegen de muur waar de grote kast staat -hoge kast naast je 3 zits dus op de plek van je langwerpige meubel -eettafel overdwars neerzetten op de plek van de hoge kast dus met 1 lange wand tegen de muur..overige eetkamerstoelen naar boven mits je niet genoeg hebt maar er valt dan maar 1 stoel af, dus dat moet lukken.. dan heb je ineens een partij ruimte in je woonkamer waar je u tegen zegt...