Master of niet, ze heeft wel gelijk. De vuistregel is dat een vruchtzak begint te groeien vanaf 4 weken zwangerschap, 1 mm per dag. Dus als jij 4 weken en 5 dagen was, kan de vruchtzak never nooit zo groot als een 2 euro munt zijn, tenzij je het over speelgoed geld hebt.
Kan allemaal wel zo zijn. Ik weet wat ik heb gezien. En wat ik mee heb genomen naar de kliniek. Dat was ons kindje. En jammer genoeg heb ik voor bij de psych 3 gesprekken over gehad. Dus ga me niet zeggen dat wat ik heb gezien niet was wat het was. In een glas water werd het een mooi zakje waar nog vocht en embryo in zat.
Google maar eens vruchtzakje 5 weken of miskraam 5 weken. En dan op afbeeldingen. Daar staat een fototje op een wit velletje zo zag het er precies uit
Hoe heb jij gezien dat het een embryo is dan?? Er zit met nog geen 4 weken (wat ik verwacht aangezien de "vruchtzak" maar een potloodpunt groot is) nog geen zichtbaar embryo in een vruchtzak. Dat bestaat met dat termijn nog uit ingenestelde cellen en net voorbij de 4e week uit kiembladen. Absoluut nog geen embryo in te zien hoor.
Heb even gekeken welke foto je bedoeld.Dat is dus een miskraam bij 10 weken!kwestie van even goed lezen wat er op de pagina bij de foto staat Ik denk overigens dat het vruchtje op deze foto ongeveer bij 8 weken is gestopt,gezien de net uitstekende stompjes wat de armpjes gaan worden.
Echt pipo weet je meid. Denk jij maar lekker door dat je het denkt te weten Ik weet wat er in mijn buikkie zat en wat ik helaas heb moeten verliezen. Misschien dat het daardoor ook wel mis is gegaan. Dat er een afwijking in de groei of wat dan ook was. Ik had een vruchtzakje ter grootte van 2 euro in mijn hand. Heb 3 echos gehad bij 4.0 4.2 en 4.5 weken. Zat een mooi zwart rondje in de baarmoeder(vruchtzakje) En na die miskraam niet meer. Jouw ervaring is anders dan de mijne en dat kan.
TS ik zie bij jouw foto ook duidelijk 2 vruchtzakjes. In de bovenste inderdaad zelfs een embryo (garnaaltje). Er worden hier 2 verhalen door elkaar gehaald van 2 mensen. TS was verder, bijna 8 weken toch?
Vandaag bij de vk geweest. Heb een buik en inwendige echo gehad. Helaas niks meer te zien... 😞 Gelukkig was de baarmoeder wel helemaal schoon. Nu kunnen we dit hoofdstuk afsluiten🌹. En hopelijk word er dit jaar nog een mini van ons geboren.👶🏻😀