Heej meiden! Hier helaas alles weer rustig . Waren waarschijnlijk indalingsweeën gisteravond, want vanochtend werd ik wakker met een beurs gevoel alsof iemand flink in mijn kruis had getrapt. Vanmiddag in de stad kreeg ik wel even hele flinke steken in mijn onderbuik. Ik moest echt even gaan zitten, en dit hield zo'n 30 min aan. Nu is alles weer rustig. Van mij mag het wel doorzetten hoor! @Michelle auw dat klinkt heel erg pijnlijk! Sterkte ermee! @L83 en en en..? Spannend zeg!
meiden , ik vind het ook erg gezellig een leuke topic zo voor de laatse weken ,kunnen we elkaar een beetje steunen en moed in praten .. het gaat nu gelukkig iets beter ,hoop vannacht een keertje door te kunnen slapen ek kijk het gewoon nog een dag of 2 aan is de pijn nog steeds erg aanwezig ga ik mij denk ik maar melden in het ziekenhuis ,maar voorlopig maar even aankijken hoor .. dayenne :jammer zeg dat het niet door heeft gezet ,mischien vannavond of vannacht ,kan allemaal nu he ! ik ga vanavond tineke schouten kijken ,vind haar zo grappig en heb ik een beetje afleiding .... meiden fijne avond tot snel liefs michelle
Leuk dat er steeds meer dames bij komen hier . Wij gaan vanavond bij vrienden even een pokeravondje houden. Even een beetje afleiding zal me wel goed doen denk ik. Ben alleen als de dood dat mn vliezen opeens breken als ik bij andere mensen thuis zit ofzo haha. Zijn jullie er ook zo bang voor dat dat s nachts in bed gebeurt? We hebben wel zo'n heerlijk ritselgeval (zeil) onder ons laken liggen, maar toch hoop ik echt niet dat het s nachts gebeurt, geen zin in die zooi haha. Fijne avond aan jullie allemaal!
hoi dinky, ik heb dat ook hoor ,dat ik bang ben als ik ergens ben dat mijn vliezen breken ,vooral in de supermarkt ,wat moet je dan zeggen ...mevrouw heeft u een dwijl voor me ? hihiihi veel plezier op je pokeravondje en vergeet je pokerface niet op te zetten he ! succes liefs michelle
hahaha ik hoop dat het hier wel in me bed gebeurt dan MOETEN we eindelijk eens om een ander matras. ding is echt versleten maar stellen het iedere keer uit om een nieuwe te kopen. toen werd ik zwanger en zeiden we: na de bevalling want stel je voor dalijk in je nieuwe matras! hahaha. maar heb er ook een zeiltje onder liggen hoor. moet er tenslotte toch nog een paar dagen op liggen als het gebeurt. misschien een tip: leg boven op dat zeiltje nog een handdoek en dan je hoeslaken. bij mij ritselt het dan niet. ok die handdoek wordt dan ook wel nat maar die kun je in de was doen. ik ben meer bang dat het gebeurt in de supermarkt ofzo of bv als ik de trap oploop. (pas nieuwe vloerbedekking!) verder hier een beetje ongipijn heel licht maar ja wil niks zeggen. fijne avond allemaal.! ( maar ik kijk nog wel een keer voor dat ik ga slapen hoor hahaha)
fijne avond allemaal.! ( maar ik kijk nog wel een keer voor dat ik ga slapen hoor hahaha)[/quote] ik ook ben veel te nieuwschierig,we zijn nu met zo veel ,het kan bijna niet anders dat er iemand gaat bevallen ..
