Mijn eisprong zit er weer aan te komen (denk ik). Ben aan het tempen geslagen sinds een dag of 5, dus ben benieuwd of ik iets ga zien op mijn grafiekje op FF... Weer flink aan het klussen dus komende dagen
Lieve allemaal, Dank voor t meeduimen maar helaas... Op dag 37 vanmorgen hevig ongi geworden. Heb al wel 6 paracetamol op en moest ook nog twee uur te paard vandaag, auw.. Heeft mijn lijf me weer goed op t verkeerde been gezet :-/ Liefs
Kache, ja kan me voorstellen idd dat dat even slikken is! Rebma, fijn dat je baat hebt bij acupunctuur! Collo, ja dat snap ik dat je dan even laat schieten! Naar ook beter voor je lichaam na een ongi, alles werkt weer en is goed 'schoon' ! Tulip, fijn eindelijk weer een ongi, kun je weer door naar een frisse nieuwe start! Kruimel, ach wat jammer van je ongi... Volgende ronde, nieuwe ronde, nieuwe kansen!! Hier fijn weekend gehad! Morgen verwacht ik mijn ongi. Na deze ongi willen we er weer voor gaan!
meiden, ja ook niet gedacht dat ik er ooit blij mee zou zijn, maar het werkt allemaal weer iig. kruimel, he balen!! Hier ook vrij heftig, maar dat mag ook wel na 11 weken dna, spannend hoor.
@Kruimel1; Balen dat je ongi er is, had zo gehoopt op een positieve test! Op naar de volgende ronde! @Collo003; Ja ik ben ook benieuwd. Ik ben vandaag tussen de 6 weken en 7wk2dg. @Tulip; Nu kun je er weer helemaal tegenaan! Succes en geniet ervan... Zometeen komt de vrouw van MvM, spannend. Hoop dat daar een positieve test bij is, pff, daar maak ik me echt zorgen over.
vandaag op dag 34 van cyclus ongi geworden! gelukkig werkt alles weer naar behoren. op naar de volgende ronde
Mag ik vragen vanaf welke dag jullie rekenen met de cyclus na de mk. De dag gat het bloeden begon of de dag dat je het vruchtje(zakje) ben verloren? Ik dacht vorige week mijn eisprong te hebben gehad, maar nu heb ik opeens alweer last van bloedingen. beetje vroeg dan dus? Ik moet zeggen dat ik het allemaal heel zwaar vind. Ben erg depri de laatste dagen. Net de stad in geweest hoopte met een paar mooie aankopen op te knappen. Kom je overal positiekleding tegen en zwangere vrouwen en kinderwagens met pasgeboren baby`s. Kan me nergens op focussen. Bah morgen weer aan het werk groeten
En weer terug van een heerlijke wintersportvakantie, echt onwijs genoten! Ook mijn ongi weer gehad, dus ronde 5 is volop van start! @ Meiden die zwanger zijn, wat heerlijk voor jullie en hoop dat het genieten gaat lukken, want dat hebben jullie verdiend! Hoe is het verder met iedereen!!?
Jaaaaaaa ik heb 26 april de eerste echo! Ze tellen toch vanaf de eerste menstruatiedag, dus is het vruchtje als het goed is iets jonger dan zij nu rekenen. Ik ben naar mijn berekeningen op 26 april 6 weken en 5 dagen, zij tellen 7 weken en 3 dagen. Ben benieuwd...
Ik had echt een knaltest bij MvM. Werd echt super donker! Nu zo blij he... Sandana, fijn dat jje de 26e de echo krijg, spannend he! Inderdaad allebei nog een baby in 2012. Poeh heb nu pauze op het werk en ben ineens zo moe! Pfff.. nog een paar uurtjes!
@ Rebma: Ik reken vanaf de eerste dag rood bloedverlies en niet vanaf de dag dat ik het vruchtje ben verloren. Ik had na mijn mk een week na het vruchtbare slijm al lichte bloeding. Denk nu dat ik misschien wel vruchtbaar slijm heb gehad, maar geen eisprong. Dikke knuffel
@ rebma, mij is door vk verteld te tellen vanaf dat je t vruchtje verloren bent. zolang je t vruchtje nog bij je draagt denkt je lichaam nog steeds dat je zwanger bent
Dankje! Zo heb ik nu ook gerekend en dan is me lichaam minder van slag als me psyche! @kinderwens nu maar lekker in het kannetje plassen. Welk kado heb je gekozen? @noorus. Welkom terug heb je nog goede sneeuw gehad? Waar was je? En genoten van je après ski?
Oeh Tulip gefeliciteerd dat je nu ongesteld bent geworden. Jeetje 11 weken! Ik hoop dat de volgende niet zolang op zich laat wachten. Ik had ineens een te korte cyclus met een ei midden in de week dat mijn man weg was. Kansloos dus Maar deze week hou ik er rekening mee en klussen we lekker de hele week. Moet lukken denk ik dan! groetjes!!!