Miskraam in juli en nu weer zwanger worden

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Lizzy1986, 25 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MissJuf

    MissJuf Actief lid

    6 nov 2010
    399
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik wil hier ook graag meeschrijven.
    Ik ben 30 en we zijn bezig voor de 2e, hebben al een dochtertje van 2 jaar en 1 maand.
    Ik heb 2 weken geleden op donderdag de eerste bloeding gehad en daarna werd het alleen maar erger, ben in het ziekenhuis geweest voor inwendige echo en ze konden toen nog niets zien (was toen 6 weken en 2 dagen). Afspraak voor week erna en toen was het duidelijk dat er niets was en dus een miskraam heb gehad. In die week heb ik 2 dagen gebloed, net of ik ongesteld was, daarna was het bruin. Toch heb je een beetje hoop dat het misschien toch goed is, maar ik had me voorbereid op een miskraam. Bij de 1e had ik dit helemaal niet en je vergelijkt toch.
    Ik vind het vreemd, bij de eerste was het de 2e ronde raak (1e ronde nergens op gelet, ook niet wanneer we moesten klussen), dus dat was super. Nu 1e ronde raak en nu miskraam, je denkt dit overkomt me nooit en dan gebeurt het. Alleen mijn partner en ik wisten dat ik zwanger was, maar heb van de miskraam uiteindelijk toch tegen mijn ouders verteld, omdat ik het gewoon kwijt moest.

    Anyway, het is nu dus 2 weken en 1 dag geleden dat de 1e bloeding begon, 2 dagen bloeding, daarna bruin en afgelopen weekend weer bloeding. Nu is het sinds dinsdag helemaal gestopt, ben dus blij!

    Ik had dinsdag voor het eerst een zwangerschapstest gedaan en de 2e streep was licht, ik dacht er zitten toch nog wat hormonen in dus vandaar die 2e streep.
    Gisteren en dinsdag ovulatietesten gedaan, ook redelijk positief.
    Ik kan niets vergelijken, omdat ik het nooit eerder heb gedaan maar die streep is wel donkerder dan de controlestreep. (Heb dipsticks van zwanger en kids). Vanmorgen weer een zwangerschapstest gedaan en nu is die 2e streep nog steeds licht, maar donkerder dan die van dinsdag. Ik snap er niets van...... De hormonen zouden af moeten nemen, maar daar lijkt het dus niet op.
     
  2. MissJuf

    MissJuf Actief lid

    6 nov 2010
    399
    0
    0
    NULL
    NULL
    Trouwens over die rare buikpijn, dat heb ik ook. Gisteren voelde ik rechts en links, net of ik mijn eierstokken voelde, maar ik dacht dat kan toch niet. Heb dit nooit eerder gehad, vandaag trouwens weer. Zou er dan toch een ei komen???
     
  3. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    dames mag ik ook hier mee schrijven?
    ik heb op 1 juli mijn vruchtje verloren na 7 weken zwangerschap.mijn testen waren gewoon positief,soms duidelijk dan weer minder duidelijk,pfffffff ik weet het ook niet meer. gisteren was normaal mijn nod,wel heb ik nu pijnlijke borsten en ik weet bijna zeker dat ik op dag 14 mijn eisprong gevoeld heb.
    ik denk dat ik vandaag nog eens test en anders moet ik gewoon afwachten wanneer mijn ongi komt.
     
  4. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    je kan er nog geen pijl op trekken met die testen meid;) ik ben nu al de hele maand positief aan het testen soms wat lichter dan weer wat donkerder. het hcg heeft gewoon tijd nodig om het lichaam te verlaten.helaas;);)
     
  5. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Alle nieuwe welkom...

    wat een smart toch allemaal... Maar zover ik kan lezen kan iedereen het redelijk relativeren.
     
  6. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    dankje,wat mij persoonlijk opvalt dat er veel dames in juli een mk hadden?? hebben jullie dat ook of ligt dat aan mij?
     
  7. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    1 op de 10 zwangerschappen eindigd in een miskraam.... er zullen dus een hoop vrouwen tegelijkertijd zwanger zijn geworden.....

    Dat valt me wel op.... er is een hoop blij nieuws om me heen... blijkbaar gewoon een vruchtbare periode.

    (nu maar hopen dat dat nog even zo blijft voor ons)
     
  8. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Maar Cindybaby, al een maand posi testen... ??? Het is echt zo dat elk lichaam anders is.... ik had al na dertien dagen een nega test in mijn handen.
     
  9. elina joan

    elina joan Actief lid

    8 mrt 2007
    183
    0
    16
    Zuid-Holland
    Het valt mij ook op dat het toch nog zoveel gebeurt...
    En het jammere vind ik dat de buitenwereld niet snapt hoe wij ons voelen. Zo had ik afgelopen vrijdag een arbo-arts die snapte niet waarom ik geen curretage wilde en omdat het herstel dan sneller is, dus ik daarentegen vol er tegen in dat het mijn beslissing was geweest om het met medicijnen te doen zonder dat ik daarvoor naar de ok moest!! En ik het op deze manier wel enigsinds zelf heb gedaan!

    Of ben ik nou gek!!

    xxx
     
  10. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Elina joan

    Ieder mens reageert anders... ik heb tijdens de periode van mijn mk contact gehad met vier verschillende vk's... wie er dienst had belde me.

    De een was bijna overstuur... de ander was achhguttekus arme jij.... weer 1 was informatief en helder... en de laatste luisterde naar mij en reageerde toen helder en nuchter en wenste me sterkte.

