Hallo dames Ik ben vandaag 37.5 weken zwanger, en vandaag heeft de gyn een inwendig onderzoek gedaan om te kijken of ik al wat ontsluiting had. ( ze willen me gaan inleiden over een week, maar moet dan wel ontsluiting hebben ) Helaas had ik geen ontsluiting Echter deed het inwendig onderzoek heel erg pijn, en de gyn bleef maar door porren en duwen :x Maar ik heb nu, een aantal uren na het onderzoek, nog steeds menstruatie pijnen en harde buiken. Is het normaal dat je na een inwendig onderzoek menstruatie pijnen en harde buiken blijf houden ??
Okee dank je wel voor je antwoordt. Hopelijk doet het wat ja. Ik heb al weken last van voorweeen, maar de laatste dagen lag dat behoorlijk stil. Nu krijg ik sinds vanmiddag dan die menstruatie krampen. We zullen afwachten
Ik herken dat ook van vorige zwangerschap.. Lijkt alsof hij/zij gestript heeft.. Dit kan zeker wat doen hopelijk komt hierdoor wat ontsluiting. Spannend!
Maar kunnen ze je strippen als je geen ontsluiting hebt dan ? Gyn had het erover dat het voorste gedeelte een kleine opening had, maar het achterste gedeelte niet, en daarom konden ze me nu nog niet inleiden. Ben alleen vergeten te vragen wat hij bedoelde met voorste gedeelte en achterste gedeelte :S
idd lijkt wel alsof je gestript bent! Om je wat hoop te geven...ik heb ook zo`n onderzoek gehad met ook geen ontlsuiting en toch die avond begonnen met weeën!
Die heeft je inderdaad gestript, dan moet je binnen de 24 uur resultaat merken, anders heeft het niet geholpen
Klopt dan zou het binnen 24 uur moeten beginnen.. Maar ontsluiting kan ook een reactie zijn zonder dat de bevalling echt begint..
Ik heb het in ieder geval niet gehad. Ik vind het ook vreemd dat porren en duwen. Hebben ze je niet toevallig gestript ofzo? Ik zou eventjes met het ziekenhuis bellen, bij mij duurde inwendig onderzoek altijd heel kort.
mss heeft ie er wat aan liggen froemelen om het wat in gang te zetten..? Die van mij had dat toen ook gedaan en 3 dagen later was ik bevallen
Heb nog steeds menstruatie krampen. Ene kramp is wel wat erger dan de andere, maar pijnlijk is het wel. Dank je wel voor het vragen
Hoop echt dat het wat gaat doen dan Dat zou helemaal geweldig zijn. Was vanmiddag wel even en domper toen hij zei dat ik niet ingeleid kon worden nog. Laten we hopen dat het friemelen van vanmiddag iets in gang zet
maar wel vreemd dat ze niet heeft gevraagt of ze je mocht strippen, want dat gaat normaal gesproken in overleg. xxx joyce succe
Nee, de gyn heeft me niet gevraagd of hij me mocht strippen. Paar weken geleden kwam de gyn zelf met de optie om mij in te leiden met 38 weken, omdat ik het door bepaalde gezondheids problemen nu veel klachten krijg. Nu moet ik a.s woensdag ( 29-08 ) weer terug voor controle. Eerst zei de gyn dat hij me over een week weer wilde zien, en dan zou hij weer een inwendig onderzoek doen om te kijken hoe het ervoor stond, en ineens zei hij dat ik een woensdag maar weer terug moest komen.
Bij mij hebben ze me bij de tweede namelijk met 40w3d gestript, maar dat had ze eerder al aangekaart en op die dag zelf helemaal doorgesproken en heb ik ook echt toestemming moeten geven anders had ze het niet gedaan. uiteindelijk had het bij mij totaal niets uitgehaald en ben ik inderdaad preces met 41 weken ingeleid. xxx joyce
Bij mijn tweede dochter deed de gyn dit ook. Mijn inwendige onderzoeken deden nooit pijn. Maar dit heb ik echt wel gevoeld. Voelde haar ook heel duidelijk langs de rand gaan om maar zo te zeggen. Ik had op dat moment al weeën om de 10 minuten. En dat heeft 4 dagen doorgedaan tot ze mij uiteindelijk in gingen leiden omdat ik het niet meer trok. Gelukkig wel ontsluiting en 'verweking toen en na 6 uur en 15 minuten was mijn kleintje er gelukkig ook. Mijn lichaam had gewoon het laatste zetje nodig. Pfff als ik er nu weer aan denk...Die 4 dagen waren echt een hel!
heb nu nog steeds krampen, en net in mijn slipje vond ik vrij veel bruine afscheiding. Heb toen een wc papiertje over mijn onderkant gehaald, maar daar zat niets op. Dus het zat enkel in mijn slipje.