hoelang duurt een miskraam? (9.3 weken zwanger)

Discussion in 'Miskraam' started by Maartje78, Oct 15, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Maartje78

    Maartje78 Bekend lid

    Nov 16, 2007
    563
    0
    16
    Hallo,

    Ik had vorige week vrijdag na 9 weken een slechte echo, met een lege vruchtzak. Nu ben ik net begonnen met bloeden, wat kan ik nu verwachten, kan ik beter thuis blijven wachten of kun je nog gewoon alles doen. Ik heb eigenlijk best wel wat op het programma staan, en moet nog weg maar heb geen idee of ik het beter kan afzeggen

    Gr Maartje
     
  2. mamajess1982

    mamajess1982 Actief lid

    Jan 13, 2012
    457
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi,

    ik heb op dit moment een vroege miskraam maar vanaf het moment dat ik ging bloeden werd de pijn met het uur erger en was ik heeeel blij dat ik me werk afgebeld had. maar ik denk dat dit per persoon kan verschillen?
    veel sterkte gewenst in ieder geval!
     
  3. Loki09

    Loki09 VIP lid

    Oct 2, 2009
    7,631
    2
    38
    Brabant
    Het kan snel gaan maar ook heel lang duren. Is er niet gesproken over pillen of curettage? Aangezien het een lege vruchtzak betaamd, betekend dit dat het er al zo'n 5 weken zit zonder verandering.

    Ik denk dat je best dingen kunt blijven doen, als je een pakje maandverband meeneemt en naar huis kunt op het moment dat dat moet. Maar het is wel erg onzeker om zo rond te moeten lopen!

    Sterkte
     

Share This Page