juist niet doen!! dit verstoord de zuurtegraad en dood dus alle goede bacterien. katoenen ondergoed, wassen met water, niet te strakke broeken. en je zegt dat je alleen condooms gebruikt? is het geen allergische reactie dan?
Ik krijg er altijd extra last van als er beschermhoezen D) gebruikt worden.. Dus die zijn de deur uit , het is ook een stuk minder geworden , toch helpt er indd weinig op lange termijn , de huisarts zei niet meer met zeep wassen , maar ook dat is de oplossing niet (hier niet in ieder geval.)
Ik WEET hoe het is om een schimmelinfectie te hebben!!!VERSCHRIKKELIJK...Vanaf het begin van mijn zwangerschap tot aan Februari dit jaar heb ik er elke dag last van gehad..Keano is nu 1.5 dus kun je nagaan hoelang al...Ik heb van alles geprobeerd van die eieren(zo noem ik ze maar)pilletjes, noem het maar op...Ik heb nu Miconazolnitraat ik smeer het erop en weg is het...sinds ik dit gebruik heb ik er gelukkig geen last meer van..Veel succes want weet hoe erg het is en irritant..
maar die miconazolnitraat is dus voor uitwendig gebruik, had je geen last van inwendige schimmel dan?
hier precies hetzelfde, ik had op een gegeven moment altijd een schimmel! ik kreeg van de ha al gewoon zalf mee,en als het weer begon kon ik weer gaan smeren. dus eigenlijk blijvend smeren. gebruik je misschien medicijnen waardoor het zou kunnen komen? mijn ha dacht er toen zelfs aan dat ik ( wat heeeeel erg weinig voor komt) allergisch zou zijn voor mijn man's sperma.(ook omdat ik na de sex altijd pijn heb) eigenlijk zou ik door gestuurd worden naar de gyn om alles uit te laten zoeken. alleen was dit niet meer nodig, ik weer wat iedereen zegt over dat lactacyd zo slecht is enz enz. maar mijn ha wist het ook niet meer en zei bij sommige wil het JUIST WEL helpen. toen ik dat iedere dag ben gaan gebruiken en later niet elke dag meer. goede ondergoed,na de sex goed wassen enz was het bij mij over. dus tja de lactacyd helpt bij mij dus wel! ( misschien is mijn zuurgraad al verstoord) en anders zou ik zeggen laat je doorsturen naar de gyn zodat die het kan uitzoeken!! succes! ik weet hoe gek je er van kan worden..
Ik had ook een schimmelinfectie, ik vertelde telefonisch aan de assistente waar ik last van had, daarna moest ik de huisarts die middag in het telefonisch spreekuur spreken en ik kreeg toen zalf voor geschreven wat ik later op kon halen bij de apotheek wat daar al klaar lag op mijn naam. Paar dagen gesmeerd en het was over, maar omdat het een kuur was moest ik het 2 weken lang gebruiken. Snachts kon het goed in trekken dus snachts smeerde ik het erop en erin.. bij mij was het van jeuk naar pijn overgegaan dus ik had zoiets van 'en nu wil ik er vanaf' want huilen van de pijn is niet iets wat ik normaal ook doe... Het is niks om je voor te schamen, veel vrouwen hebben het. Bel gewoon je huisarts en je kunt later op die dag het zalfje halen. Geloof me dan ben je blij dat je hebt gebelt!! Het voelde weer hemels om zonder jeuk door te kunnen gaan. Ook kwam het bij mij door mn zwangerschap en inlegkruisjes, die gebruik ik sindsdien niet meer, het kan nu meer 'ademen'. Sterkte!!!
Die heb je ook voor inwendig gebruik. Ik had die tube nog en smeer het nu ook op mn voet als ik weer is een schimpie meeneem uit het zwembad Werkt goed, voor wat voor schimpie dan ook, binnen of buiten
Zowel inwendig als uitwendig behandelen, dat is denk ik stap 1. Verder niet te vaak wassen. Regelmatig een schone onderbroek aandoen, en alleen katoenen dragen. Geen inlegkruisjes gebruiken. En anders misschien door de arts laten onderzoeken. Misschien kan hij de afscheiding onder de microscoop bekijken, zodat zeker is dat het een schimmel is. Sterkte, ik weet dat het supervervelend is.
hoihoi, Ik kreeg eerst ook van die eitjes, die hielpen niet goed genoeg. Als ik er nu weer eens last van heb krijg ik gynomyk, dit is zalf met inbrenghulzen, waardoor het erg diep komt. Dit helpt echt perfect! Succes!
