O: havermout T:mineola L: tomaten-groentesoep met een paar stukjes stokbrood met kruidenboter T: muffin en pure chocolade T: 1 gefrituurde kaasstengel A: fetasalade en een halve pizza
O: broodje spiegelei Niks tussendoor, ontbijt was laat. L: kippensoep T: stukje rijstevlaai D: curry met zoete aardappel, spitskool en kip met naanbrood Stukje ijstaart als toetje. We hadden vrienden op bezoek, ik had voor ze gekookt en zij zorgden wel voor wat lekkers, nou dat is ze goed gelukt
Ik ben aangekomen. Weet niet precies hoeveel. Maar alles zit strak Heb ook een idiote week achter de rug. Mijn eten vandaag was ook niet best. Ontbijt: uitgesteld verjaardagsontbijt. Croissant ham kaas, gekookt eitje en sinaasappelsap met yoghurt. Lunch: 2 mini worstenbroodjes Tussendoor: verjaardagstaart door oudste gemaakt (wolkencake citroen met een laag slagroom met rood fruit uit de diepvries) Avondeten: pasta met varkenshaas, baconreepjes, courgette, champignon, ui, wijn en kookroom. Glaasje witte wijn erbij. Avond: bitter lemon en m&m pinda bij de film.
O: 2 crackers waarvan 1 met huttekase en jam en 1 met smeerkaas. 2 glazen water T: lepel kwark met warme appel, kaneel en verkruimeld speculoos koekje. (Ik wil dagelijks wel iets lekkers blijven eten zoals ik het afgelopen jaar altijd gedaan heb, daarmee val ik wel af maar het duurt wat langer. Dat vind ik oké) L: bruin pistoletje met carpaccio en een rijstewafel T: 2 rijstewafels met 100% pindakaas T: glas wijn bij vrienden en paar naturel chipjes A: kippensoep met 5 stokbroodjes met kruidenboter T: ijsje bij de Mac was niet de bedoeling maar kon het niet weerstaan. (6500 stappen)
Qua snoepen en snacken probeer ik het netjes te houden, maar de carnaval is hier begonnen, dus qua drinken iets minder de komende weken.
Okay, okay, wil jij het me nu eens precies uitleggen? Wanneer is carnaval nou precies? Ik dacht in februari, maar heb een tijd in Den Bosch gewerkt en daar begon het ook al eerder. Wanneer is het nu precies?
Jij hebt ook gelijk. Eigenlijk is carnaval 5 dagen, valt in wat de rest van NL de voorjaarsvakantie noemt, in het zuiden is dat dit jaar vanaf vrijdag 17 februari. Maar in mijn stad werkt dat altijd anders, wij hebben nog 3 voorweekenden. Waarop we over het algemeen zaterdagavond (volwassenen) en zondagmiddag (met de kinderen weg gaan). Dit weekend is het 1e voor weekend.
O: 2 crackers, 1 met huttekase en 1 met filet en ei T: niks ivm laat ontbijt L: kopje kippensoep en 2 bruine boterhammen met pindakaas T: appeltje met kaneel en verkruimeld koekje T: wijntje en handje pinda’s en 1 blokje kaas (visite ) A: bonenschotel met tortilla chips T: niks eten / glaasje cola zero (4000 stappen, echt te weinig. Doel is 8000)
Goed dat je ervoor kiest om iedere dag iets lekkers te eten. Ik doe dat ook. Op die manier weet ik dat ik het langer volhoud.
O: havermout T: mineola L: tomaten-groentesoep met 4 stukjes stokbrood met kruidenboter T: 4 dropjes A: tomaten-fetasalade en 1 broodje met kipsalade T: stukje pure chocolade Ik moet erop letten dat ik toch voldoende blijf eten. Zo kort na de bevalling heb ik nooit trek, terwijl ik de energie wel hard nodig heb. Vanmiddag nog een uur gewandeld.