    Nou was degene die overstuur was degene die ik het eerste sprak dus ik wilde een currtage... mijn kindje was al 2 cm en ik wilde het niet herkennen.. Zij heeft mij zo weinig verteld... De informatie kwam pas met het tweede telefoontje

    Wat ik bedoel te zeggen is... een ARBO Arts is ook maar een mens... en als ik iets heb geleerd is het dat mensen moeite hebben met reageren op een mk. Hij/zij zal wel hebben gedacht aan je gemoetsrust ipv je lichamelijke gestel.
     
  11. jetje86

    jetje86 Actief lid

    3 jul 2011
    454
    0
    0
    NULL
    NULL
    Arbo-artsen zijn artsen die het niet gemaakt hebben als huisarts of specialist. Wat een vreselijke vent zeg! Hoop dat je goed boos geworden bent.

    Alle nieuwe, welkom, wat een verhalen zeg!

    xx jetje
     
  12. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    ja een week na mijn mk nog een knaltest toen 4 dagen later werden ze al weiniger. ik heb daarna niet meer getest tot 1 week voor mijn vermoedelijke nod omdat ik misselijk was en pijnlijke borsten had/heb. tja en ze waren gewoon duidelijk positief en soms weer wat minder duidelijk. ik heb nu 4 dagen niet meer getest en ik denk dat ik toch vandaag nog eens ga testen. want die pijnlijke borsten moeten toch ergens vandaan komen??:p
     
  13. jetje86

    jetje86 Actief lid

    3 jul 2011
    454
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha Gekko,
    wij reageren allebei tegelijk. Probeerde niet tegen jou in te gaan hoor. Dat je dat niet denkt. Heb m'n eigen arbo-arts avontuur beleefd, al jaren geleden, maar kan ik nog zo boos over worden. x jetje
     
  14. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahahahaha.. Jetje ik dacht al zoiets, ik las wat oud zeer tussen de regels door;)
     
  15. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Cindybaby, dat is idd wel raar... worden die testen ook niet donkerder nu???


    Even een heel klein ei-vraagje. Ik heb nu om de dag van dat doorzichtige rekbare slijm s'middags... zou er een ei bij me komen... of zou mijn lichaam nog overhoop liggen?
     
  16. Yvon1893

    Yvon1893 Fanatiek lid

    24 jun 2011
    2.177
    0
    0
    De kempen
    welkom @ nieuwe dames

    Ik had zelf 10 dagen na mijn mk een witte test. je zag het ook langzaam minder worden.

    Met arbo artsen heb ik niet zo veel ervaring het is alleen dat zij willen controleren of je echt zwanger was, dit omdat je baas je uren volledig van hun terug krijgt , welliswaar uit een ander potje. Ik ben hier eergister over gebeld. En kreeg een aantal vragen; hoe lang was je zwanger, wanneer is de miskraam geweest, en op welke wijze. heb ze maar braaf beantwoord.

    @ mieke74, jeetje ik lees je verhaal en 1 miskraam vond ik heftig, maar 3? ik snap je angst goed voor een eventuele volgende zwangerschap. wel fijn dat ze het gaan onderzoeken waar het eventueel aan kan liggen. hoop dat je meer duidelijkheid krijgt. en duim voor een wondertje voor jullie!

    en natuurlijk voor iedereen hier!
     
  17. Yvon1893

    Yvon1893 Fanatiek lid

    24 jun 2011
    2.177
    0
    0
    De kempen
    Oh nog een vraagje,,, hadden jullie het eerst ook dat jullie het niet (wilde) geloven?
    Bij mij begon bloedverlies, en ik zei maar tegen mezelf, dat kan een adertje zijn die gesprongen is,,,
    wat meer kan geen kwaad ik heb immers geen buikpijn.. terwijl je zelf al voelde dat het niet goed was.
    Ook toen de vk een echo maakten waarop geen kloppend hartje meer zichtbaar was heb ik nog naar eindhoven gebeld om te vragen of ik daar niet nog een echo mocht omdat hun apparatuur niet deugde..... die dame zei gewoon tegen mij,, mevrouw als de vk zegt dan is het zo en dan houd het gewoon op...
    hoort het bij het rouwproces? of was ik mezelf gewoon voor de gek aan het het houden omdat ik het zo graag wilde?
     
  18. pasjuh

    pasjuh Actief lid

    22 nov 2010
    183
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal.
    Wil het niet vervelender maken, maar mijn gyn zegt dat 1 op de 8 zwangerschappen eindigen in een mk, ik lees hier steeds 1 op de 10...
    Het zijn er in ieder geval veel te veel, dat is wel duidelijk als je de verhalen hier zo leest!
    Iedereen heel veel sterkte gewenst met het verwerken, het is niet niets!
    Groetjes Pasjuh.
     
  19. Yvon1893

    Yvon1893 Fanatiek lid

    24 jun 2011
    2.177
    0
    0
    De kempen
    Hoi pasjuh
    De meesten zeggen 1 op 10
    Sommige 1 op 8 maar als je door gaat vragen klopt er niks van. De een zegt inclusief mensen waar ij het zo vroeg gebeurde dat ze niet eens ervan wisten. De ander zegt weer zonder.
    Veel mensen zijn niet eens bij de vk geweest. Mijn inziens is het niet te controleren.
    Maar het is iniedergeval veel meer aan de hand dan dat ik in eerste instantie erg in had.......
     
  20. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    dames ff een vraagje? ik heb mijn mk gehad op 1-7. moet ik deze dag berekenen als 1e cyclusdag?
     

Deel Deze Pagina