Hallo meiden Maartje gelukkig weer thuis dus. Hopelijk blijft alles nu rustig met je kleine meid en kan je lekker genieten. Marjol he nee he alweer mislukt. Zou toch wel fijn zijn als je eindelijk iets weet nog even doorbijten meid. Hier wel erg goed nieuws; Ik had vandaag mijn echo ivm dwarsligging maar mijn kleine is zelf gedraait en ligt al diep ingedaald met zn hoofdje. Dus van de opties keizersnee/stuitbevalling naar toch een thuisbevalling ben zo opgelucht dat hij nu goed ligt. Ik kijk nu teminste uit naar mijn bevalling We zijn gister ook getrouwd, Alle familie /vriendin waren erbij. Wel raar om zo in het middelpunt te staan maar het was een mooie dag.
Laura gefeliciteeerd met jullie huwelijk en dat de kleine gedraaid is en daardoor een thuis bevalling kan doen je mag al bijna. Marjol, getsie ik hoop voor je dat die bloedingen echt n keer ophouden. Ik hoop dat de volgende bloedtest wel lukt. Hier vanavond geland, en wat een pokke weer hier vanmiddag was het in Rome nog 27 graden, ik wil terrrug
Laura, dubbel gefeliciteerd....fijn dat het een leuke dag was...en zeker me je ma en inmiddels man natuurlijk! He wat shit marjol, kun je weer die kant op en moet je geduld hebben...zo niet verdiend!! El welcome back in de herfst.....
Laura proficiat met jullie huwelijk! En dat je kindje goed is gedraaid. Mamenzo bah een hoge bloeddruk. Doe rustig aan! Marjol, hoe kan de nipt nu weer mislukt zijn? Wat een pech!! Jij hebt echt een portie geluk nodig. Hier vandaag bij de vk geweest en alles helemaal goedgekeurd! En ik voel de baby bewegen.
Gisteravond begon het aan mij te knagen dat de verlos en gyn 1 week verschil hadden in uitgerekende datum. Dit was vorig jaar een teken van de trisomie 18. Net toch (weer) verlos gebeld en zij vonden een verschil van een week toch eigenlijk ook wel te groot. Ze gaan nu de echo fotos met elkaar vergelijken. Ik ben echt verdrietig en mijn vertrouwen weer helemaal kwijt en nu duurt nipt ook nog weer zo lang...we wachten maar weer af, maar langzaamaan weet ik echt bijna niet meer waar ik het zoeken moet van de stress.
Jezus wat een stress marjol!! En absoluut K*T dat die nipt 2x niet gelukt is!!! Wanneer gaan ze die nu overnieuw doen?? Sterkte met deze onzekere tijd!!
He jakkes marjol! Sterkte meid! Niet leuk die onzekerheid! Laura gefeliciteerd! Fijn dat de dag geslaagd was. Was je ook echt in vol ornaat ? Ben benieuwd! En super dat beeb eindelijk toch nog vanzelf goed is gaan liggen Mamenzo jij aan de methyldopa? Ik aan de metoprolol alleen dan voor ritmestoornis. Heb er nog last van naar wel wen stuk minder gelukkig. Rustig aan ook voor jou! El wat vreselijk om zo terug te komen ach herfst heeft z'n charme ook wel weer Fijne dag allemaal
Ik vind het zo ontzettend rot voor je marjol....en dan helemaal dat ook nog eens die test is mislukt... dat meten is millimeter werk, probeer je daar niet te druk om te maken... Ja blondie ik slikte dat zowiezo al (voor zwangerschap) enelapril Alleen krijg ik nu 1 geam per dag en die zooi mag max 3 gram...en aangezien ik Nog vroeg jn de zwangerschap zit vind ik het toch enigszins spannend...
Inmiddels door verlos gebeld en die heeft gyn gesproken. Hij heeft in een week tijd een week groei gezien met daarbij een sterke hartslag, veel beweging en geen verdikte nekplooi dus zij maakten zich absoluut geen zorgen. Het zou aan de diverse apparatuur liggen. Ben beetje gerust gesteld, maar diep van binnen knaagt het toch nu hopen dat we over twee weken wel de uitslag van nipt hebben.
Marjol, een dikke dikke knuffel voor jou. Wat ontzettend naar dat je nu nog zo onzeker moet zijn en voelen Wanneer heb je de volgende echo?
Ze geven me voorlopig geen echos meer om nog meer onzekerheid te voorkomen. Mag wel wekelijks hartje komen luisteren. Bedankt voor jullie steun.
En ben je daar zelf ook blij mee, dat je voorlopig geen echo's meer krijgt?? Als je al een kindje had met Trisomi 18 heb je daarna dan een verhoogd risico, of gewoon gelijk aan iedereen?? Wat moeten dit voor jou twee moeilijke weken zijn zeg!! Nogmaals een dikke knuffel van mij!
Marjol: pff wat een stress zo, hopelijk vliegen die 2 weken voorbij en krijg je gewoon een hele goede uitslag. Jammer dat je geen echo's krijgt, maar tot nu toe zijn ze allemaal goed, en anders extra stress door die metingen is ook niks. Hopelijk stoppen de bloedingen snel en kun je echt onbezorgt gaan genieten! Sterkte en een hele dikke knuffel!! Laura: Gedraaid wat fijn zeg toch thuis bevallen!!! Gefeliciteerd en natuurlijk gefeliciteerd met jullie huwelijk!! El : na vakantie weer in ons koude kikkerlandje, gelukkig wordt het komende week weer aangenaam rond 22 gr!!! Liefsvanmama goedgekeurd door de vk en al lekker aan het genieten van de bewegingen van je kleintje!! Mamenzo: Hopelijk hebben ze die hoge bloeddruk snel onder controle met de medicijnen en blijft het verder rustig! Sjonge het gaat ook niet vanzelf hier hè onbezorgt en zonder rare dingen zwanger zijn is er hier bijna niet bij:x:x Hier tot nu toe (durf het bijna niet hardop te zeggen) weer alles goed, Febe gaat weer helemaal lekker, spuugt een stuk minder en is verder heel tevreden. groeit goed donderdag 3010gr dus lekker aangekomen. Wel nu alles, bedje, kinderwagen, enz flink schuin, en liggend voeden (wat nog niet echt handig is, hopelijk kunnen we weer snel zitten, anders kan ik nooit weg, en moet voor half november nog een keer naar de efteling, zie mij daar al op een bankje liggen hahaha)
Lichamelijk prima. Geestelijk een wrak. Net in antwerpen geweest weer voor bloedafname en hopelijk lukt het nu wel. Ik baal van al die onzekerheid. Door ons verleden weet ik teveel waar het allemaal mis kan gaan en zie ik nu alleen de negatieve dingen. Ga ook afspraak maken met huisarts om te vragen of ik hierover met een professioneel iemand kan praten. Trouwens nog wel positief bloedverlies lijkt nu bijna weg.
Fijn dat het bloedverlies nu bijna weg is Marjol. En een hele hele dikke knuffel voor jou. Ik hoop dat je een profesioneel iemand kan vinden waar je je verhaal kwijt kan. Nogmaals dikke knuffel voor jou lieverd