Mijn kleintje heeft al 2 weken last van spruw en dus heb ik niet gekolfd want i had begrepen dat de melk dan ook besmet is. Nu moest ik vandaag weg en heb ik dus wel gekolfd. Maar heb wel drie keer moeten kolfen om 80 cc bij elkaar te krijgen Dat schiet natuurlijk niet op! Hoe krijg ik de kolfproductie weer een beetje omhoog? Want Tijn moet over 2 weken gaan oefenen op het dagverblijf
Vaker kolven, dan gaat je productie weer omhoog. probeer op een vast tijdstip te kolven. Bijvoorbeeld 's morgens na de ochtendvoeding. Je productie is dan op zijn hoogst.
Kolven moet je leren! Dat klinkt heel raar maar is echt zo! Ik kolfde in het begin ook maar kleine beetjes en het gaat iedere keer beter! Ik kolf sinds een week of 2 trouw ieder ochtend en begon met 60 cc en vanmorgen had ik maarliefst 160 cc! Een record! Succes!
zoals al gezegd, kolven moet je echt leren.... ik kolfde in het begin 20ml.... maar als snel enorme hoeveelheden (meestal 250 a 300ml per keer op mijn werk) Je moet je zeker niet druk proberen te maken over de hoeveelheid melk die je zou moeten kolven.... want dat bevordert het echt niet. Probeer lekker te ontspannen.... tv kijken, forum lezen oid Een tsr krijg je zo te lezen wel, anders kolf je nog veel minder. Eventueel kan Syntocinon helpen om een tsr op te wekken... maar eerst zonder proberen... succes en het gaat echt wel lukken hoor! No worries!
Net zoals de dames hiervoor zeiden: kolven moet leren. En mishien een vaste kolftijd elke dag inlassen. En als je "moet" kolven om voldoende voorraad te maken werkt dat vaak ookt niet. Kolven is ook psychisch, dus probeer te ontspannen tijdens het kolven.