25 januari is ook een mooie datum toch?! Maar ondanks het feit dat er hier nu al zoveel meiden zijn die ieder moment kunnen bevallen, blijft het erg rustig, vinden jullie ook niet?
nou dames er gebeurd bar weinig dus hahaha vande middag wel even zeer heftige krampen maar nu weer niets hoor.grrr vanavond maar eens een avondje rust die hebben we ook al lang niet meer gehad. lekker kaarsjes aan etc en dan gezellig bank hangen. ik vind trouwens het idee van het breken van de vliezen als ik in de super markt loop of als ik in de auto zit ook wel eng sta je daar in een winkel broek zijk nat en een plas om je heen en dan moet je ook nog een beetje opvangen om de kleur te bepalen meiden fijne avond en ik zal vast nog wel kijken voor ik ga slapen
Haha ik ben ook heel bang dat mijn vliezen breken als ik in de supermarkt ben. Gelukkig is mijn vriend de laatste tijd elke keer mee, met z'n 2en sta je toch minder voor schut vind ik... 25 januari vind ik ook een mooie datum! Zullen we het daar maar op houden dan dames?
Hihi zie het al voor me...'eeeh heeft u misschien een bakje voor me?' Hup, broek naar beneden, bakje dr onder .
Leuk topic dit! Bij mij rommelt er eerlijk gezegd nog niks, vorige week had ik wel een beetje een zeurderig gevoel maar geen krampen ofzo. Maar goed het kan natuurlijk ook zomaar zonder voortekenen beginnen he. Ik ga dit topic iig wel volgen want de meesten zijn ongeveer net zo ver als ik.
hier wordt beeb weer erg druk net als gisteravond. ook weer harde buiken. vervelend want dan kan ik niet lekker zitten en dripsel dan heel tijd maar heen en weer. heb trouwens net wel enorm veel macaroni weg zitten werken dus aan de energie hoeft het niet te liggen hahaha
He meiden, ik wens jullie allemaal een goede (of juist niet) nacht toe! Bij mij alles rustig. Michelle ik hoop dat de pijn minder wordt. Ik vind het echt leuk deze topic, ook al bevalt er dit weekend niemand dan zou het toch leuk zijn om elkaar op de hoogte te houden of niet dan? Groetjes Marianne
hoi dames, ik denk dat ik me ook maar bij jullie voeg ook al ben ik nog niet zo ver als sommige hier zijn! maar zat ben ik het wel en had van de week helemaal nergens last van maar heb het dubbel en hard terug gekregen.... sinds een paar dagen echt last van ongesteldheidskrampen onrustige benen bijna constant harde buiken een baby die echt heel erg actief is en oow ja laten we vooral die overheerlijke rugpijn niet vergeten hoop dat er 1 van jullie gaat bevallen dit weekend en hoop eigenlijk stiekem wel een beetje dat ik het ben sterkte dames en ik hou het bij groetjes
hier nog iemand met zware krampen en een hoop gerommel. ik heb af en toe ook enorme steken in m'n ***, alsof er al iets uitkomt gisteren is er een strippoging gedaan, maar heeft nog niet het gewenste effect gehad, heb nu 1 cm ontsluiting. ik loop nu de deur bij het zh bijna plat, omdat ze me bij 2 cm gaan inleiden ivm een afmattende zwangerschap voor mij. kan eigenlijk niks meer (man doet na het werk het volledige huishouden en mijn zoontje logeert 5 van de 7 dagen bij mijn ouders). eerder dan de 2 cm kan niet, omdat ik een ks heb gehad bij mijn zoontje en ik geen medicijnen mag om de ontsluiting te bevorderen. bij elke kramp hoop ik dat het iets wordt, maar dat duurt nu al zo lang, dat ik haast het gevoel heb dat er nooit iets komt haha
hier ongipijnen steeds. harde buiken en druk beebje. iedereen een goede nacht het zij of door te bevallen of door lekker te slapen! liefs henkie
Hier alles weer helemaal rustig . Beeb is erg druk, en schuift de hele tijd door mijn buik. Wat ze toch aan het doen is...geen idee. Maar volgens mij is ze nog niet van plan om naar buiten te gaan... Iedereen succes, en hopelijk slaap lekker!