Goedemorgen, welkom Jerl! Zo, even een dagje niet geweest, MET effect temp van 36.9 naar 36.7 en negatieve ovulatietest, dat je daar zo blij mee kan zijn na een curettage he Iedereen een fijne jaarwisseling! Inez, beterschap meid!
Luna vervelden dat je je ZO slecht voelt zeg. Hopelijk blijven die medicijnen werken en verminderrd de misselijkheid straks snel. Je bent ook al bijna bij die 12 weken! Ik hoop dat de tijd snell voor je gaat Jerl en Jootje allebei welkom. Hopelijk kunnen jullie hier goed van je af kletsen. Ik ben bang dat testen na een zwangerschap met bloedverlies niets zegt. Het HCG hormoon zal vast nog in je bloed zitten. En het is geen goed teken vrees ik dat de test niet erg positief is nu. Hoewel ik anders voor je hoop natuurlijk. Sterkte met afwachten tot 2 januari. Verder WENS ik iedereen EEN HEEL VRUCHTBAAR 2008, zonder verder verdriet en in goede GEZONDHEID!
MissyZuilen, ik weet niet of dat wat te betekenen heeft. Heel veel sterkte met wachten! Ah Inez, hier was je even. Ik mistte je al bij een ander topic, maar jullie zijn dus ziekjes. Heel veel beterschap! Hey Tatty, kruip maar lekker weg in je roze kussentje hoor!
Zal ik het nog mooier maken en zeggen dat jerl en ik beide een zoon van 28-12 hebben? En later de dus miskraam op dezelfde dag. Ik zei deze zwangerschap al dat als we op dezelfde dag bevallen ik een tijdschrift ga aanschrijven. maar goed er zit nu 4w tussen ons dus die kans acht ik klein.
Daar ben ik weer, opgeknapt en wel. Net als iedereen hier thuis. Gelukkig maar. Want het was een zeer kort, maar erg hardnekkig virusje. Het gebeurt echt nooit dat ik niet of amper eet. Gisteren over de hele dag 6 knäckebrötjes en 2 gekookte eitjes gegeten. Die eitjes kwamen er meteen weer uit, de rest is gelukkig binnengebleven. Maar wel zo in 2 dagen tijd even 1 1/2 kg. kwijt. Jerl en Luna, wat een toeval zeg, allebei eentje op 28-12 en bizar genoeg ook nog eens een miskraam op dezelfde dag en nu weer samen zwanger. Niks is onmogelijk dus wanneer jullie alsnog kort na elkaar bevallen zou ik nog niet gek opkijken. En Pluk ook al bijna tegelijkertijd met een vriendin een miskraam en daarna weer een nieuwe zwangerschap. Bizar en mooi tegelijk. Hoe verdrietig ook, je hebt wel steun aan elkaar. MissyZuilen, balen, nog steeds in onzekerheid. Kan me voorstellen dat je van de testen ook nog eens gaat twijfelen. Gelukkig hoef je nu niet meer lang te wachten voor je echo. Overmorgen heb je hem al. Ik blijf voor je duimen dat het er allemaal nog goed uitziet en dat je bloeding niks meer dan een innestelingsbloeding is geweest. Anna, hoe is het nu met jou? Je gaf aan, dat je al een beetje last van misselijkheid hebt? Ook een virusje te pakken gehad of is het van de zwangerschap. Molly, wat fijn dat je temperatuur nu weer aan het zakken is en een negatieve ovulatietest. Da's een goed teken. Nu maar hopen dat ook de HCG snel uit je lijf is en dat je cyclus weer snel op gang komt. TattyTeddy, fijn dat je lekker kunt genieten op je wachtbankje. Maar dat kan ook haast niet anders met die kussentjes van Natas. Haha. Jootje, de anderen hebben het ook al gezegd, het is moeilijk om aan te geven wanneer je cyclus weer op gang gaat komen. Bij de een komt de cyclus meteen weer als vanouds op gang, de ander moet er nog enkele dagen tot weken extra op wachten. Natas, hoe is het nu? Begin je inmiddels al een beetje te genieten? Nog een paar daagjes en dan heb je weer een echo. Leuk hoor. Wij mogen vrijdag weer. Daar belden ze vorige week nog wel voor, of ik niet een dag eerder of een week later kon. Een dag eerder kon niet omdat mijn man dan niet mee kan en een week later .... kom nou zeg, da's geen optie. Dus kunnen we gewoon op dezelfde dag en tijdstip komen. We hebben dan ook meteen een gesprek over prenatale controle dus daar willen we gewoon samen heen. Bovendien wil hij zelf ook graag met alle afspraken mee, de schat.
