Ik hoop echt dat binennenkort over is hoor. Ze zeggen dat het meestal rond de 12 weken over is. Zou wel fijn zijn denk ik want dat is nog ongeveer 3weekjes.
Dames, ik zo lekker appelmoes maken met mijn meissie en dan zet ik de pc lekker uit. Misschien dat ik nog langs kom deze dagen maar dat is een GROTE misschien. In iedergeval HELE FIJNE dagen gewenst en voor sommige meiden veel klussucces. {|= @Tatty Teddy, Alvast Gefeliciteerd met het 9 jarige samenzijn en veel succes morgen met klussen . Kusjes en knuffels aan iedereen groetjes Mimi
Hoi meiden, hier gaat het alweer wat beter gelukkig. Vanavond alweer kerstavond, en dat betekent voor mij dat ik ga zingen in de kerk. Doen we elk jaar met een stel vrouwen, is altijd erg leuk, we heten dan ook het gelegenheidskoor. Ik hoop de kerst zonder tranen te overleven. Fijne kerstdagen iedereen!
Tja meiden, sommige data zullen we nooit vergeten. Op deze dagen zullen we altijd wel even stil blijven staan bij onze sterretjes, maar het ergste verdriet erom zal minder worden. Haha, leuke omschrijving Pluk, ik zie ook al helemaal voor me hoe ik bepakt en bezakt met angelsound rondloop. Met het type wat ik heb schijn je de baby te kunnen horen vanaf het moment dat hij gaat bewegen. Dus dat zou vanaf deze week moeten kunnen zijn. Spannend hoor! Natas, goed idee, op onze twijfeldagen bestormen gewoon lekker samen het ziekenhuis. Samen sta je sterk en tegen 2 van die omzekere zwangere mutsen kunnen ze echt niet op. Hihi. Voor de rest hier even geen bijzonderheden. Allemaal hele fijne feestdagen, probeer toch een beetje te genieten en ach, als we het even niet droog houden zal niemand dat ons verwijten hoor! En anders maar wel.
@ Natas, dat lijkt me idd niet echt prettig! Maar idd alles voor het goede doel zullen we maar zeggen ! @ Mimi, dank je wel meis, we gaan het heerlijk vieren de 2e kerstdag ! Hoe hou ik het vol he alweer 9 jaar met me schat haha ! Maar er komen er zeker weten veel meer bij! @ Jusi, ik ben blij dat het weer wat beter gaat met je! Veel plezier vanavond! Zal je misschien wel even goed doen, lekker even zingen en nergens meer aan proberen te denken! Elke afleiding is mooi meegenomen! @ Inez, het lijkt me zo mooi om zelf het hartje van je kindje te kunnen horen! Het zou leuk zijn als je het met de kerstdagen kan horen ! Meiden, ik ga nu lekker douchen en daarna me nieuwe fohn uitproberen! Ik heb vanmiddag een steilfohn van babyliss gekocht om me krul haar mooi te steilen! Ik ben benieuwd! Dan zit ik er mooi gesteild bij met de kerst haha! Allemaal hele fijne en mooie kerstdagen gewenst O ! Zwangere geniet van het samen zijn, want volgend jaar met kerst is jullie kleine uk er ook bij ! En voor alle klusser onder ons, hele romantische klusdagen gewenst \/ !
Hahaha Inez, ik zie het al helemaal voor me! Luna, hou je taai meissie! Tatty, zit je haar goed? Gefeliciteerd met 9 jaar samen met je mannetje. Ik heb sinds gisteravond weer een beetje bruinverlies..... word er nog steeds niet vrolijk van maar maak me minder zorgen met de goede echo na de 1ste keer bruinverlies. Gisteren vierden we kerst met mijn oudste stiefje. Ze had als kerstcadeau een mooie versierde doos vol met lieve babyspulletjes. Ietwat te vroeg naar ons idee voor babycadeaus, maar haar goede en lieve intentie waardeer ik enorm en ben ik erg blij mee. Zo direct weer de hort op naar familie, en morgen weer. Op beide dagen neemt iedereen een gerecht mee, zo nog even aan de slag. Lieve allemaal, hele fijne dagen!
He bah Natas, weer wat bruinverlies. Dat is niet iets waar we op zitten te wachten, het geeft toch wel steeds weer zo'n onrust. Wat een ontzettend lief gebaar van je oudste stiefje met dat babypakketje. Ik kan me voorstellen dat het nog een beetje vroeg naar jullie zin is, maar het blijft lief. Tatty Teddy, gefeliciteerd meid en heel veel kerstelijk klusplezier gewenst! Ik heb hier gisteren voor het eerst de kleine uk horen bewegen in m'n buik. Ik kende het geluid nog van m'n eerste zwangerschap en ik had vorige week al een paar keer geluisterd en toen was er alleen maar het gewone geruis van mezelf te horen. En gisteren waren daar voor het eerst een soort van zachte plofjes. Heel mooi.
