Minimaliseren en opruimen

Discussie in 'De lounge' gestart door Bootcamp babe, 28 okt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bootcamp babe

    Bootcamp babe Niet meer actief

    Ik heb net onze Mutsy Nexo gerepareerd zodat we die weer in kunnen klappen en op kunnen bergen in de trapkast. Waar ook ruimte is voor dat ding omdat ik heb opgeruimd. Blij mee!
     
  2. februarimama

    februarimama Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.524
    851
    113
    Het is hier best een ding om spullen buiten de deur te houden en het lukt ook vaak niet. Man is nogal een verzamelaar en ouders en schoonouders kopen altijd van alles ondanks dat ze weten dat ik dat eigenlijk niet wil helaas.

    Maar ik heb ook rekening te houden met man dus het is een beetje een middenweg.
     
  3. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.244
    2.361
    113
    Vrouw
    Ik ben vandaag op een congres geweest en vind het dan toch moeilijk om de goodies die je krijgt te weigeren, dus kom weer thuis met knuffeltje, lampjes, stessballen, schrijfblokjes.. Gelukkig zijn de kinderen er heel blij mee en kon mijn vriend de powerbank waarderen (en ik heb alle pennen wel afgeslagen!)
     
  4. goblins

    goblins Fanatiek lid

    27 okt 2013
    3.591
    3.222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    lidu1 en tuc vinden dit leuk.
  5. MrsBucket

    MrsBucket Fanatiek lid

    27 mei 2014
    1.225
    650
    113
    Ik wil graag minder spullen in huis en meer planten, want dat vind ik er veel fijner uit zien. Daarnaast vind ik de huiskamer te vol staan en wil ik het liefst 2 kasten minder, maar daarvoor hebben we dus ook minder spullen nodig. Ondertussen hebben we 1 kleine ladekast weg kunnen doen uit de huiskamer, dus ik was blij!
    Daarnaast run ik een webshop vanuit mijn huis en heb ik daarvoor de complete voorraad boven staan, wat veel ruimte in beslag neemt. Daardoor staan onze eigen spullen wat meer overal, daar is minder bergruimte voor (we hebben geen zolder en kelder bijvoorbeeld). Dus is het handig als we minder spullen hebben.

    Als laatste wilde ik graag mijn vrouw in laten zien dat we lang niet alles hoeven te bewaren, wat zij graag wil. Daardoor hebben we zo enorm veel spullen voor ‘projecten’ in huis, waar ik echt niets mee kan. Sommige dingen liggen hier al 4 of 5 jaar en doen we helemaal niet meer. Dus waarom zouden we ze bewaren? “Omdat we er ooit nog iets mee gaan doen.” Uhuh...
    Mijn vrouw snapt het nu en doet mee met ontspullen! En daar ben ik zo blij mee!
     
  6. littlemunchkin

    littlemunchkin Fanatiek lid

    12 mei 2015
    1.811
    1.004
    113
    Zo, gisteren naar de ikea geweest. Uiteindelijk gekozen voor de skubb bakjes voor de lades in de kledingkast. De andere vonden we potentiële stofnesten, niet mooi en niet handig. Blijkt dat de skubb helemaal niet in een pax lade past:roflmao: heb ik weer hoor!
    Nu heb ik alle bakken in gebruik en de extra ruimte deels erbij en heb ik ze dus ook allemaal in de lade gepropt, maar fraai is het niet. De bakken drukken in elkaar. Ben wel blij met het geordende ervan! Op naar het volgende.

    Ik hoop hiermee vooral orde te bereiken. Tussendoor kom ik natuurlijk ook zat tegen wat weg kan, maar ik doe het niet om te ontspullen. Ik wil orde en leefruimte.:$
     
  7. littlemunchkin

    littlemunchkin Fanatiek lid

    12 mei 2015
    1.811
    1.004
    113
    Ik ben juist altijd blij met de pennen en schrijfblokjes en minder blij met stressballen etc. Pennen gebruiken we wel.:roflmao:
     
  8. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Ik heb die skubb bakjes wel in mijn pax. Niet alles is dan bak maar als je ze een beetje verspringend erin doet dan krijg je ook vakjes waar geen bakjes zitten
     
