Oh Anna, wat lees ik nu? Weer een zwangere in ons midden? Meid, van harte gefeliciteerd, echt een geweldig kerstcadeautje voor jullie! Het duurde even voordat bij oma (m'n schoonmoeder) het kwartje viel. We hadden verteld dat we een cadeautje voor Alyssa hadden en dat we het leuk vonden als ze het bij oma op schoot mocht uitpakken. Oma vond het een leuk boekje om te zien toen het werd uitgepakt, maar het kwartje viel pas na 5 minuten toen er een paar blaadjes waren voorgelezen. Ik zat naast ze en op een gegeven moment keek ze me aan en fluisterde ze in m'n oor: Inez, heb jij een babietje in je buik? Nou, daar was ze toch wel erg content mee. De rest vond het leuk om te horen maar hadden nog wel zoiets van het is pril en we wachten het nog wel even allemaal af. Nu mijn familie nog. Ik denk dat ik Alyssa ga leren om te zeggen dat mama een babietje in haar buik heeft en dat ze dat dan aan m'n vader en zn vrouw mag vertellen.
Ja Ik bedacht me net dat ik op dit topic het nieuws nog helemaal niet verteld heb. Het is weer zo ver! Ik kan het bijna niet geloven, zoveel belegen dames die toch alweer zo snel zwanger zijn! Ik ben natuurlijk ook heel erg blij, maar ook heel erg onzeker! Waren we maar vast 10 weken verder!
@Anna, Meis neeeeeeee dat wisten wij niet hoor. Gefelicteerd meis. HAhaha ik zie het nu ook onder staan. 10 weken gaan heel hard als je het naar je zin heb he. Dan kom je gewoon heel vaak hier kletsen dan heb je het zo leuk dat de dagen voorbij vliegen
@ Anna, WHHAAAAA super meis, GEFELICITEERD ! Ik kan me voorstellen dat je nu nog heel onzeker bent, de angst zit er goed in! Als je je vk belt, zou ik gelijk om een echo vragen als je 7 weken ben! Dat neemt gelijk een stuk angst weg bij je als je het hartje dan kan zien! Echt een super mooi kerstcadeau hebben jullie gekregen ! Ik ga heel hard duimen dat het allemaal goed blijft gaan! Ben echt zo blij voor jullie! Mag ik je rode kussen lenen voor het wachtbankje hihi anders zit ik zo hard! @ Natas, jeetje dat is idd vroeg zeg, ik kan me voorstellen dat je dan geen fohn gebruikt! Nou moet ik zeggen dat me haar ook wel pluist hoor, ik heb nu een verzorgingsspul gekocht en dat doe ik er eerst in voordat ik ga fohen! Maar ik ga het niet te vaak doen, want dat is denk ik ook niet goed voor je haar! Ons feestje was helemaal super , de boom staat inmiddels weer rechtop haha! Morgen nog een keer over doen en dan ga ik op de wachtbank zitten! Er zitten nu mooie lampjes om de wachtbank heen, is een stuk gezelliger ! Ik ben blij dat het bruinverlies alweer minder is geworden, je blijft er toch elke keer van schrikken als het gebeurd! @ Luna, dank je wel voor de felicitatie! We hebben flink gefeest gisteren, als het raak zou zijn, dan krijgt 2e kerstdag een nog mooiere betekenis ! Heb je nog een beetje kunnen genieten van de kerst meis? Ik had maandag echt met je te doen! @ Inez, Wat geweldig dat oma het pas wat later door had ! Echt een heel leuk idee om het zo te vertellen! Me nichtje zegt nu ook: mama heeft een baby in haar buik en als ik vraag, wat heb ik dan in me buik, dan zegt ze: Tante tatty heeft koekjes in haar buik hihi! Echt zo leuk als die kleintjes dat zeggen! En als ik vraag wil je een broertje of zusje? Dan is het elke dag weer anders haha! Zou leuk zijn als alyssa het verteld aan je vader, wat zal hij opkijken, geweldig! @ Mimi, me boom staat weer rechtop ! Ik moest de ballen er weer opnieuw in hangen haha! Hoe waren jou dagen meis? Lekker genoten van alles? Nog even en ik kom naast je zitten op de wachtbank, dan zit je niet zo alleen en kunnen we gelijk heerlijk beppen !
Hoe oud is je nichtje Tatty Teddy? Wel grappig hoor, dat ze zegt dat jij koekjes in je buik hebt. Maar Tatty, ook van jou zal ze straks kunnen zeggen dat je een baby in je buik hebt!
