Ik herken me erin dat ik gewoon nu meteen weer zwanger wil zijn. Ook omdat ik al over de 40 ben. Maar ik heb al wel twee goede zwangerschappen gehad dus begrijp dat het wat dat betreft echt zwaarder is voor jou. Ik hoop dat je een goede controle hebt volgende week!
Hoop het ook en dan duimen dat het allemaal goed is morgen eerst bloed prikken bij de ha omdat ik nog steeds gevoelige borsten heb en hele gevoelige tepels staan ook nog steeds constant recht op ook al is het een week geleden dat ik negatief testen hoop echt dat alles in me lichaam een beetje op orde is word echt gek van het wachten tot alles weer goed is en we opnieuw kunnen proberen zo frustrerend en deprimerend weet af en toe niet wat ik met mezelf aan moet zo gek word ik er van stop nu wel met ovluatie testen want dat helpt ook niet echt hoor het volgende week wel hoe het ervoor staat en heel heel heel erg hard hopen dat het snel weer raak is...
Meiden dank jullie wel voir alle lieve reacties. Ik kan me heel goed voorstellen, icequeen, dat elke minuut er een teveel is. Wat ontzettend vervelend voor je. Ik heb helaas geen eerdere ervaringen. Ik was vandaag bij de gyn, tegenover alle gelukkigen met echo, mijn buik in zag er leeg uit. Dat voekde wel beter. Ik voel me ook niet zo zwanger meer. Ik denk dat het dus allemaal tussen de oren zit. Zul je zien dat dat hcg ook snel afneemt. Daar moet ik nog een keer op prikken. Ik leef met je mee icequeen. Ben benieuwd wat de uitslag wordt.
sorry dar ik niet op iemand reageer. vandaag naae het ziekenhuis gegaan en ik heb de pillen gekregen. ik kan het niet meer ik ben zoooo moe en verdrietig. ik was vanochtend op het werk maar in huilen uitgebarsten.
@beertje ik heb me voor de rest van de week ziekgemeld op het werk. Zo wordt dat toch niks. Ze waren heel begripvol.
He meiden wat verdrietig allemaal! Ik hoop voor jullie dat t nu eindelijk is doorzet en dat je dan ook verder kan. Ik hoop ook echt weer snel zwanger te zijn en probeer me daar nu op te richten. Maar dat is voor mij ook makkelijker nu omdat t allemaal los is gekomen.
Ach Beertje... dikke knuffel van mij! Blijf thuis, rust uit, je moet kunnen uithuilen en niet doorsjacheren hoor!
Hoeveel bloed moet er eigenlijk komen op die pillen? Ik heb gisteren een paar keer wat stolseltjes verloren, niet heel groot, voor mijn gevoel nog niet genoeg. Geen vruchtje in ieder geval. Ben een aantal uur op geweest met soort weeën, dat begon pas om 23uur, 11 uur na het inbrengen van de tabletten. Erg laat, had ik niet verwacht, ik viel uiteindelijk om half 3 in slaap. Ik had slaaptabletjes thuis liggen maar die durfde ik niet in te nemen omdat ik als er wat was wel wakker wilde zijn. Nu is het middel volgens mij uitgewerkt. Ik denk dat ik vandaag toch de tweede dosis moet inbrengen. Toch maar overdag wat extra rusten.
@astrid40, ik kreeg 3 uur na inbrengen al krampen die steeds heftiger werden en na 5 uur echte weeen werden, 7 uur na inbrengen ben ik het vruchtzakje toen verloren, maar bijna geen bloed. Uiteindelijk was mijn baarmoeder wel schoon na 2 weken. Het vruchtzakje had een beetje een wittige kleur en was bij mij zo groot als mijn handpalm. Hopelijk zet het snel voor je door astrid40 en hoef je geen curretage... Sterkte!
Dankje jenseper!! Elke minuut duurt idd te lang zit nu te wachten bij de ha om bloed te prikken voor hcg... Beertje wat erg voor je leven allemaal met je mee echt heel veel sterkte en kracht toegewenst vandaag hoop dat je niet te veel pijn heb/krijgt en dat alles in 1x weg is..
@noralie87 dat klinkt alsof ik er nog niet vanaf ben. Vandaag poging twee, en anders wordt het morgen een curettage. Mijn man was best een beetje aangeslagen van vannacht, hij had niet gedacht dat ik echt een soort weeën zou krijgen. Ik had het wel uitgelegd, maar het zien is toch anders.
@astrid040 hoop dat de tabletten werken en dat er geen curretage nodig is is toch mooier dat het lichaam hetzelfde kan doen ik verloor met hele erge hevige en veel weeën heel veel bloed en stolsels maar geen vruchtje die verloor ik de volgende ochtend pas toen de pijn en krampen al uren weg waren daarna bleek alles helaas nog niet helemaal schoon en alsnog curretage ondergaan dat is nu 3 weken geleden..
Icequeen87 ik hou overal rekening mee. De gyn dacht ook heel fijn met ons mee. Als het morgen nog niet af is gekomen dan krijg ik de curettage. Ook omdat ik volgende week vrijdag een belangrijke bruiloft heb waar ik fit voor wil zijn. Emotioneel gezien heb je ook wat tijd nodig, wil ook op tijd een beetje van mijn jankerige gevoel af zijn.
Ik wil me graag aansluiten. Op 31-12 bij de eerste echo een vruchtje te zien van 5 WK bij een zwangerschap van 8,5 WK. Volgens de gynaecoloog wellicht een misrekening. Nou ammehoela, vandaag een nieuwe echo na een week tussen hoop en vrees en gewoon nog steeds een vruchtje van 5 WK. Vrijdag staat mijn curettage gepland. Ik ben er vrij rustig onder, eigenlijk alleen maar opgelucht dat ik nu duidelijkheid heb en er iets uit mijn lichaam gaat, wat er eigenlijk al weken niet meer hoort te zitten. Daarna probeer ik het een plaatsje te geven en wil ik me richten op 2014, want voel me nu nog teveel in 2013 hangen. Sterkte iedereen met het verlies. Blij dat ik nu ergens m'n verhaal kwijt kan, mocht ik het nodig hebben. Liefs, tiniedice
@Tiniedice: wat een vervelende afsluiting van 2013! Hopelijk kan je het snel afsluiten en goed verder in 2014. Sterkte!