Hallo, Ik heb 5 weken geleden een miskraam gehad was toen 7,5 wk zwanger, gelukkig ging de miskraam helemaal natuurlijk. Nou was mijn vraag hoelang het duurt voordat mijn hcg uit mijn lichaam is, want test nu nog steeds positief? Iemand hier ervaring mee? Groetjes
Ik had ook zo lang na mijn miskraam een positieve test. Uit mijn hoofd tot zes weken erna. Ik was 7+5 toen bij mij een Missed abortion werd vastgesteld en have week later is het toen opgewekt. Het kan wel tot acht weken duren voordat het hcg uit je lijf is. Ik heb ook lang geen ovulatietesten kunnen gebruiken omdat die miet betrouwbaar waren. Succes met wachten.
Ooh oke, het kan dus nog even duren ik heb nu nog steeds een heel vel streepje, ik kan idd ook niet een ovulatie test gebruiken want die testen ook positief. Baal ervan dat mijn lichaam hier zo lang over doet wil zo graag gewoon verder! Ik zie dat je nu wel weer zwanger ben, gefeliciteerd! Ik hoop voor jou dat nu alles wel goed mag gaan.
Hier wel eens tot 10 weken erna.Als je het niet vertrouwd,gewoon even bellen.Is er wel gekeken of alles weg is?
Gek dat je dan nog positief test als je schoon bent. Je menstruatie al gehad? Anders zou ik een extra controle laten doen. Kan je ook niet zwanger zijn van een nieuw vruchtje?
Nee nog steeds geen menstruatie gehad, en helaas ben ik ook nog niet zwanger. Had afgelopen vrijdag inwendige echo en daar was niks op te zien, ook niet qof er nieuwe eitjes klaarstonden.. zaterdag getest en die was positief, dus daar ga ik niet vanuit. Ik ga volgende week weer testen en als het dan nog steeds positief is ga ik de dokter weer bellen.