Onze dagen waren leuk hoor. 1e kerstdag heeft mijn ventje ons (dreutel en ik) uit eten genomen bij de Griek. Was heel lekker en ook wel een tikkeltje romatische haha. Ons meisje vroeg s'avonds toen we levensweg gingen spelen waarom wij niet getrouwd zijn. Mijn ventje zat meer zo te denken vn hmmz hoe moet ik dat zeggen en ik zei ja schat waarom niet eigenlijk (gemeen he). Zegt onze meid. Ben je bang papa om te trouwen. De papa zegt weet ik niet misschien wel. Zegt onze meid ik niet hoor, dus ik vraag : ben je niet bang om te trouwen. Zegt ze nee ik ben ik niet bang als jullie gaan trouwen hoor. Hahaha zo mooi echt waar. @2e kerstdag zijn we wezen gourmetten enne de appelmoes die ik gemaakt had met ons meissie was heerlijk. Ik heb nog appels dus vanmiddag meer maken. Heb haar ook beloofd eigenlijk. Over de wachtbank. Ik denk dat ik een ronde overslaat eigenlijk. Ik weet het niet zo'n gevoel heb ik nu. Dat de wachtbank gewoon rood word bij mij rond 2/3 januari. Ik geloof dat ik het dan moet worden. Hmmz hahahaha
Me nichtje is 2,5 jaar in mei 2008 wordt ze 3 jaar! Leuk he dat ze dat zegt ! Ik denk als het bij ons zover is, dat ze dan zoiets heeft van hoe kan dat nou haha! Volgens mij is alyssa iets jonger dan haar als ik het goed zeg! Maar zou echt geweldig zijn als ze dat zegt tegen je vader!
Ik had ook al het boekje van Kluun in huis om het evt aan iedereen te vertellen. Het gebeurd niet vaak dat ouders van beide kanten tegelijk bij ons zijn. Het leek me wel leuk om het tegelijk aan iedereen te vertellen. Nu verzinnen we nog wel wat anders leuks! Ik heb trouwens een heleboel kussens in de aanbieding. Voor kerst nieuwe kussens gekregen voor de bank. Maar de rode die krijg jij Tatty, die brengt geluk nl. Mar pas op! Hij maakt je ook heel erg ongeduldig! De rest stuur ik allemaal andere kussentjes en heel veel geluk! Tatty, ik mag trouwens meteen zelf door naar het ziekenhuis voor een termijnbetaling, wegens de twijfelachtige eer om een risicozwangere te zijn. Vanaf 36 krijg je altijd prenatale screening aangeboden. En inderdaad 7 weken is wel ongeveer de datum die ik zou wensen voor een eerste echo. Daar doen ze in het ZH ook niet moeilijk over. En dan hopelijk ook zo'n mooi rijstkorreltje met kloppend hartje als Natas had!
haha mimi ik hoor het haar helemaal zeggen tegen je ! Echt leuk dat ze zegt, dat zei niet bang is als jullie trouwen haha! Dan heb je in ieder geval alvast een getuige haha! Heerlijk meis dat jullie zo genoten hebben van elkaar! Doet je goed dan he! Ik hoop niet dat de wachtbank rood wordt hoor! Ik blijft stilletjes voor je duimen! Ik hoop dat je gevoel helemaal fout is haha!
@ Anna, dat vind ik erg lief van je dat ik het rode kussentje mag lenen van je! En de ongeduldigheid neem ik dan maar voor lief erbij ! Wel fijn dat ze dat standaard doen na je 36e en zeker nu na je mk, dan wil je toch weten of alles goed is! Ik ga heel hard duimen voor een mooie rijstkorrel met een knipperlichtje ! Weet je wat misschien ook leuk is om het te vertellen! Een champagnefles met een kaartje eraan en daar schrijf je dan op: Pas open op ( de dag dat je bent uitgerekend)! Dan geef je ze een stille hint! Of als ze allemaal bij elkaar zijn bij jullie: van die chocolade koekjes met blauwe en rose muisjes erop, en dan op tafel neerzetten bij de koffie! @ Inez, dat is echt een leuk leeftijdsverschil tussen de twee kleintjes! Ben echt zo benieuwd hoe ze met haar broertje of zusje om gaat! Lijkt me echt heel leuk om te zien !
Zo he wat veel bijgekletst! En weer een zwangere! Annna gefeliciteerd meid! Die "oudjes" zijn dus best vruchtbaar, hihi. Ik houd het even kort, te veel bijgeschreven en moet zo werken. Zit vandaag op dag 14 van cyclus en had vanmorgen bruinverlies en later ook rood. Snap er niks van, hoe kan dit nu weer? Ook ongiepijn en hoofdpijn, alsof ik ongesteld moet worden. Zal mijn cyclus nu in de war zijn?
