Miskraam... en dan? (klets-topic)

Discussie in 'Vlinder clubs' gestart door tiruja, 2 sep 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.245
    4.478
    113
    Joh zolang ze onder de 1 liter voeding blijft wat maakt het dan uit over hoeveel flesjes het verdeelt is :)

    Je blijft altijd een beetje kwakkelen na zo'n buikgriep vind ik, was er ook meteen flink verkouden erachteraan.

    Groetjes Anita
     
  2. hartewens

    hartewens Fanatiek lid

    11 jul 2007
    1.082
    0
    0
  3. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    10 okt 2007
    3.285
    0
    0
    Hartewens, ik vind ze allemaal mooi ;) . Zeker dat het bijzonder is dat jullie tergelijk zwnager zijn.
     
  4. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Hartewens, prachtige foto's en wat bijzonder dat jullie samen zwanger mogen zijn!
     
  5. tiruja

    tiruja VIP lid

    28 jul 2007
    6.837
    0
    0
    is dit het einde van deze groep? Mag ik iedereen dan danken voor de hartverwarmende tijd. Anderhalf jaar geleden heb ik dit topic geopend omdat ik met mijn ziel onder mijn arm liep. Hoorde niet meer bij de zwangeren maar was ook nog niet met zwanger worden bezig. En zo ontstond hier een prachtgroep waarvan vele van ons nu inmiddels bij de mama's schrijven. nog een paar meiden worden daar heel erg gemist. Dus meiden, ik denk aan jullie en hoop met heel mijn hart dat ook jullie het geluk mogen ervaren!
    Bedankt.
     
  6. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.245
    4.478
    113
    Ik hoop niet dat dit het einde van de groep is maar ik heb wel heel sterk het gevoel dat ik hier nog 'alleen' ben.

    Groetjes Anita
     
  7. hartewens

    hartewens Fanatiek lid

    11 jul 2007
    1.082
    0
    0
    Nee hoeft niet het einde te zijn toch?
    Pluk, ik lees en leef nog mee hoor! Dus als er gepost wordt dan probeer ik ook te reageren.
    Iedereen fijne dagen en hopelijk wordt 2009 een vruchtbaar jaar!
     
  8. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.245
    4.478
    113
    Oke even op de gok dat als er iemand mee leest die mij en mijn familie kent en erop vertrouwend dat deze dan zijn b*k zal houden.

    IK BEN ZWANGER!

    maar niet doorvertellen hoor, heb vanmorgen een test gedaan en die sloeg me daar toch positief door.

    Nu maar hopen dat alles goed blijft gaan en dan ben ik zo rond 1 september uitgeteld (tenzij deze ook 20 dagen langer blijft zitten ;) )

    Groetjes Anita (die van de muren af stuiterd)
     
  9. hartewens

    hartewens Fanatiek lid

    11 jul 2007
    1.082
    0
    0
    wauw Anita wat super! Spannend zeg en wat een prachtig kerstkadootje! Mijn duimen gaan draaien hoor. Dat de kleine uk maar stevig bij je blijft zitten.
    Spannend he.
     
  10. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.245
    4.478
    113
    Het is heel spannend, maar tot nu toe stevig misselijk (veel eerder dan bij Kylian) en een zere borsten zeg niet normaal (had ik bij Kylian ook niet zo erg)
    Het positive is dat ik deze 2 kwalen helemaal niet heb gehad bij mijn miskramen dus we houden goede hoop.

    Groetjes Anita
     
  11. hartewens

    hartewens Fanatiek lid

    11 jul 2007
    1.082
    0
    0
    Klinkt goed Anita! Nou mijn duimen draaien volop hoor! Vind het echt super!
     
  12. hartewens

    hartewens Fanatiek lid

    11 jul 2007
    1.082
    0
    0
    kom je ook tzt meeschrijven bij zwanger na miskraam? We zitten met smart te wachten op nieuwe zwangeren!
     
  13. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.245
    4.478
    113
    Nog eventjes niet, even laten bezinken en wachten op een echo hopelijk een goede.

    Groetjes Anita
     
  14. Natas1

    Natas1 VIP lid

    4 aug 2007
    7.903
    0
    0
    Almere
    Anita, wat geweldig meid! :D
     
  15. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.245
    4.478
    113
    Oke net de verloskundige gebeld, mocht eerst komen met 10 weken maar toen ik uitlegde dat ik erg zenuwachtig was ivm eerdere miskraam heeft ze het naar voren kunnen trekken naar 19 januari (als het goed is ben ik dan 7+6).

    Heel langzaam begin ik het te geloven, ben bij vlagen misselijk, heb ontzettende zere borsten (ook erg gespannen), vlieg om de zoveel tijd naar de wc om te plassen maar ook zeker om te checken of er geen bloed te zien is, verteld constant aan de kleine dat het vooral moet blijven leven en sinds gisteren heb ik er een goed gevoel over net alsof toen het hartje is begonnen te kloppen ofzo, heel vreemd.

    Denk dat ik toch maar eens een banner ga maken, even op zoek naar een leuke.
    Ben ergens uitgerekend tussen 30 augustus en 1 september (cyclus van 28 of 30)

    Groetjes Anita
     
  16. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    10 okt 2007
    3.285
    0
    0
    Aaaaaaaaaaah gefeliciteerd meis. Helemaal geweldig. Geniet er lekker van hoor.
     
  17. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    JAAAAAAAAAA Pluk, wat ontzettend geweldig zeg. Van harte gefeliciteerd.

    Toch wel een beetje gek hoor, een jaar geleden zaten we hier volop, enkelen van ons waren toen al zwanger en gelukkig is de rest toch nog redelijk vlot gevolgd.

    Ik heb met heel veel plezier hier geschreven, maar op een gegeven moment laat je toch wat dingen achter je, zo ook dit topic.
    Mede dankzij dit topic en het 35+ topic bij zwanger worden heb ik alles rondom de MK's een plekje kunnen geven.

    Net als Jenny wil ik iedereen hier bedanken voor de warmte die ik hier heb mogen ervaren, heel bijzonder.

    Ukkie van Plukkie, lekker blijven zitten tot het eind augustus je tijd is om gezond en wel naar buiten te komen.
     
  18. Dorientje

    Dorientje Fanatiek lid

    7 dec 2007
    1.385
    0
    0
    erembodegem
    Ik kom me hier even aanmelden.

    Ik heb op 11 december ons klein upje verloren.
    Upje kwam totaal onverwacht toen ik zwanger werd door de cerazettepil tijdens de bv.

    Toen we de eerste echo kregen bleek het mis te zijn.
    Ons klein upje's hartje klopte niet.
    Ik moest van de gyn 1 week wachten.
    2 dagen na de slechte echo begon ik hevig te bloeden.

    Helemaal onverwacht maar zo welkom.

    We praten nu over opnieuw beginnen, maar ik denk dat ik eerst alles nog even een plaatsje moet geven.
     
  19. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.245
    4.478
    113
    Dorientje heel veel sterkte meid.

    Groetjes Anita
     
  20. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Dorientje, heel veel sterkte meid, een MK krijgen is niet niks. Neem de tijd om het te verwerken en het een plekje te geven.
     

Deel Deze Pagina