@ Inez, heel veel beterschap meid! Vervelend dat jullie allemaal ziek zijn! Ik hoop dat je het vanavond toch nog een beetje kan meemaken het vuurwerk! @ Pluk, ik verhuis me bankje naar rijssen dan kan ik heerlijk lekker rustig zitten en genieten van me lichtjes ! Dan kom ik af en toe bij jou koffie drinken ! @ Natas, Hij zit erg lekker hoor , ben nu alleen even verhuisd naar rijssen i.v.m het vuurwerk hihi! @ Missy, vervelend zeg dat de streep nog niks zegt eigenlijk! Ik teste een week na me mk alweer negatief! Je kan als je dat prettig vindt nog met die digitale van clear bleu testen, maar als hij posi aan geef dan kan het evt. ook nog zijn van je hormonen wat je evt nog heb! Het is bijna 2 jan, dan krijg je je echo toch? Heel veel sterkte met afwachten! @ Luna, jeetje dat is echt heel bizar zeg dat jullie zoon precies op dezelfde dag geboren is! En dat jullie mk ook op de zelfde dag was! Het zou idd helemaal bizar zijn als jullie nu weer op dezelfde dag bevallen! Allebei nog van harte gefeliciteerd met jullie zoon ! @ Mimi, heel veel plezier vanavond en goed het nieuwejaar in he ! Ik wens iedereen: Een goede jaarwisseling en een gezond, gelukkig en liefdevol 2008 toe!!
Hey inez, gefeliciteerd met je mijlpaal vandaag! Alweer 10 weken meid! Ben blij dat je weer beter bent! Want ziek het nieuwe jaar in gaan is geen pretje! @ Natas, jij ook gefeliciteerd met je mijlpaal, alweer 9 weken meid! Nog 3 weken en dan heb je het ergste achter de rug!
Inez, goeie vent heb je zeg! De mijne wil gelukkig ook wel steeds mee hoor! Zeker na onze negatieve ervaring(en). De euforie of het verdriet wil je toch samen meemaken. En ik had eerder inderdaad een virusje te pakken. Nu is dat wel helemaal weg. Vandaag zelf oliebollen gebakken en daar werd ik ook niet misselijk van. Ook niet van het eten trouwens
Dat is ook precies de reden waarom hij ook graag meewil. En wanneer je een echo krijgt, is het voor hem ook meteen weer een stukje realistischer.
hier gaat manlief ook zo veel mogelijk mee. Nu wordt het natuurlijk wel steeds lastiger plannen omdat er ook nog 2 kids zijn en ik niet elke keer met de hele familie op controle wil. Maar in het begin en op het eind is hij altijd wel meegeweest. Die controles tussendoor niet altijd, maar die stellen ook niet veel voor.
Hallo allemaal lavast een goed uiteinde en een gezellige avond. Hier gaat alles zijn gangetje ik voel me helemaal niet lekker. Ik hoop niet dat ik ziek aan het worden ben hoor. Ik heb al 3 dagen last van misselijkheid en een raar gevoel in mijn buik en dat ik het idee heb dat ik ieder moment over mijn nek kan gaan. Eten doe ik wel gewoon als ik het 1maal op mijn bord heb. Aangezien bijna iedereen ome me heen een virusje te pakken heb denk ik dat ik ook aan de beurt ben zo.
