Hihihihi ik ben nog niet helemaal hieperderpieper heb een zeurende onderbuik eigenlijk vanaf de middag al, blijf er wel rustig onder maar op de wc worden dd papiertjes wel uitvoerig gecheckt Ik kan helaas dat foto niet uploaden via mijn telefoon anders had ik hem graag geshowd. Vandaag wel de fertiliteitspoli gebeld maar weer dezelfde reactie als afgelopen maandag, wat ik echt raar vind maar goed ze heeft wel een afspraak gemaakt op 10 juni krijg ik de eerste echo ik zou dan 7 weken en 2 dagen zwner zijn
Zow ben weer terug uit Limbo land Vandaag gelukkig nergens last van gehad, wel van moeheid en zere boobies maar verder niks. Blij dat de buikpijn in ieder geval weg is
De bovenste test is van afgelopen dinsdag de onderste van vanmiddag. Oeps ik zie dat hij op de kop staat, in ieder geval de donkerste is van vandaag Begin er steeds meer vertrouwen in te krijgen, ik heb in ieder geval nog nooit zo'n positieve test gehad, ook niet in mijn eerste zwangerschap
ooh dat is een prachtige test!! (gelukkig op de kop ) nu kan het zkh het echt niet meer over de pregnyl hebben hoor, dit is een super ZWANGER test!! Duimen blijven draaien!!
Blondi, ja buik begint wat te groeien. Nog steeds bescheiden buikje, maar al wel bijna tien (!) kilo aangekomen... Waar ik het laat??
Zow ik moest even het topic zoeken Mieksel, dit vond ik op predictor.nl 3 3,5 kilo van je kind 1,5 kilo van het vruchtwater en de placenta 7 kilo gewichttoename van je eigen lichaam en die kilo's bestaan voornamelijk uit extra vet om je kind te beschermen, een liter extra bloed en het vocht dat je vasthoudt. 2 kilo hiervan komt door de groei van je borsten en je baarmoeder
Jaaaaa ik heb vandaag de ladies run gelopen Oh el kijk...wat mooi!!! Spamnend hoor...zoo fijn/leuk Hoe is het met lieve marjol?
spannend el!!! Hoe voel je je? Goed gedaan mamenzo.. ik zag 2 medailles! Ja al bijna 3e trimester... het gaat hard!!!!!!!!!!!!!!!
Mamenzo,wat ontzettend stoer en goed van je! Blondie hoe gaat het verder met jullie? Hoe gaat met iedereen en de kids? Marjol, lieverd, hoe gaat het met jou? Mieksel, meldplicht Hier gaat het wel, ik probeer wat rustiger aan te doen op het werk en heel duidelijk mijn grenzen aan te geven, wat weer voor "stress" zorgt. Pfff, maar goed, ik merk dat mijn hormonen wel toeneemt, vaker prikkelbaar,, sneller moe, slaap als een roosje , en kan erg huilen om dierenleed op tv (vond het altijd wel erg om te zien maar nooit echt een huilbui erover gehad)
Zo eventjes niet geschreven. We hebben nu pauze dus ben er ook minder mee bezig. (ook wel even relaxed ). Ben nog wel naar de energetisch therapeut geweest en zij heeft aangegeven dat ik geen verbinding meer heb met mijn lijf door alle traumatische gebeurtenissen van de afgelopen jaren m.b.t. zwanger zijn. Deze zouden al begonnen zijn na de bevalling van P. Tot aan de bevalling liep alles prima en met de bevalling uiteindelijk na 16 uur (met 3 cm ontsluiting) een spoedkeizersnee omdat P. zijn hartslag flink terugliep. Vervolgens de Herpes Gestationes, waarbij ik in eerste instantie niet serieus ben genomen en 3 weken heb rondgelopen met helse jeuk waarvan niemand wist wat het was (kans 1:50.000). Uiteindelijk is daar trauma op trauma bijgekomen. Ze gaat nu proberen mijn energiebanen te herstellen, zodat ik weer vertrouwen in mijn lijf ga krijgen. Mijn man is nogal sceptisch er tegenover, maar ik denk baat het niet schaadt het niet. Bizarre is wel dat ik voor het eerst in 5 jaar pilvrij zijn een cyclus ga hebben van 29 dagen (gem. voor mij is tussen de 32-35 dagen met uitschieters naar 40). Dat vond ik dan wel weer opvallend. Nu weer aan alle vitaminepreparaten over een maandje de laatste bloedonderzoeken en dan op in oktober op naar Gent. Voor nu zijn we druk met P. zijn nieuwe slaapkamer, want de babykamer kan echt niet meer. El: heel veel succes bij de echo...als je een goed gevoel hebt dan komt het helemaal goed!