niet ongesteld en zeer vage test

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Kikkert, 3 apr 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    hallo,

    ik ben op het moment 3 dagen overtijd hebt ik normaal nooit last van, ik heb ook niet het gevoel dat ik nog ongi moet of ga worden. mijn buik is op gezet en mijn borsten ook. ik heb 4 testen gedaan een van clearr blue die was heel licht positief of heel misschien indroog streepje(zie fotoalbum) daarna 2 van matcare negatief. en vandaag 1 van matcare volgens mij een heel vaag lijntje bijna niet te zien.

    groetjes kikkert
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi Kikkert,

    een positieve test betekent zwangerschap. Of er sprake is van een heel jonge zwangerschap (waardoor het nog niet zo duidelijk is) of een zwangerschap die niet goed gaat, kan niemand zeggen nu.
    Ik zou afwachten, hoe lastig dat ook is, je kunt ook niet veel anders nu.
    Als je over 4-7 dagen nog niet ongesteld bent opnieuw testen, is er sprake van een goede zwangerschap, dan moet het resultaat dan duidelijker zijn.

    Mirjam
     

Deel Deze Pagina