@ lizzy, hè verdorie, dat is dan een omzettende domper voor jullie . Je hoopt ondanks alles dat het toch positief uitpakt. En als dat dan niet blijkt te zijn is het een ontzettende tegenvaller. Een hele dikke knuffel van deze kant. Laat je lekker verwennen, hopelijk ben je de teleurstelling snel te boven....
@Yvon. Nee gewoon een keer wel op dezelfde tijden aanhouden hij moet bestwel donker worden namelijk. @Lizzy. Ah meid, dat is wel raar misschien toch iets vroeg niet goed gepakt? Zo klinkt het wel. Dikke knuf!!
@ lin, ik las wel eens dat mensen er drie op een dag deden maar ook al test ik altijd om 6 uur dan moet deze ook donker worden toch? Hij is nu veel lichter dan teststreepje als ik mijn ei spot zal ik een foto plaatsen.
@Lizzy Ow meis das K*T!!!! Knuffffffffff @Yvon We zijn er redelijk oke onder. Niet te zenuwachtig. Nog een weekje dan weten we het Ik ben nog niet helemaal top hoor... zit nog midden in me verkoudheids dip. @Banjabes Pffff heel werk is het, en heb morgen ook nog is IOP gesprekken met de kids en de administratie die daar bij komt kijken
@ Lizzy Een dikke knuffel voor jou! Wat balen zeg dat je toch echt ongesteld bent geworden. Op naar een nieuwe ronde vol goede moed! @ hier Lag gisteravond om half10 al te slapen, heerlijk..... Werd om 3 uur wakker omdat dochter huilde, ze ging vrij snel weer slapen maar ik kon niet meer slapen, heb weer uren wakker gelegen. Gelukkig lag ik er op tijd in maar had gehoopt dat ik helemaal uitgerust zou zijn.
@ Sjors, dat is wel fijn beter als dat gestress. Hopelijk ben je snel weer de oude! @ missjuf, jeetje wat een doorbroken nachten! Heb je dat vanaf je zwangerschap dat je zo slecht slaapt?
Oh Lizzy, wat rot!! Dat had ik niet verwacht. Dikke knuf en even een dip nu is heel begrijpelijk. Hier weet ik nog steeds niet wat ik moet denken! Vandaag was mijn temp 36,7 (wel later gaan slapen) maar inderdaad als die dip er niet was geweest was de stijging nog niet groot genoeg naar mijn idee. Als hij morgen niet daalt dan snap ik er alleen niks meer van maar we blijven nog maar doorklussen (als mijn man meewerkt!) @Yvon: jij je ei dus ook nog niet gevonden? Succes ermee! @Rest: succes op de wachtbank met geduld hebben en voor ade zwangeren, geniet en rustig aan! Ik moet aan het werk. We hebben bezoek sinds gisteren wat heel gezellig is maar ik heb morgen een deadline Fijne zondag nog!
@MissJuf Jeetje meid wat lastig, vandaag nog proberen ff je rust te pakken meis. @Yvon Ja idd beter dan gestress, hoop ook dat dit gauw over is. De komende week heb ik het ook nog aardig druk, morgen IOP gesprekken met de kids en bijkomnde admini... en een kast ophalen en in elkaar knutsele... dinsdag, woensdag werken en woensdag nog een verjaardag, donderdag en vrijdag werken... en vrijdag nieuwe bed ophalen... en in het weekend onze slaapkamer opknappen... dus heb genoeg te doen zodat de tijd zal gaan
@lizzy, jeetje balen meis! Had het idee dat ik ook wel een streepje zag. Toch raar dan he?! Rustig aan, baal maar ff lekker, binnenkort weer met volle moed klussen. @yvon, met ons gaat het wel weer goed. We hebben even onze rust gevonden. We wachten met klussen tot ik het darmonderzoek heb gehad (10 januari), dus nu is het weer ff met condoom vrijen.. Dat is ook raar hoor. Hopelijk wordt 2012 ons jaar!
@ jeetjeb, dat is ook wel raar, misschien had je om een andere reden een dip? Hopelijk spot je hem gauw! Hop hop aan het werk. @ Sjors, jeetje dan heb je een drukke week voor de boeg, dan gaat de tijd wel snel en ik hoop dat het harde werken wordt beloond voor jullie! @ troelie, is wel verstandig. Hoe baat het verder nu met je? Heb je last van je darmen?
