Dag dames, Vandaag bij de vk te horen gekregen dat we vast moeten uitzoeken bij wie we de kraamzorg willen regelen. Ik had van tevoren bedacht dat ik eigenlijk helemaal niemand wilde, dat we het gewoon zelf zouden doen (zijn nogal op onszelf, houd niet zo van 'mensen' in huis).. Maar de vk werd nog net niet boos We MOETEN het regelen. Nou, okee, nadat ze had uitgelegd wat we kunnen verwachten van de kraamzorg, hebben we wat folders meegenomen en gaan we nu eens rondkijken.. Alleen jeetje, er zijn er een hoop hier in de buurt! Wij wonen in Dordrecht, dit is ons eerste kindje.. Ik heb dus echt GEEN idee welke we moeten kiezen! Wie heeft ervaringen voor ons? Welke raad je aan of juist niet? Bedankt alvast!!
Volgens mij kan je in dordrecht ook van de rivas aanvragen, dit hebben wij de 2e keer gedaan en is enorm goed bevallen, bij de eerste hadden we de waarden dit viel nogal tegen bij ons. Nu de rivas is goed bevallen. Was ook een super leuke meid die wij nu hadden.
ik heb 2x de Drechtstromen gehad, aardige kleinschalige organisatie. 2x superlieve kraamhulpen gehad. Ze geven ook heel fijne borstvoedingscursussen!