Ik weet niet of je cyclus in de war is meis. Heb je aanhoudende bloedverlies of is het alleen af en toe bij afvegen en niet in je broek. (even raar gevraagd hoor)
@ Hartewens, dat kan best een eisprongbloeding zijn! Ik had dat in augustus ook, ik had alleen met afvegen toen een paar keer rose en flinke buikpijn! Had gelijk geklust en het was toen wel raak, helaas was dat mis gegaan!
Hai allemaal! Er is hier weer aardig wat bijgeschreven, hoop dat ik niets vergeet wat mijn hersens werken echt niet op volle toeren merk ik. Wij zijn vanmorgen naar de VK geweest. Ik verwachte eigenlijk alleen wat administratieve dingetjes, gezellig maar niets spannends. Maar omdat een week geleden de echo al uitwendig gelukt was en mijn baarmoeder dus waarschijnlijk hoog ligt, durfde ze het wel aan om te proberen het hartje te horen. Baarmoeder bleek inderdaad al boven het schaambot uit te komen. Ze moest wel even zoeken, het wurm blijkt rechts te liggen, maar we hebben het hartje weer gehoord, zo fijn! En het bruinverlies is ook weer weg, ikke helemaal blij. Over jongste : ik kan me best voorstellen dat het raar is als je vader weer een kind krijgt bij een andere vrouw als je al 18 bent. Maar er is hier natuurlijk nog veel meer aan de hand, en het strekt allemaal heel ver. Ik vind het prima als ze het raar vindt hoor, maar dat doet ze wat ons betreft dan maar even in haar eigen tijd. We hebben jaren lang genoeg rekening met haar en haar zus gehouden. Luna, wat vervelend dat je je nog steeds zo naar voelt. Sterkte! Anna, ik ben nog steeds niet klaar met mijn rondedansje voor je wat ik in een ander topic al begonnen ben! Ik duim voor een knipperende rijstkorrel over een paar weekjes! Hartewens, het kan met je eisprong te maken hebben maar dat is natuurlijk lastig na te gaan. Vervelend, al die onzekerheid! Tatty, veel plezier weer vanavond onder de kerstboom! Wel goed dat jullie 'm even hebben recht gezet anders zou ie echt op jullie hoofden belanden Aan iedereen veel liefs, ik zal ongetwijfeld mensen vergeten zijn
Pfffff toen ik zwanger was van Kylian was ik om de 9 a 10 weken verkouden (echt om gek van te worden ) Natas, fijn dat je het hartje weer hebt kunnen beluisteren. Mijn nichtje had trouwens ook haar hele zwangerschap door wat bruinverlies. later is ze aan het tellen gegaan en bleek dat ze steeds wat bruinverlies had op de momenten waarop ze (als ze niet zwanger was geweest) ongesteld had moeten worden. Nu is ze trotse moeder van een dochter. Taddy, fijn dat de kerstboom weer rechtop staat en alle ballen er weer in hangen. Hier houden we vandaag een rustdagje en morgen gaan we naar de dierentuin in Emmen. Groetjes Anita
Ik had bij mijn laatste 2 zwangerschappen dat mijn verkoudheid ook heel erg was gelijk. Bij mijn eerste weet ik het niet eens eigenlijk. Ik ben dan wel gronisch altijd licht verkouden geweest alleen weet ik het van de laatste keren zo goed omdat ik zo shago werd dat ik geen gewone neusspray kon gebruiken.
Natas, Dat moet weer een bijzondere ervaring zijn geweest! Gefeliciteerd ermee! En doorgaan met genieten he!
Hmm dus zou mijn eisprong kunnen zijn? Nou dat komt even slecht uit.... heb beetje mot met mijn hubbie en moet er nu even niet aan denken om gezellig te sexen. Echter weet ik ook dat de boze bui wel weer over gaat over een dag of wat, hihihi, dus dan zou het een gemiste kans zijn. Pfff waarom is kinderen krijgen soms zo lastig Natas, fijn dat je het hartje hebt gehoord, wat een geruststelling moet dat zijn zeg! Pluk, leuk naar de dierentuin. Emmen is erg mooi he. Mimi, bruinverlies is alleen bij afvegen. Rood is ook weer weg, alleen nog bruin. Heb vandaag een beetje een dipje. Komt ook door woorden met manlief. Tranen zitten nu erg hoog. Op werk moest ik ook nog werken met zwangere collega die evenver was ongeveer als ik. Gelukkig kon ik me er tegen verzetten, maar moest even slikken toen ik haar auto zag staan. Gister een ritje te paard gedaan en kwam ik een echtpaar tegen met een Chinees meisje, duidelijk geadopteerd. Ze straalden! En gek genoeg straalde ik ook. Werd er warm van. We zijn voor de zwangerschappen erg met adoptie bezig geweest en dus vind ik het altijd leuk om een echtpaar met een adoptiekindje tegen te komen. Nou spring lekker van d ehak op de tak. Ga nu maar lekker slapen geloof ik hahah