miskraam of toch niet...

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door wan84, 30 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wan84

    wan84 Lid

    18 okt 2010
    7
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Ik heb op 14 oktober een zwangerschapstest gedaan, welke positief was. Wij helemaal blij natuurlijk.
    Op 20 oktober kreeg ik last van een beetje bruinverlies wat overging naar helder rood bloedverlies. Dit bij elkaar heeft 9 dagen geduurd. Het was qua hoeveelheid als een gewone menstruatie, het duurde alleen wat langer. Verder heb ik geen kramp gehad.
    Maar tot vandaag zijn mijn zwangerschapstesten positief.
    Is dit een miskraam geweest en zit er nog Hcg in mijn lijf of is er ook een mogelijkheid dat deze zwangerschap nog intact is.

    Ik heb ook contact gehad met de huisarts, maar deze geeft als advies; afwachten.
    Ik zou zelf zo graag wat meer duidelijkheid hebben.
    Kun jij deze me misschien geven.

    Bedankt.
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Als het zoveel was als een menstruatie dan ben ik bang dat het mis is gegaan. Je kan nog tot wel 2 wkn na een miskraam positief testen. Het best wat je kan doen is nu 2 wkn wachten en dan nog eens testen. Is deze positief ga dan bellen voor een afspraak bij een verloskundige is deze negatief dan is het helaas een miskraam.

    Imke
     

Deel Deze Pagina