Zoals ik al aangaf ben ik in verwachting van de tweede. Na wat gereken zou ik uitgerekend zijn op 8 augustus 2011. En zou ik nu ongeveer 5 weken en 4 dagen zwanger zijn. Vorige week heb ik meteen contact gehad met de huisarts en over ongeveer 4 weken moest ik maar even bellen voor een afspraak. Maar afgelopen weekend begon ik al last te krijgen van mn banden (heb ik nu nog steeds) en mn buik begint toch echt al wat te groeien. Dus vandaag maar even naar de huisarts geweest. Mijn laatste periode was anders dan normaal; 2 dagen redelijk normaal ongi, toen 1 dag niks en vervolgens de 3 opvolgende dagen hier en daar een drup (heel donker). MIsschien toch al langer zwanger? Of een tweeling? Of groei ik vroeg? Allemaal vragen die door mn hoofd spelen.Toen ik zwanger was van Nicole begon ik pas na zo'n 11 weken te groeien en kreeg toen of iets later pas last van mn banden. Heb ook geen giga buik gehad.. Gewoon een mooie buik. Volgende week vrijdag moet ik naar het ziekenhuis voor een echo en hoop ik meer duidelijkheid te krijgen. Pff ben zo benieuwd!!!!!! Ik kan bijna niet wachten tot volgende week. Wat zijn jullie ervaringen met een 2de zwangerschap? En wat denken jullie??
Vroeg bandenpijn tijdens 2de zwangerschap is heel normaal. Ik heb het nu vanaf dag 1 al.....en echt pittige pijn hoor. Ik was een week geleden al aan het groeien...heb al een buikje die ik aan alle kanten probeer te verbergen. Had ik bij mijn eerste ook niet maar dat gaat nu sneller omdat alles al uitgerekt is door de 1ste. Hoeft helemaal niet te betekenen dat je langer zwanger bent of een tweeling is.....even om je gerust te stellen. Hoort er gewoon bij als het je tweede is. Mijn zus heeft precies hetzelfde gehad....was er toch echt maar 1! succes
Hey, Dank je. Daar word ik al iets rustiger van. Vond het zo raar. Nu maar afwachten wat ze vrijdag in het ziekenhuis zeggen/zien. Ben erg nieuwsgierig!!!
ik had het ook vanaf het begin heel erg! en wij hebben onze eerste pas...dus het kan goed hoor! leuk detail: onze kleine werd afgelopen zomer 8 augustus verwacht!! hij is uiteindelijk een maand te vroeg ter wereld gekomen maar toch... geniet ervan!
Allereerst gefeliciteerd! Een 2e zwangerschap kun je heel goed last hebben van vroege bandenpijn. Je banden en spieren zijn al eens opgerekt, en daardoor kun je het dus heel vroeg in de zwangerschap al voelen. Qua groei van de buik zijn het nu echt nog je darmen. Het lijkt inderdaad alsof je buik al flink aan het groeien is, maar dit zijn echter je darmen die ruimte maken voor het kindje wat gaat groeien. Dit kan gepaard gaan met obstipatie en juist diarree. Ik heb met name last gehad van dat eerste. Natuurlijk heeft dit alles wel te maken met de zwangerschap, dus ik zou zeggen, lekker genieten van dat buikje haha.