Zijn er dames die ervaring hebben met temperaturen na een miskraam? mijn temperatuur was van normaal voor eisprong 36.4 naar 36.2 gegaan. Na wat ik dacht dat mijn eisprong was ging mijn temp. niet naar 37 maar naar 36.4 en vandaag 36.5. Mijn app geeft aan dat ik toch een eisprong heb gehad, zo voelde dat ook.
Ik ben 26 maart gecuretteerd en mijn temperatuur schommelt ook meer,/ De 1e keer dat ik ongesteld werd, daalde mijn temp pas erna. Mijn temp voor eisprong is wat hoger dan eerst, maar stijgt wel mooi door.
ok die van mijn is wel na twee weken weer gestegen na mijn gewone temperatuur. Mijn app zei dat het een eisprong was, nu na zeven tied agency er na nog steeds die temperatuur en niet zwanger. Ik moet mijn eisprong nog krijgen. Ik zit vandaag op een maand na mijn miskraam. Als het een cycles word hij erg lang. bedankt voor het bevestiging van mijn vermoeiden.
Het is normaal als je cyclus wat ontregeld is, daar zal die temperatuur ook wel mee te maken hebben denk ik. Je hormonen moeten weer in balans komen. Als je het niet vertrouwd bel gerust je huisarts!