er zit hier heel de dag al een duif. beest vliegt niet en zit wat verstopt onder een pallet wat hier ligt. hij heeft een ringetje om zijn poot en het is een belgische duif. ik heb dat nummer op zon speciale site ingetikt waar je gevonden duiven kunt melden maar dan geeft ie allemaal error aan en dat het niet gevonden wordt. heb een kennis gebeld die duivenmelker is en die zei geef hem maar water en rijstkorrels. hij zit nu daarmee dus onder mn wasmand buiten. wat moet ik nu met dat beest?
Heb er ook ooit één in m'n tuin gehad. Toen wel de eigenaar gevonden. Die zei; waarschijnlijk is hij aan het uitrusten. Laat hem rustig zitten, als hij uitgerust is vliegt hij wel weer verder.
Heb ik idd ook eens gehad, vooral met dit weer willen ze idd even uitrusten! DUs zou hem gewoon laten zitten en afwachten, meestal vliegen ze na een paar uur vanzelf weer weg.
Nee dat zijn alleen de Nederlandse, de Belgische duiven zijn wat taaier... Ik zou het even een dag aankijken, misschien moet hij even op krachten komen. anders zou ik de vogelopvang eens bellen misschien weten die wat tips om te proberen.
zou ik die wasmand dan weghalen dalijk? hij heeft nu iig wat gegeten en gedronken. hij vliegt helemaal niet, daarstraks ook niet. ja dr zit wel een vogelopvang hier een km of 25 vandaan.
Lastig...want kunnen er ook katten bij? Misschien kun je beter even bellen met 144 (bestaat het nog?)
ik zelf heb geen katten maar dr lopen er hier genoeg nav de kattenkak hier:x denk jij dat een kat hem pakt... aah dat zou ik echt rot vinden 144 zal es googlen
ik heb de dierenambulance gebeld ( zit hier gewoon op het industrieterrein nooit geweten! hahah) ze zei dat als ie er moregn nog zit ik terug moest bellen. hij kan oververmoeid zijn zei ze van zijn vlucht.
Er is hier pas een topic over geweest, lees maar eens stonden ook goede tips in mits het een tamme duif is. http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/369381-duif-de-tuin-2.html#post13087988
Lol, Ja dat was mijn topic! haha "onze" duif deed ook niet vliegen, hij werd echt achtervolgd door Gijs en vloog gewoon niet weg...maar hij was idd gewoon heel moe...hij is nu weg, heb hem ook niet meer gezien...dus ik zou hem gewoon laten zitten en idd wat rijst en zo geven. ik vond het ook zielig hoor (tot ik de betreffende duivenmelker had gesproken )
Wij hebben ooit ook een duif in de tuin gehad. Ik heb het nummer van zijn ring genoteerd en ben gaan googlen. Dan vind je gegevens en kan je de eigenaar bellen. Die duif bij ons, was zeer mager, zijn borstbeen kon je gewoon zien en voelen. Diezelfde avond is de eigenaar van die duif hem nog op komen halen, hij vertelde dat de duif het waarschijnlijk niet zal overleven. Maar hij was wel blij dat de duif terecht was, want hij was al 2 weken te laat binnen.
Mijn vader is duivenmelker en ze zijn gelost in Barcelona wat dus de langste vlucht is. Hoop niet op een gebroken vleugel maar denk eerder vermoeiheid.
wij hebben vandaag ook een duif in de tuin al een hele dag. water en rijst gegeven, nu schuilt ie al een hele tijd onder ons afdakje. De duif komt uit NL en vrij dichtbij waar wij wonen..hij vloog al een paar keer weg,maar komt steeds terug..vindt het maar zielig..de eigenaar is pas vanavond in huis.