Hallo, Je zet toch maxi cosi vast met gordel?? Hoe doe je dat? oftewel hoe werkt het? En kan je de maxi cosi in de auto laten? want ik doe Yassir in de reiswieg en vervoer hem met de maxi cosi in de auto. Wordt de maxi cosi niet gestolen, kortom hoe doen jullie het?? Misschien domme vraag, maar ik weet het echt niet. Dit is mijn eerste beeb vandaar. Tips zijn welkom
Hoi Hanan het kindje moet met gezicht naar de rugleuning van de bank kijken . het lange gedeelte van de gordel gaat achter de maxicosi langs en het korte gedeelte over de beentjes dan staat hij goed . en de maxi cosi in de achterbak als de baby in de wagen ligt dan ziet niemand hem liggen en kan hij ook niet gestolen worden. groetjes jacoba
als je voorin de auto een airbag hebt mag de maxicosi niet voorin maar moet dan achterin de auto. ivb met verstikkingsgevaar als je een ongeluk krijgt.
Wij hebben vandaag " geoefend" maar ik vond het nog niet meevallen hoor zeker achterin niet! Helaas airbag voor dus daar mag ie niet staan
Wij kunnen de airbag voor zelf uitschakelen met de sleutel, dus als ik alleen met Milan op pad ga dan gaat hij voor en anders gewoon op de achterbank.
Hoi Hanan, Er is tegenwoordig ook een systeem waardoor je de gordel niet meer nodig hebt maar de mc op een soort basisset in de auto klikt. Erg handig, kosten zijn zo'n 100 euro. Ik meen dat het Isofix heet, het past niet in elke auto. Zou je even kunnen informeren voor jouw geval. Wij wonen in een grote stad en weten van bekenden en vrienden dat mc's hier uit de auto worden gestolen... Succes
Dat heet inderdaad Isofix, redelijk prijzig vind ik, maar hoef je dus geen gordels voor te gebruiken. Toen wij een maxi cosi aanschaften werd ook verteld over dit systeem, maar je moet dan wel een maxi cosi hebben die hierop past; die van ons doet dat niet, wij gebruiken dus de gordels (nog wel ff oefenen)
Er bestaat ook een easy-base voor diegene die geen isofix hebben...de easy-base kan heel makkelijk in de gordel en de maxi-cosi klik je er zo op! Ik heb deze ook, want de gordel van mijn auto past niet langs de maxi-cosi, is tekort.
Oke bedankt voor de tip. Ik ga gauw kijken wat de mogelijkheden zijn voor onze auto. Maar waar kan ik het Isofix kopen? Soms leen ik de auto van me zus, kan ik deze dan ook makkelijk afhalen?
Isofix is een optie die OOK in je auto moet zitten, het zijn bevestigingspunten in je auto waar je de Isofix MC in vast kan klikken. Heeft je auto geen isofix dan heeft het ook geen zin om een isofix MC te kopen..
Je hebt idd isofix-haken in je auto nodig. Zitten tussen de leuning en de zitting van de achterbank. Je kunt even met je handen ertussen om te voelen of de hagen/ogen er zitten. De isofix-basis kost ongeveer 150,--. En een maxicosi met isofix kunt je ook nog gewoon in de gordels vastzetten. Wel zo handig als je bijv. twee auto's hebt waarvan maar 1 met isofix (zoals wij). Pim
Wij hebben die haken niet in de auto, dus dan houdt het op. Moeten we het gewoon op de oudewetse manier doen.