medicijnen voor miskraam

Discussion in 'Miskraam' started by flenny85, Feb 6, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. flenny85

    flenny85 Lid

    Jan 26, 2015
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo. Wij zijn vandaag naar het ziekenhuis geweest naar de gyno voor een echo. Helaas te horen gekregen dat het niet goed is en het een miskraam word. Nu toverde hij uit zijn doktersjas 2 zilveren strips met ieders 4 tabletten. Nu moet ik er 4 tegelijk in brengen en als de miskraam met 24 uur nog niet is de andere 4 tegelijk. Het gekke is dat hij het zo uit zijn jas pakte zonder dat er iets op de strips staat, zonder dat het is een doosje zit en zonder dat er een gebruiksaanwijzing bij zit.... iemand hiermee bekend? Moet het niet officieel via de apotheek gaan? Vind het beetje vreemd allemaal.
     
  2. lindaatje22

    lindaatje22 Fanatiek lid

    Sep 26, 2014
    1,119
    0
    0
    Herbalife
    Zuid Holland
    Wat voor medicatie is het?

    De manier waarop vind ik ook wat vreemd ja. Ik had ook medicatie en heb het bij de apotheek in het ziekenhuis moeten halen.
     
  3. flenny85

    flenny85 Lid

    Jan 26, 2015
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja dat is het. Er staat niks op.... hij haalde het zo uit zijn doktersjas
     
  4. lindaatje22

    lindaatje22 Fanatiek lid

    Sep 26, 2014
    1,119
    0
    0
    Herbalife
    Zuid Holland
    Tip: eerst weten wat het is. T lijkt ( op gebruiksaanwijzing ) op wat ik ook heb gehad. Kleine witte pillen...
     
  5. flenny85

    flenny85 Lid

    Jan 26, 2015
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ga niet iets naar binnen werken als ik niet duidelijk weet wat het is. Ook al is het van een gyno.... vind het erg vreemd
     
  6. lindaatje22

    lindaatje22 Fanatiek lid

    Sep 26, 2014
    1,119
    0
    0
    Herbalife
    Zuid Holland
    Ff navragen dus. Zeg maar eerlijk dat je een gebruiksaaneijzing wilt!

    Groot gelijk! Eerst ff weten! 💪
     
  7. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    Dec 2, 2012
    3,539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Het hoeft niet per se via de apotheek, ik heb het de laatste keer ook zo van de gyn gekregen.
    Maar op de achterkant van de strips moet wel Cytotec of misoprostol staan.

    Sterkte!
     
  8. flenny85

    flenny85 Lid

    Jan 26, 2015
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Na gevraagd. Het is wel cytotec.... ik heb gewoon niet goed geluisterd toen hij het vertelde.... is ook niet zo gek na zon nieuws. Toch bedankt voor jullie hulp.
     
  9. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Cytotec is geen officieel medicijn voor het opwekken van de miskraam, maar het wordt door ziekenhuizen wel zo gebruikt. Het is eigenlijk een maagbeschermer. In bijsluiters zul je hier ook niets over vinden. Het heeft als 'bijwerking' dat je er een miskraam mee kunt opwekken als je het vaginaal inbrengt. Zo is het mij destijds verteld.

    Heel veel sterkte!
     
  10. marjol

    marjol Fanatiek lid

    Nov 14, 2009
    1,881
    3
    36
    Gelderland
    Sorry maar slechte gang van zaken zeg...het is off label gebruik dus er had best wat meer info bij mogen zitten.
    Wil je wel meegeven dat in sommige gevallen men heftig kan reageren op de pillen door weeen of ernstig bloedverlies. Zorg dus dat je niet alleen bent en bij te veel pijn of bloedverlies bellen met de afdeling. Wil je niet bang maken, maar er bestaat een kleine kans hierop en artsen onderschatten dit soms.
     

Share This Page