morgen 41 week zwanger. Mijn lichaam houdt me steeds voor de gek dat de bevalling begint. 2,5cm ontsluiting al dikke week. Maar elke dag voelde ik de baby wel goed bewegen. Vandaag heb ik haar wel gevoeld maar veel minder. Wanneer zouden jullie toch bellen naar de verloskundige?
Lukt het niet om contact te maken als je even gaat liggen? Even porren? Misschien is hij/zij om as gedraaid of eerder op de dag al druk geweest? En steeds minder ruimte natuurlijk. Met die termijn zou ik zeker altijd even bellen als je je zorgen maakt. Beter nu dan dat je er vanavond niet van kunt slapen en dan weer snachts moet bellen of wachten tot ochtend.
Inderdaad bellen! Minder leven is altijd een teken dat je moet bellen. Hopelijk ligt de kleine snel in je armen.
Hoe is het nu met je? Heb je gebeld. Echt, gewoon gelijk bellen ookal maak je je maar een klein beetje ongerust. Liever 5x te vaak bellen dan 1x te weinig!! Ik hoop dat de kleine gauw bij je is!
Ik heb gebeld toen ik 1 van de 2 de hele dag maar 1x had voelen hikken. 1,5 uur op mn zij op de bank en een douche hielpen niet. Was maar goed ook, CTG die avond liet dippende hartslag zien en diezelfde nacht spontaan bevallen, net op tijd want zonder de vacuum had hij het niet gered, ondanks dat de bevalling razendsnel (70 minuten) ging. Vanaf nu is mijn advies ook altijd: Bellen zodra je je afvraagt of je zal bellen!
Ik was trouwens enorm onrustig die dag en avond, kon geen seconde stilzitten omdat ik hem niet voelde, zelfs 5 minuten zitten bij het avondeten lukte me niet en dat was de druppel.
Heb gebeld. Nu bijna in ziekenhuis, ze willen een ctg scan maken. Heb haar wel gevoeld maar duidelijk minder dan
Hebben een goede ctg scan gehad, en de echo zag er ook goed uit. Toen alles klaar was begon ze even goed te bewegen. Nu voel ik haar ook weer beter. Zometeen hebben we nog afspraak met onze verloskundige. Ook met wat ze willen doen, omdat ik nu 41 week zwanger ben.
Goed dat je hebt gebeld en om te horen dat alles in orde is! Ik wens je alvast een goede en voorspoedige bevalling...