Ja ik moet bellen als t door zetten en dan moet er een echo gemaakt worden als t gestopt is om weer te kijken of ik schoon ben. Is nu ook onzeker of ik deze ronde aan de medicijnen mag omdat ik weer zwanger was. Misschien moet ik weer een ronde wachten
Echt ongelofelijk klote Vickjuhs ,,,, hele dikke knuf!! En hopelijk kan je gelijk weer verder met de medicijnen!
Jeetje, ik wist niet wat ik las!!! echt zo kl#te!!!!!!!!! :x Waarom nou weer hè? Het is zo oneerlijk!!!!! Dikke knuffel!!!! Heel veel sterkte!!! Enne, zeker hier blijven!!!!
Lekker dat je "vrij" bent, alleen de reden is wat minder heb je er veel last van? Heerlijk, lang weekend samen!! Nog leuke plannen?
NEEEE wat een K.U.T zooi!!! aaah meid toch! Een hele dikke knuffel en wat een verdriet! heel veel sterkte en je blijft natuurlijk gewoon hier!!!
Lekker bijna vakantie Zoë! Jullie gaan deze week ook weg toch? Hoofdpijn is al minder, was zoooo moe, dat ik even een dutje na het eten heb gedaan...Beetje erg hè...
Hihi nee joh, we worden ook een dagje ouder hè Is soms ook heerlijk toch, na het eten even een tukkie doen! We gaan woe al! Best wel aan toe, afgelopen 8 dagen non-stop gewerkt.
Goed hoor fliertje, lief dat je aan me denkt.. Ben allang blij dat ik niet zover was dat ik blij gemaakt ben met echo's enzo.. Wish me luck voor de volgende x!
Ja, we gaan een weekeindje naar Zee, 2 nachtjes! Even samen eruit! En we hebben vrijdag een BBQ van vrienden van viendlief om te vertellen dat we zwanger zijn, hoorde we vanavond dat één van die vrienden ook weer zwanger zijn! Zij zijn 2 dagen later uitgerekend dan wij!!! leuk! Vickjuhs, ja, dat is wel fijn, dat je geen goeie echos hebt gehad of dat je nog 4 weken met een leegvruchtzakje rondloopt en dat dat pas over 4 weken op de echo blijkt... maar toch! klote en verdrietig is het wel!!! Zoe, kan heel goed innesteling geweest zijn, ook de dip in temp... Waar gaan jullie heen op vakantie?
Vickjuhs, goed om te lezen dat het "oke" met je gaat, vind het echt zo klote voor je! Is het bloeden nog steeds zo erg? Heb je ook erge krampen?