ok anders weet ik ook niet waar ik lekker van mij af kan kletsen,ja lekker is het niet,maar het lucht wel op hihi
Hi Derona! Het is idd erg rustig hiero.. Hoe gaat het met je? Ik ben ook weer weg want ik ga tuurlijk babyboom kijken,jij ook? Misschien tot straks! Fijne avond allemaal!
jaa gaat wel, nee ga geen babyboom kijken,is me iets te mis smorgen de herhalingen veel kijk plezier iedergeval hihi
@Inez I, Leuk zeg zo'n bedrijfje ik had het al ge PB maar ik ga als ik alles gechat heb even kieken. hihi. @Derona, Welkom hier op het forum. Ook al zien we zulke dingen graag op een andere manier he. Als je even wilt kletesen of je verhaal kwijt wil of wat dan ook kan het allemaal hier.
Hoorde vorige week dat de vrouw van een vriend van mijn vriend zwanger is. Dat was moeilijk, maar hoorde gisteren dat ze ook een dood kindje zagen bij de echo van 12 weken. Kan wel zeggen dat dat ook moeilijk is. Sinds ik hier mee praat zijn ook zo veel meiden zwanger geworden en hebben ook al weer slecht nieuws gehad. Daar wordt ik wel eens weemoedig van. Ik lees nog wel een paar keer per week, maar schrijf niet zo vaak meer. Wens wel iedereen veel sterkte! en vooral succes!
@Annna, Ik begrijp wat je bedoelt hoor. Het is niet leuk om te horen als er bij zoveel fout gaat. Je gunt een ander niet hetzelfde wat je zelf meemaakt toch? Alleen is het ook moeilijk dat om je heen iedereen zwanger raakt en alles goed gaat terwijl het bij jou dan niet goed gaat. Positief blijven he meis, denk maar zo dat het bij jullie ook wel komt dat jullie ook zo'n mooi wondertje in jullie armen mogen houden.
@ Derona, welkom hier en heel veel sterkte meid. Dat was geen leuk berichtje voor je bij de echo. Heb het zelf ook meegemaakt. Je wereld stort dan wel eventjes in. Gelukkig kunnen we hier ons ei kwijt. @ Anna. Jee, wat een vervelend nieuws van jullie vrienden. Eerst toch wel een soort van schok voor je dat zij zwanger is en dan nu dat het kindje niet meer leeft. Vreselijk. Ik kan me voorstellen dat dat een soort van Deja Vu geeft.
Ja, Eigenlijk ben ik de laatste tijd wel redelijk positief. De eerste keer weer sinds de MK denk ik dat ik best kans maak om nu zwanger te zijn. Ik hoop maar dat ik er positief, maar niet al te vweel op gefixeerd zal zijn volgende week. Ik bedoel dat ik me niet gek wil maken.
Natuurlijk! Wat verdrietig dat ook jij een miskraam mee moet maken. Je kan hier altijd even huilen, spuien, mopperen.
Het is heel dubbel idd. Eigenlijk wil je alleen maar goede verhalen horen want dat vergroot voor je gevoel de kans dat het bij jou straks ook goed gaat. Lastig is dat, want ondertussen word je van alle positieve berichten ook weer knettergek. Maar goed, in jouw geval dus ook weer veel negatieve verhaal. Dan zou de moed me ook even in de schoenen zakken. Maar kop op hé! Lees mijn onderschrift nog een keer!
Bedankt voor jullie lieve reactie's, ja ik zit nog steeds te wachten,maandag word ik terug gebeld door de vk en dan besoreken hoe en wat,en dan word ik als het goed is door gestuurd naar de gyn,
Gatdamme waarom nou toch! Zucht ik zit mezelf even flink in de weg. Mijn buik begont wat te rommelen (of komt dat omdat ik net gevoeld heb wat de baarmoermond deed?). Maar goed, dat gerommel kende ik wel van vorige maand, en toen werd ik na 2 dagen ongi. Dus oke dacht ik, ik word ongi. Maar dan ondertussen ga je toch nog hopen en denken. Normaal duurt het dan 2 dagen voordat het door zet. Ik dacht weet je wat, ik doe een test. Ik zit nog wel voor NOD, maar ik schijn hele gevoelige testen te hebben liggen. Als ik dan een knetter negatieve test heb, dan leg ik me erbij neer en dan weet ik dat ik ongi wordt. Maar wat doet die test.... het is een vaag lijntje. Zo vaag dat ik er nog geen + van durf te maken, maar oke hij is niet negatief. Ik zal zo vriendinnetje eens vragen hem te beoordelen.
Luna, ik heb het je in een ander topic ook al gezegd, een streep is een streep meid, dus volgens mij kunnen we je alvast voorzichtig feliciteren. Je kunt natuurlijk altijd over 2 dagen nog een keertje testen. Dan zal hij zeker duidelijker moeten zijn.
over 2 dagen test ik idd weer (heb er toch nog 5 liggen waaronder 1 clear blue) ik test gewoon door tot ze op zijn haha. mén oh mén.... ik zit te shaken...... Hij is trouwens wel veel duidelijker dan in augustus en toen teste ik zelfs na NOD
@ Luna : jawel, ook in dit topic zie ik een streep @ Derona : welkom hier, en sterkte! @ Foreverfriend : ah meis, wat dubbel balen @ Anna : ik vind het soms ook best moeilijk te horen dat iemand anders zwanger is, maar als het mis gaat vind ik dat naast verdrietig voor die persoon ook erg confronterend voor mezelf.
Ik ben 2 dagen niet geweest en er is al veel bijgeschreven zeg! Me nichtje van 2,5 was ziek en daar heb ik opgepast! Heerlijk als ze ziek zijn komen ze lekker kroelen bij je! Dat vind tante tatty niet erg hoor ! Maar ik heb 5 keer de dvd van bassie en adriaan moeten kijken hahaha! @ Luna, wat spannend zeg ik hoop het echt voor je! Een streep is een streep toch! Zou helemaal geweldig zijn en net voor je verjaardag! Dan ga ik wel in de sauna voor je ! @ Inez, leuk zeg van je eigen winkel! Wil je mij ook de link sturen? Dan kan ik kijken voor me 2 nichtjes! De ene is 2,5 en de andere 4 maanden! Echt super dat je nu bezig bent voor je eigen werkplek! Wel ff druk, maar het is voor het goede doel! @ Natas, hier heb je een kussen dan zit het wachtbankje wat lekkerder ! Mijn duimen blijven draaien hier! Voor de nieuwe meiden: Welkom en veel sterkte! Ik heb nog niet alles terug gelezen namelijk !
Luna, wil je alvast wat HCGtjes onze kanten opstrooien? We kunnen ze heeeeeel hard gebruiken. Tante Tatty, ach wat sneu nou, 5x Bassie en Adriaan kijken.