Ik ben niet zo lekker en daardoor geen (goede) eetlust o: yoghurt met muesli M: halve appel A: 3 piccolini’s T: yoghurt met muesli en een muffin
Afgelopen weekend ging minder Zaterdag een verjaardag en gisteren een babyshower. Cola gedronken en wat lekkere dingen gegeten. Merk nu wel goed verschil in mijn darmen. Weer meer last ervan nu. En baal er nu van dat ik toch cola heb gedronken etc. Maarja. Weer een nieuwe week en nieuwe kansen!
Ik heb besloten om 1x per maand op de weegschaal te gaan staan ipv 1x per week. Dat kan zo enorm verschillen bij mij en geeft me meer rust. Dit weekend niet gesnoept maar wel veel makkelijke liflafjes.
Ging best goed. Zaterdagavond wel alcohol gedronken de hele avond. Zondagmiddag alleen spa rood. Toen we uit de stad kwamen gister frietjes op.
1,1 kg eraf sinds vorige week. In totaal nu 2,8 kg kwijt in 4 weken. Iets te langzaam naar m'n zin, maar goed. Het begin is er. Ik ben allang blij dat het afvallen nu wel doorzet, nadat ik de eerste 2 weken nog geen grammetje afviel. Heel veel gefietst naar de dierentuin en weer terug en daar ook veel gelopen. En ipv daar aan de vette zooi te gaan zitten, heb ik braaf boterhammen en een stuk fruit meegenomen van thuis. Zowel dochter als vriend zijn gisterenavond niet lekker geworden, en zijn vanmorgen met buikgriep opgestaan. Ik zit nu op m'n werk, maar ik merk dat mijn buik ook niet helemaal lekker is. Maar niet erg genoeg om ook ziek thuis te zijn.
ow zaterdag avond uit eten, tapas en een glas sangria op. gisteravond had iedereen zin in patat met een snack. dus ook wat slechter gegeten. al moet ik zeggen dat het snacken en snaaien tussendoor wel echt minder is al. en dat ik er ook minder behoefte aan lijk te hebben. ik pak dan liever iets wat voed, dan alleen maar koekjes of snoep. de week dagen zijn wel makkelijker, doordat ik meer structuur heb. Voor vandaag is dit de planning: o:yoghurt met muesli en blauwe bessen t: sinaasappel m: salade en 2 crackers met ei en kaas t: maiswafels en een banaan a: een goed gevulde salad bowl t: appel met kaneel
Tijdens mij avondje uit, eigenlijk best gezond gegeten. 2 alcoholvrije drankjes die wss veel te zoet waren maar verder veel water en 1 alcohol vrij biertje. Ik had die dag wel 13 000 stappen. Vandaag maak ik opnieuw een lading granola en havermout/ appel/kaneel muffins. - Gepofte spelt met skyr en rood fruit ( diepvries zak). - Tas thee en appel - Sla, ui, augurk, tomaat, komkommer, gekookt ei en 2 volkoren beschuiten met humus - Thee en havermout muffin - Volkoren pasta met bloemkool, erwt en spek. - Rijstwafel met chocolade laagje. Drinken: water en thee Stappen: 10 000 doel.
Hoi dames Carnaval is hier ook begonnen. Maar daar heb ik zelf geen last van. Gaan nergens heen. Geniet vooral van het volk wat he lang ziet lopen/fietsen Afgelopen week ging niet goed. Andere prioriteiten. Zeer vermoeiend. En anders dan anders. Dus gezond koken is lastiger. En van snoep afblijven ook. En ik ben jarig geweest, dus zoon heeft een taart gebakken en ik heb wijn gedronken. Resultaat: 79 schoon aan de haak vanmorgen Dus braaf gestart met: Ontbijt: brinta Lunch: 2 volkoren boterhammen met houmous en gekookt ei en een krentenbol met kaas Tussendoor; appel Avond:.... ah kwam later dan verwachtdus airfryer aan gezet. Voor mij: tosti van 2 volkoren boterhammen met kaas en worst en 2 bamischijven met chilisaus op 1 bruine bol. Drinken ging wel top. Verjaardagscadeautje was een theepot, dus ruim 1,5 liter thee op. En een restje wijn van het weekend