@troelie: Hier alles goed hoor. We doen deze ronde weer mee. Even een ronde stil gestaan. Heb een gesprek gehad met mijn moeder die de vakantie ook betaald in de zomer en die zei echt dat ik gek was. Ze zei dat als ik nu zwanger moet worden, dat dan ook zo moest zijn. Dan zou ze wel weer iemand anders meenemen in de zomervakantie. Dus vandaar dat we weer meedoen. Vorige maand een hele nette cyclus gehad van 28 dagen. Dat is natuurlijk veel beter dan die cylus van 40 dagen ervoor. We weten niet zo goed wanneer we een ei kunnen verwachten. Het schommelt allemaal nogal. Vorige week zondag ongi, dus nu alweer een week op weg in deze cyclus. @Lizzy: He, wat jammer meid. Had gehoopt dat het raak was voor je. Wat een teleurstelling! Dikke knuffel. @sjors: Ja, het is allemaal een hoop werk in het onderwijs. Daar vergissen mensen zich nog wel eens in. Beterschap ook!
@ banjabes, wel lief van je moeder! En join de club weer 28 klinkt veel beter dan 40 , had je voor de mk ook altijd onregelmatige cyclussen?
Hoi Yvon, Lief he, was ook zo blij met haaar reactie. Normaal gesproken heb ik gewoon een cyclus van 28 dagen, dus het is dan ook niet helemaal zoals het hoort te zijn. Ben heel benieuwd naar deze maand, nu links weer aan de beurt is.
@ banjabes, ja kan me voorstellen dat je dat goed doet. Het is anders toch wat tegenstrijdig. Maar je hebt een lieve ma! Hhaha Varieert het bij jouw aan de kant waar je je ei hebt? Dat is wel iets om over na te denken! Mijn nod wisseld ook om de maand dan op tijd en dan weer te laat. Hopelijk blijft het nu bij de 28!
Ja een lieve ma is het zeker! Het verschil tussen links en rechts was de vorige keer wel heel erg groot ja. De eerste twee maanden niet (32 en 31 dagen). Na de mk doet mijn linkereisprong al wel twee keer zo'n zeer. Rechts voel ik niet eens. Voor de mk voelde ik links ook niet. Als het zo blijft moet ik even terugkomen van de dokter. Hoop eigenlijk dat het deze maand gewoon raak zal zijn. Hihi!
Ik hoop het ook voor jullie ( en voor mij) hanhaha Geen gezoek meer naar eieren, geen slopende wachtbankjes periodes meer. Laat mij me maar druk maken om een echo of kwaaltjes hahahah
@lizzy: wat zou dat super zijn, ik zie toch ook precies een héél licht streepje op de onderste. Ai net gelezen, sorry meid dat het toch niet mocht zijn. @missjuf: ja wel te begrijpen dat je zo moe bent, toch leuk om je terug even te horen . @sjors: nee, nog niet getest, wacht m'n NOD even af, moet zeggen dat ik totaal geen zwanger gevoel heb, misschien omdat ik de laatste twee weken zo ie zo niet lekker in m'n vel zit (toch precies nog niet helemaal genezen). Ik duim allesinds zo hard voor jou dat het deze keer raak mag zijn Dus voor iedereen, hier niet echt een gevoel dat het raak zou kunnen zijn, we wachten gewoon even m'n NOD af.
Zo dr is veel gekletst! Ik moest heel het weekend werken en gisteren wat uurtjes opgenomen en nog even wezen shoppen en eten met mn vriend. Was lang geleden en was ook even nodig. Lekker tapas gegeten. Misselijkheid gaat echt beter en het eten gelukkig ook. Medicijnen hou ik nog even vol want zonder gaat het nog niet zo goed. Hopelijk kan ik nu eindelijk een beetje gaan genieten. @Yvon. Bij mij was er altijd een licht streepje te zien. Pas als ie echt duidelijk donkerder word kan je er nog een tegen aan gooien. Gewoon in een schriftje onder elkaar plakken. Ik weet niet of je 6 uur 's morgens of 's avonds test? Maar 's middags en 's avonds testen is beter! Niet teveel testen erdoor jagen als ze echt nog licht zijn word ie niet ineens een paar uur later donkerder. Zonde van je testjes. En als ie donker is heb je binnen 36 uur je eisprong he. Groetjes!