Bloeding na verwijderen mirena of ongesteld?

Discussie in 'Anticonceptie' gestart door Fawny, 17 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fawny

    Fawny Actief lid

    14 jan 2017
    117
    70
    28
    Vrouw
    Afgelopen dinsdag heb ik mijn mirena laten verwijderen. Nu heb ik op de dag zelf wat lichte menstruatiekramp gehad, maar geen bloeding. Pas vandaag (vrijdag) heb ik ineens flink wat bloedverlies en ontzettende menstruatiekramp.

    Kan dit alsnog een bloeding zijn van het verwijderen 3 dagen geleden of is dit al mijn menstruatie?

    Met de Mirena werd ik vrijwel niet ongesteld, maar kon ik toch een cyclus vaststellen. Was altijd heel regelmatig. Afgelopen maand heb ik met ovu testen gekeken of ik iets kon vaststellen van eisprong. En op de dagen dat ik ovulatiepijn had en ik ook volgens de cyclus een eisprong zou krijgen knalden de testen.
    Als ik daarvan uit zou gaan dan zou mijn menstruatie pas over 9 dagen moeten beginnen.

    Ben even in de war, haha.
     
  2. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.042
    16.548
    113
    Toen mijn spiraal verwijdert was had ik een bloeding van ongeveer 5 dagen. - best wel heftig, maar ik had geen krampen- Toen dacht ik mooi dat was dus mijn menstruatie. Een kleine week later werd ik opeens ongesteld, ik had toen ook echt krampen.

    Ik zou er op rekenen dat dit niet je menstruatie was, maar dat die dus over 9 dagen pas komt.
     
  3. Lindavvv

    Lindavvv Fanatiek lid

    8 sep 2016
    1.414
    1.272
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Nee, dit noemen ze een ontrekkingsbloeding. Heb ik ook gehad en precies na drie dagen zoals de doc voorspeld had.
    Nog even wachten op je menstruatie dus.
     

Deel Deze Pagina