Kom ik weer aan met m'n middeltje uit grootmoeders tijd: Sterke brandnetelthee zetten, dit laten afkoelen en na elk toiletbezoek de boel met de brandnetelthee deppen. Werkt verkoelend en zuiverend.
schimmels leven op suiker. tenminste zo werkt het in de darmen. misschien daar ook wel. Dis misschien geen suiker meer in de koffie. ik zeg maar iets. haha misschien gebruik je wel bijna geen suiker hoor. haha lees net terug dat iemand anders dat ook al voorgesteld heeft. Wat zegt je huisarts ervan misschien kweekje maken kijken welke schimmel het is.
vroeger waste ik me heel veel van onder (gewoon met water) maar nu ik dat niet meer zo vaak doe, heb ik er geen last meer van! Ik ben wel schoon hoor, maar te schoon kan ook zorgen voor schimmel. Ik trek wel 2 keer per dag een schone onderbroek aan. Is het mogelijk dat je allergisch bent voor wasmiddel waarmee je onderbroek gewassen wordt, omdat je het tijdens de menstruatie niet hebt (en ws. maandverband gebruikt en niet in contact komt met je onderbroek)
ik heb het ook heel erg gehad, maar nu nog maar af en toe gelukkig!!! Ik merk dat het erger wordt als ik suiker eet (dus puur suiker in de thee, maar ook snoep, chocola, etc..). Verder gebruik ik als ik seks heb gehad nu multi-gyn actigel. Dit helpt ook goed. Soms in combinatie met een anti-schimmelcremepje voor de buitenkant zeg maar. Ook ben ik gestopt met tampons gebruiken, dit heeft ook gescheeld. Verder; veel water drinken en gezond eten, is goed voor je weerstand, dat helpt ook allemaal mee natuurlijk.
Als je reageert op suiker, dan zou het echt wel een Candida kunnen zijn. Zoals iemand al eerder zei, geen inlegkruisjes gebruiken. Vond dat niet altijd prettig dus ik ben tena inlegkruisjes gaan gebruiken en nu heb ik het ook minder vaak. (Het is wel duurder dan gewone inlegkruisjes) Groetjes Monique
Zo te lezen zijn er toch meer meiden/vrouwen die er last van hebben, gelukkig ben ik dus niet echt de enige, gisteren zalfje gehaald en gebruikt, merk wel dat het iets minder jeukt, een kijken hoe het over een paar dagen is. Bedankt allemaal voor jullie reactie en tips.....
Ja, een latex-allergie ofzo? Er zijn ook latexvrije condooms. Maar als je al een aantal keer bij de huisarts geweest bent hiervoor, neem ik aan dat er een kweek is gemaakt... dus dan zal het wel geen allergie zijn.....
ik had het ook vaak tijdens de zwangerschappen maar mijn huisarts zei toen dat ik onder zonder zeep moest wassen. ik deed het iedere dag met zeep of douchgel en idd na dat ik daarmee stopte was het gelijk weg. Het beste is alleen water maar af en toe kan geen kwaad
Ik heb nu ook een schimmelinfectie. Vanmorgen heb ik de huisartsenpost gebeld omdat ik het echt niet meer trok van de jeuk. Ik had wel een zalfje al gehad maar het werd alleen maar erger. Nu heb ik zo'n fluconazol capsule gehad. Weet iemand hoe lang het duurt voordat dat werkt? En ik moet wel een inlegkruisje dragen omdat ik nog een beetje vloei, is dat heel erg denken jullie?
Ik heb er gelukkig nooit last van, maar mijn vriend wel! En dat is ook echt niet leuk, want dan wil hij ook geen sex! Maar dat wil ik dan ook niet, want dan is zijn ding helemaal rood, het gaat elke keer wel weer over, maar soms heeft hij het zo maar weer. Ik zeg wel eens tegen met wie sex je nog meer dan??!! haha maar geloof niet dat hij dat doet hoor. Maar heeft er iemand daar ook een tip voor?