Natas wat vervelend dat je weer bruinverlies hebt, kan me voorstellen dat je er toch wat stress van krijgt. Inez dat wordt dat tijd voor de buikband met luidsprekers Taddy Teddy, staat de kerstboom al scheef 8) Kylian is gisteren toch weer verwend door Oma en Opa, nieuwe pyama, nieuwe broek en trui en heel veel chocolade Wel handig dat Oma een winterpyama heeft gegeven in maat 98 daar kan die aankomende zomer w.s in Ze geeft elke week wel wat (ondanks dat wij erg duidelijk zijn geweest dat wij dit niet willen hebben maar ze heeft een betonplaat voor haar hoofd) en dan altijd in grotere maten zodat hij er nog in kan groeien. Resultaat is dat ik nu met allemaal zomerkleertjes zit die hem nu passen maar ja om hem nu een korte broek aan te trekken . Groetjes anita
Een hele goeie kerstmorgen meiden, @ Natas, dank je voor de felicitatie! Me haar zit erg leuk en lekker steil nu echt helemaal geweldig! Gisteren heb ik iedereen die hier op visite was met krullen gesteild ! Het is die fohn van de reclame, echt een aan rader als je krullen heb en je wilt steil haar hebben! Wat vervelend dat je nu weer bruinverlies heb, ik kan me voorstellen dat je daar erg onzeker van word! Me zus had bij me nichtje ook af en toe bruinverlies, bij me zus betekende het niets! Ik hoop dat je hier kracht uit kan halen meid! Wat lief van je oudste stiefje! Echt een super lief gebaar van haar! @ Inez, Dank je voor de felicitatie we gaan het uitgebreid vieren vandaag ! Ik had vanmorgen croisantjes gebakken met hartjes erop en de kaarsjes aangedaan op tafel! Alvast een opwarmertje voor dadelijk ! Wat leuk zeg dat je de beeb heb kunnen horen! En ook erg leuk de eerste keer op kerstdag, heel bijzonder! Ik dacht dat je alleen het hartje kan horen, maar dit is veel leuker dat je de kleine hoort bewegen ! @ Pluk, haha me boom stond van de week al scheef ! Wat lachen zeg van kylian zn oma, wel heel lief bedoeld van haar! Maar wel zielig als hij nu in de kou een korte broek aan moet haha! En met de zomer een dikke pyma met buiten een graadje of 30 haha! Gelukkig zijn zn mams en paps beter in de maten van de kleding haha!
Nou meiden, mijn bruinverlies is alweer minder en dat is toch wel prettig weer Ik maakte me dit keer minder zorgen hoor, dankzij de goede echo, maar ja helemaal lekker zat het me natuurlijk niet. En het verhaal van de zus bij wie het niets betekende is altijd fijn om te lezen. Ja, de babycadeautjes van oudste waren hartstikke lief en haar intenties zijn voor mij heel wat belangrijker dan het wat vroege tijdstip. Oh wat gaaf Inez, dat je de plofjes al gehoord hebt! Hihi Anita, Oma is niet helemaal slim Tatty, ik ken die reclame wel van die fohn wel. Nou heb ik krullen maar ook vreselijk droog en pluizerig haar. Ik verf het omdat ik harstikke grijs ben (begon al rond m'n 24ste helaas) maar verder stel ik mijn haar niet bloot aan dingen zoals een hete fohn want dan hou ik daarna een kroeshoofd over. En, is het vieren van jullie feestje goed gegaan onder de scheve kerstboom? 8)
teddy van harte meis! Ik hoop dat het een vruchtbaar dagje wordt! Inez oh mag ik langskomen, ik wil dat ook wel horen!e be! Leuk joh! Ik dacht gisteren iets te voelen en maak me zelf nu wijs dat dat nog echt veel te vroeg is, alhoewel ik de jongste ook met 13w al voelde. De baarmoeder komt nu wel echt een cm of 3 boven het schaambot uit dus ik kan de groei al wel echt voelen. Dat is wel een fijne bevestiging. (al geeft het geen zekerheid). Natas wat lief van de oudste! Ik vind het gebaar echt super lief! Wat ik nog zeggen wilde over de jongste: het is heel egoistisch zoals ze reageert (goh vertel eens wat nieuws). Al kan ik me haar gevoel overigens wel voorstellen. Ik heb een oom die met een jonge vrouw getrouwd is en zij hadden ook een kinderwens. Ik vond dat toen ook heel moeilijk. Maar dat heb ik nooit laten blijken. Het gaat toch niet om wat ik ervan vindt? Zij maken die keuze en anderen zullen onze keuzes wellicht ook niet altijd waarderen. Dus ergens kan ik me haar moeite wel voorstellen maar ik vind dat ze dat voorzich moet houden. Oh trouwens, mijn oom en tante zijn kinderloos gebleven (miskraam met 8w) en dat vind ik nu zo sneu voor ze! Gelukkig hebben ze inmiddels wel weer contact met zijn kinderen en kleinkinderen. (overigens is jouw man niet zo oud als mijn oom destijds.)