Goedenavond! Veel bijgekletst zeg. Veel griepjes gaan er rond. Hopelijk knapt iedereen een beetje op. Ik wil iedereen een goede jaarwisseling wensen en vooral een vruchtbaar 2008! Zonder rare dingen! Krijg zo huis vol, dus geen tijd om uitgebreid te reageren. Dikke kus vanuit hier!
Allemaal een heel gelukkig, gezond en vruchtbaar nieuwjaar. Een digitoast op vele nieuwe en goed verlopende zwangerschappen!
Lieve allemaal, ik wens jullie een heel fijn, goed, warm, gezellig, gezond en kinderrijk 2008! Gisteren was mijn eerste jaarwisseling die ik sinds járen rookvrij en nuchter heb gevierd. Een hele ervaring De kinderchampie was best lekker hoor, maar toch vreemd een ander aangeschoten te zien raken als je er zelf met je nuchtere hoofd al gapend naast zit, hihi. Hier zou het ook ondenkbaar zijn dat de echo naar een week later zou moeten worden opgeschoven of dat Chris niet mee zou gaan. Ik moet er toch niet aan denken zeg, dat ik alleen in het ZH zou zijn bij slecht nieuws. En ook niet dat hij het dan niet zelf zou zien en horen van de gyn, is denk ik heel belangrijk. Dank je Tatty, ja gister hebben we de 9 weken bereikt! Ik blijf het nog erg spannend vinden, nu weer zorgen om de echo van morgen. Natuurlijk te hopen dat die me weer even rust kan brengen!
Hallo damens. Sinds gisteren ben ik gestopt met roken. Snik ik heb de hele nacht alleen maar over roken gedroomt. Bij ons word er s'avonds normaal gesproken binnen gerookt als onze meid op bed ligt. Nu is mijn mannnetje naar buiten gegaan omdat hij vond dat het al moeilijk genoeg was voor me. Ik ben verschrikkelijk peunerveus Moet wat te doen hebben. Ach ik ga zo werken en dan ben ik weer even 3 uurtjes bezig. Gisteravond bij het afvegen een beetje bloed gehad. Dat zijn bij mij de laatste tijd de voortekenen dat ik ongi ga worden. Vandaag denk ik. Het vervelende vind ik ervan dat ik nu dan als ik het vandaag word een dag eerder ben dan de afgelopen maanden. Dus geen 27 dagen cyclus maar nu dan 26 dagen cyclus. Even afwachten vandaag. Ik heb wel alweer hele erge buikpijn dus begint al goed. Er was een vriendin van mijn schoonmoeder die dacht dat ik zwanger was eergisteren. Ik geloofde het al niet maar voor de zekerheid toch maar eentestje er tegenaan gegooid van matcare gisteren. (je weet het maar nooit he)Ik wist het al hoor en negatiever kon de test niet zijn. Volgende keer beter.
Heb je lekker vuurwerkvrij gezeten ? Wel jammer dat ik in die dikke mist hier niet heb gevonden om je een kopje koffie te brengen. Mimi, zou ook wel heel zijn geweest dat je test positief zou zijn, wat een opmerking al niet met je kan doen. Oud en nieuw hebben wij bij mijn vriendin doorgebracht (wat een mazzel dat we voor die tijd al besloten hadden er te blijven slapen want die mist, we konden het vuurwerk niet eens zien ). Daar een gesprekje gehad met haar 4 jarige zoon, die wilde weten of er een baby in mijn buik zat omdat mijn buik dik was. Maar ja mijn buik is altijd dik omdat ik dik ben,dus uitgelegd dat dit een buik was die teveel chipjes en snoepjes had gegeten. Nou daar moest hij toch wel even heel erg over nadenken Groetjes Anita