Ik zou aandringen op deze week nog een echo. Denk dat je echt wel 6 weken bent gezien je knalstrepen. Je weet dat de donkere streep op je predictors de teststreep is he?
Ik denk dag jr menstruatie geen menstruatie was en dat je direct na je miskraam weer zwanger bent geraakt aangezien je witte testen had na je miskraam. Ik gok een week of 6. Mocht je ineens pijn krijgen of echt beroerd worden ga dan naar de eh. En misschien een idee om bij een echo buro even zelf een echo te boeken
Wauw wat een verrassing! En wat een ongelooflijk onprofessionele vk. Zou echt een klacht indienen over haar gebrek aan kennis... of haar een aflevering I didnt know I was pregnant laten kijken. Als je nou wat minder kennis (-hebbende forumgenoten) had zou je nu denken dat je niet zwanger was en wellicht gaan roken/drinken/etc... En fijn ook dat je de cb ook geldverspilling vindt O en gefeliciteerd
Hier kan je niet omheen hoor Wel echt een slechte reactie van de vk! K hoop dat je snel meer weet!! Nu even bijkomen van deze verassing denk ik
Oh jij bent echt HARTSTIKKE zwanger meid! Denk nu rond de 6 weken inderdaad, kan ook iets minder zijn als je een latere eisprong had ivm je miskraam. Gefeliciteerd! En je kunt eerder gaan, maar als je nergens last van hebt (bijv. Nog meer bloedingen of ernstige buikpijn) is wachten tot de 16e ook prima hoor
Wat jammer die reactie van die vk zeg. Ik zou hun nog even bellen als je een goeie echo hebt gehad. Want dit lijkt mij ook hartstikke zwanger! Ik heb trouwens ook een lange bloeding gehad . Van 4 a 5 dagen. Ik dacht ook gewoon een menstruatie. Later bleek dat ik zwanger was. Helaas ging dit wel mis. Maar ik had niet zulke mooie testen als jij.
Ik snap dat je het duur vind maar ik zou gek worden en echt die cb wel kopen. Zwanger ben je zoizo wel. Denk dat je een dikke 3+ krijgt
Inderdaad, heb je meer aan dan aan een test die je gaat vertellen wat de streepjes je ook vertellen. Die 3+ kan nog van alles betekenen, een echo geeft duidelijkheid.
Precies. Ik kan nu namelijk een 3+ test produceren maar ik zit toch echt oo het meest akelige wachtbankje ooit. Die van het wachten op de miskraam
Jeetje wat een verhaal zeg. Goed dat je een andere vk hebt gebeld. Ik zou persoonlijk ook niet kunnen wachten tot de 16e in jouw geval en z.s.m. een particuliere echo laten maken. Maar misschien dat jij wat meer geduld hebt. 1 ding is zeker: je bent echt hartstikke zwanger! Gefeliciteerd!
Bedankt voor al jullie berichten! Doet mij heel goed en sterkt mij in mijn gevoel van zwanger zijn. Ik denk ga heel eigenwijs wachten tot de 16e. De kans dat er een hartje klopt is dan het allergrootst en als ik nu een ring zie of een vruchtje zonder iets, word ik denk ik heel onzeker en gestresst. Bedankt voor het waarschuwen, als het niet goed gaat! Ik houd het goed in de gaten. @Izzie7676 dikke knuffel voor jou, wat zal je je rot voelen.
Wauw wat een knallers. Zoals anderen ook al zeiden, denk dat je rond de 6 weken bent. Nu knalt de test nog, als je blijft testen kunnen de lichter worden omdat de test het niet meer aan kan. Zou echt geweldig zijn! Ik duim voor je dat je een prachtig zwangerschap mag hebben!
Wat een verhaal, jeetje... Echt een belachelijke reactie van de vk, in het eerste jaar heeft ze geleerd dat bloedverlies er gewoon bij kan horen. Ik duim dat het allemaal goed zit bij je!