Luna, Fijn dat je je weer zo goed voelt dat je er al weer bent. Is het alleen bij vlagen beter? Of gaat het echt beter nu? Natas, ik hoop maar dat dat rare oude bloed maar gewoon weg blijft tot over 7 maanden. Vreselijk die spanning die je er nog eens extra van krijgt. Inez, mooi dat je het kindje hebt horen bewegen. Is dat met zo'n apparaat waar je ook meet naar het hartje kunt luisteren? Bevalt dat apparaat, of kan het je ook een beetje gek maken. Zoiets als een weegschaal voor iemand die af wil vallen? Tatty, wat vertel je toch steeds gezellig over je styler en krullen. Lees altijd een bepaalde vrolijkheid in je tekst. Jusi, heb je de kerst echt droog gehouden of nog wel fijn opgelucht kunnen uithuilen? Fijne kerst voor wat er nog over is voor iedereen.
Nou het gaat zeker niet beter. Eerder slechter dan vorige week, want toen was ik spuug vrij en nu is het dagelijks raak. Maar zowel gisteren als vandaag moest ik voor het eten spugen. Dus daarna ben ik meteen het misselijke gevoel kwijt en kon ik heerlijk aanschuiven aan tafel. Best handig eigenlijk. Ben inmiddels wel snipverkouden geworden. Da's niet echt fijn. Maar ach, het gaat allemaal ooit een keer over.
Inez, Hoe is het met de kerst gegaan toen je het kadootje hebt gegeven aan je dochtertje? Begeep iedereen het meteen?
Luna, wat vervelend meid, dat je je weer zoveel beroerder voelt dan vorige week. Het leek juist de goede kant op te gaan met je. Kom maar gerust langs hoor om ook jouw plopjes te horen! Tatty Teddy, hebben jullie lekker genoten van de kerst en jullie 9-jarig samenzijn? En dan nu maar weer op naar de wachtbank meid! Met het apparaatje wat ik heb zou je inderdaad de hartslag moeten kunnen horen. Bij onze dochter heb ik hem daarmee nooit gehoord, wel al haar bewegingen, schopjes en hikjes. Ik hou er maar rekening mee dat dat nu ook weer zo zal zijn en mochten we de hartslag nu wel kunnen vinden is dat meegenomen. Maar of je de hartslag hoort is afhankelijk van de ligging van je baby, de baarmoeder en de placenta. Maar ik ben al dik tevreden met het horen van de bewegingen. Dat geeft mij ontzettend veel rust, want dan weet ik in ieder geval dat hij het nog doet.
Hallo meiden. Ik zie dat er tijdens de kerstdagen toch aardig getikt is. Hihi. @Luna, Wat vervelend dat je je rotter voelt dan voorheen. Wel fijn dat het tijdens het eten weer weg is omdat het voor het eten er al uit is. @Inez, ben ook heel benieuwd hoe je meissie reageerde met het nieuws en of ze het begrepen had. @Tatty Teddy, De kerstboom maar even recht zetten he? hahahaha. @Natas, gelukkig is het bruinverlies minder. Ik zou er namenlijk ook heel onzeker van worden. Ook over de jongste net als Luna hoor hihi. Mijn schoonvader is 1,5 jaar gelden getrouwd toen zij zwanger was (na een relatie van ongeveer 15 jaar). De jongens waarvan de jongste 24 hadden in het begin het heel moeilijk met haar. Ook omdat ze 4 jaar ouder is dan de oudste (34). Omdat wij schoondochters het altijd een leuk stel vinden en wij niet zo moeilijk doen haha. Zijn de jongens haar ook gaan accepteren. Wij hebben nu een zwagertje haha ik noem het gewoon broertje en mijn dochter wil geen OOM zeggen hahaha. die is in november 1 jaar geworden. Ik bedoel er mee te zeggen dat mensen kunnen veranderen en ik hoop dat de jongste het bij jullie ook doet. Hier is het zelfs zo dat de jongste het juist wel leuk vond en dat terwijl ook ons broertje geboren is op de dag dat hij jarig was. Een mooier cadeau kon hij niet krijgen (waren zijn woorden). Jammer genoeg heeft de oudste nog steeds dat hij geen vader kon woorden voor de vierde keer maar opa moest zijn. Ach gelukkig is het mijn zwager en niet mijn vent denk ik maar. Veel te egoistisch en daar hou ik niet van.
Mijn schoonvader heeft ook een vriendin die jonger is dan ikzelf en zeker zijn eigen kinderen. Dat is voor hen ook al een beetje vreemd en moeilijk. Maar goed, die is dan ook al 75! Gelukkig is de kans vrij klein dat er nog een nazaat komt. Zeker voor mijn schoonzus die het er erg moeilijk mee heeft dat ze zelf geen kinderen heeft. Hij is En al vrij oud En geholpen. Dus die kans is rij klein. Maar inderdaad volwassen mensen hebben maar te accepteren dat andere mensen eigen keuzes maken. Hopelijk doet de boze stiefdochter dat met de tijd ook nog eens!