    Biggetje100 vindt dit leuk.
  9. littlemunchkin

    littlemunchkin Fanatiek lid

    12 mei 2015
    1.811
    1.004
    113
    Kun je een foto plaatsen? Ik krijg het namelijk niet voor elkaar :(
     
  10. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Ik ben begonnen op de zolder.
    2 uurtjes bezig geweest en 4 kledingzakken, 2 vuilniszakken en een kist vol spullen voor op de weggeefhoek verder.
    En ik ben pas op de helft :oops:
     
    Biggetje100 vindt dit leuk.
  11. februarimama

    februarimama Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.524
    851
    113
    Wij hebben ook een Pax kast en ik heb van die dingen die je in elkaar moet schuiven in mijn ondergoed la. Verder heel blij met de kast omdat ik heb precies zou heb ingedeeld dat ik het handig vind en mijn man ook.

    Onze kleedkamer wordt babykamer dus wij zijn aan het klussen op onze kamer om alles passend te krijgen. Het past precies en zo kan de oudste de grootste kamer houden. Kabels voor de tv zijn in de muur gefreesd, gestuct en nu aan het schilderen. De oude lamp, nachtkastjes en nachtlampjes verkocht (nachtkastjes zijn te groot voor de huidige opstelling) en nog een leuk bedrag mee verdient. Lamp 10 jaar geleden voor 100 euro gekocht en nu voor 25 verkocht, toch leuk.
     
    Zonnestralen en Biggetje100 vinden dit leuk.
  12. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Ik ben nu een vloer aan het leggen maar zodra ik tijd heb zal ik even een foto plaatsen.
     
    littlemunchkin vindt dit leuk.
  13. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Mijn bureaulades zijn ook weer gedaan en papierwerk gesorteerd. Er kon weer een hele hoop weg. Dan was ik toch nog niet zo goed bezig als ik dacht met de post.
     
  14. Biggetje100

    Biggetje100 Niet meer actief

    Hoeveel sterrenvormpjes voor koekjes bakken kan een mens hebben zeg, haha. Nu een grote en een kleine bewaard, de andere 8 mogen naar de kringloopwinkel samen met nog een bergje andere vormpjes. Tijdens het koekjes bakken maar even gesorteerd.
     
    littlemunchkin vindt dit leuk.
  15. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    28 mei 2018
    1.623
    1.757
    113
    Vrouw
    De jongste is ziek en ligt op de bank, hierdoor mooi tijd om de voorraadkast en eventueel het dressoir uit te zoeken en op te ruimen.
     
  16. Bootcamp babe

    Bootcamp babe Niet meer actief

    Vanmorgen koffie wezen drinken bij een niet-minimalistische vriendin. Mooi huis maar veel troep. Dan weer heel blij met minder mooi huis zonder troep.
     
    dreumesje vindt dit leuk.
  17. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.792
    9.310
    113
    Gelderland
    20 stuks kleding uit de kast gehaald. 4 voor de verkoop en 1 voor de kringloop. De rest gaat de prullenbak in. (Gele oksels/oud/vaal of totaal geen pasvorm meer)
     
    Biggetje100 vindt dit leuk.
  18. Biggetje100

    Biggetje100 Niet meer actief

    Lekker bezig!
     
  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    Van het weekend staat hier de gang op de planning. We gaan hem opknappen en veranderen en dat begint dit weekend met ruimen. Mandjes vol met oude mutsen, sjaals en regenpakken waar er volgens mij ook kapot van zijn. We gaan een kast wegzetten zodat straks alles achter deuren zit. Maar eerst uitzoeken dus.
     
  20. Biggetje100

    Biggetje100 Niet meer actief

    Ik ben even bezig geweest in de bijkeuken/berging. Na een tijdje daar niets te hebben gedaan, bekijk je dingen weer met andere ogen. Dus zo verdween er een wasrek en een roeste zaag, die keer per jaar dat we een zaag nodig hebben, lenen we het wel. Verder heb ik wat dingen anders ingedeeld.
     
    tuc vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina