Miskraam en Zwanger worden

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Naiobi, Sep 16, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    Nov 24, 2006
    5,350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Oh supernany das balen zeg weer een mk.

    Enne ik mocht na min vorige mk de 2e dus al die onderzoekn laten doen als ik dat zou willen, maar ik wil het niet omdat ik al 1 gezond kindje op de wereld heb gezet, dus het moet wel nog een keer lukken denk ik.
     
  2. Naiobi

    Naiobi VIP lid

    Apr 25, 2008
    6,397
    0
    0
    None
    Hellendoorn :)
    @Joyce heb jij altijd in Rotterdam gewoond?
     
  3. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    Nov 24, 2006
    5,350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    ja, min hele leven al :D
     
  4. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    Nov 24, 2006
    5,350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    zie trouwens dat het typen vandaag niet zo goed wil lukken, sory dames
     
  5. Naiobi

    Naiobi VIP lid

    Apr 25, 2008
    6,397
    0
    0
    None
    Hellendoorn :)
    hahaha maakt niet uit :) een oud klasgenootje die heet ook Joyce en is een paar maand terug verhuisd :)
     
  6. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    Nov 24, 2006
    5,350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Ok, nee hoor dat ben ik niet :D woon er echt al mijn hele leven.

    Geboren en getogen he ik Rotterdam.
     
  7. Naiobi

    Naiobi VIP lid

    Apr 25, 2008
    6,397
    0
    0
    None
    Hellendoorn :)
    Lautje is zwanger !
     
  8. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    Nov 24, 2006
    5,350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Gefeliciteerd !
     
  9. Naiobi

    Naiobi VIP lid

    Apr 25, 2008
    6,397
    0
    0
    None
    Hellendoorn :)
    Hoe is het met de dames hier?

    @supernanny moet je nu nog steeds bij die mensen weg?
     
  10. Supernanny

    Supernanny Actief lid

    Jun 10, 2008
    202
    0
    0
    Ze willen dat ik de vrijdag blijf en dat die andere oppas de donderdag van mij overneemt. En die komt dan ook op maandag, want dan hoeven de kids niet meer naar het kinderdagverblijf.
    Maar ik heb mijn beslissing nog steeds niet genomen en ze wil het vandaag weten. Mijn hoofd staat er niet echt naar, en heb evt. ook nog niets anders. Snap wel dat zij het ook wil weten, want ze moet het kdv dan opzeggen, maar mij niet steeds vragen wat ik wil. Ze weet van de hele situatie.

    Morgen naar de verloskundige om te kijken of alles weg is.
     
  11. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    Nov 24, 2006
    5,350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Oh gaat goed hier, mijn ei komt eraan :D
     
  12. Naiobi

    Naiobi VIP lid

    Apr 25, 2008
    6,397
    0
    0
    None
    Hellendoorn :)
    @Supernanny wat vervelend dat ze niet van gedachten veranderd zijn... Hopelijk is morgen alles schoon en kun je weer langzaam verder..

    @Joyce mooi dat je ei eraan komt
     
  13. Naiobi

    Naiobi VIP lid

    Apr 25, 2008
    6,397
    0
    0
    None
    Hellendoorn :)
    @supernanny hoe is het nu met je meis?
     
  14. Supernanny

    Supernanny Actief lid

    Jun 10, 2008
    202
    0
    0
    Hey,

    Lief dat je het vraagt. Vrijdag bij de verloskundige geweest, alles was weg. Omdat het de tweede keer is kunnen wij een chromosomenonderzoek laten doen. Daar ben ik wel blij mee en moet even contact opnemen met de huisarts.
    Wij nemen nu even een maandje rust en willen er in december weer voor gaan. Is wel goed voor mijn lichaam. En stel dat het weer misgaat, dan gebeurd het niet voor de feestdagen, daar zit ik echt niet op te wachten.

    Hoe ist met jou? Jou temperatuurkaartje ziet er mooi uit zeg. :D
     
  15. Naiobi

    Naiobi VIP lid

    Apr 25, 2008
    6,397
    0
    0
    None
    Hellendoorn :)
    Zo mooi als het eruit zag, zo slecht is ie nu..

    Wel fijn dat je een chromosomenonderzoek krijgt..
    Misschien voor mij ook verstandig om een maandje rust te nemen en daarna nog 1 keer met ovu-testen en temperaturen...
     
  16. lautje1979

    lautje1979 Fanatiek lid

    Dec 30, 2007
    2,799
    0
    0
    Utrecht
    *****
    kom even gluren hoe het met jullie is en zie slecht nieuws voor supernanny, ontzettend rot voor je meis, en een slechte temp voor nai, ook voor jou balen, maar denk erom moed houden!
    *****
     
  17. Sens

    Sens Bekend lid

    Jun 24, 2008
    771
    0
    0
    Brabant
    Ik sluit af en toe hier ook maar ff aan. Moed houden? Nou zo gemakkelijk is dat niet zeg....

    Tja Supernanny een chromosomenonderzoek dan ben je ook wel ff een aantal maanden verder. Maar allereerst nog heel veel sterkte iig!

    Ik ben nu 7 maanden geleden bevallen en daarbij is de navelstreng opgestuurd. Ik hoop...na zolang aan het lijntje te zijn gehouden dat ik eind deze maand daarvan de uitslag krijg. Is die uitslag niet goed dan moet er nog onderzoek bij mij gedaan worden. Tegen de tijd dat we klaar zijn ben ik de overgang al voorbij waarschijnlijk :sad:. Moed houden? Nou ik zie het soms echt heel heel heel somber in....
     
  18. Naiobi

    Naiobi VIP lid

    Apr 25, 2008
    6,397
    0
    0
    None
    Hellendoorn :)
    @sens wat vervelend dat je zolang op de uitslag moet wachten! Dat maakt het allemaal niet makkelijker.. Als je uitslag hebt weet je tenminste hoe en wat ..


    @de rest Vandaag weer ongi geworden. Ga effe een maandje rust houden geen ovu geen temp meer bijhouden.
     
  19. Sens

    Sens Bekend lid

    Jun 24, 2008
    771
    0
    0
    Brabant
    @naiobi
    Ohhh wat $%^&*! Dikke knuffel. Ik kom uit een maand rust. Ik vond het heerlijk. Even ook geen hormonen in mijn lijf spuiten...even een stuk minder buikpijn...ik heb er ff van genoten hoe graag ik ook door had willen gaan natuurlijk. Probeer het positieve ervan te zien en te genieten...
     
  20. Germpie85

    Germpie85 Niet meer actief

    Sens: Jeetje, wat duurt dat lang, zeg! Is dat normaal? Je wilt toch weten wat er was.... Moeilijk hoor! En ja, moed houden is ook niet makkelijk. Dat snap ik..

    Naiobi: Balen man! Had je toch hoop? Zie dat het wel weer na 31 dagen was, op zich positief. (Al was je liever zwanger!)

    ---
    Mijn curettage is nu 4 weken en 4 dagen geleden. Nog niet ongesteld. Maar ja, kan 4 tot 8 weken duren natuurlijk.

    Alleen, op dag 15 en 16 heb ik felle steken gehad. En op dag 19, 20 en 21 slijmverlies. Daarna niks meer. Dus ik denk dat ik in die dagen een eisprong heb gehad.
    Wat denken jullie?
    Dan zou ik dus nu ongeveer/dit weekend ongesteld moeten worden... Toch?
     

Share This Page